Blaha sa po dlhšej dobe ozval. Upozornil: Naď s plnou vážnosťou vyzval ruskú armádu, nech sa vráti domov. Zo svojho územia. A nemali by ísť radšej domov do USA americkí vojaci?
Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) sa po dlhšej prestávke tento víkend opäť prihlásil o slovo na sociálnej sieti. V niekoľkých komentároch
Read More