Svět podle lepšolidí

Bývalá muslimka je zděšena z toho, jak mají Švédové vymyté mozky (video)

Pro všechny z vás, kdo umíte obstojně anglicky, zde mám velmi zajímavé video. Švédská alternativa zpovídá ženu, která se svým přítelem emigrovala do Švédska, protože jí vadilo, že je jako muslimka utiskovaná a především od její vlastní rodiny jí hrozila smrt. Nemohla žít s přítelem, kterého si našla, vše mohla jen na základě povolení rodičů, přičemž v islámu je běžné, že i vlastní rodiče či bratři neposlušnou dceru či sestru zavraždí. Vražda ze cti je totiž nedílnou součástí islámu, resp. Koránu. A před něčím podobným se žena rozhodla uprchnout.

Mladá Jordánka se tedy rozhodla, že i s přítelem před svojí rodinou prchne do Švédska. Zcela zřejmě nebyla příliš dobře informována o tom, že se z této severské země i zásluhou jejích občanů postupně stává chalífát.

Žena popisuje, jak byla zděšena,. když přijela do Švédska a všude narážela na muslimská ghetta, v celé čtvrti jen Arabové a arabské obchody. ona sama Arabka z arabské země utekla, už v ní nadále žít nechtěla. Říká, že jí připadalo, jako by byla v Jordánsku.

Co pro ni byl další šok, bylo zjištění, že sami Švédové už mají propagandou natolik vymyté mozky, že nejsou schopni chápat realitu. Ona sama před islámem a svojí rodinou utekla, přičemž její kritika islámu se u Švédů setkala s obrovským nepochopením, mladou ženu ihned nazývali islamofobkou. Ona sama nevidí “islamofobii” jako nějakou fobii, ale jako přirozenou a správnou reakci na zlo, neboť islám sám o sobě je zlem.

Na otázku redaktora na to, zda pro ni samotnou coby skutečného uprchlíka je přijatelnější levice, která podporuje masovou invazi do země nebo pravice, která ji chce zastavit, zcela jasně řekla, že tou špatnou je levice, která do země přivádí další statisíce muslimů. Muslimů, kteří se nikdy do nemuslimské společnosti skutečně neintegrují.

Mladá Jordánka, která už islám opustila, se tak ve Švédsku necítí bezpečně. I proto není ve videu vidět její tvář. Ona sama se diví, jak masově mají Švédové vymyté mozky, přičemž nejvíc je to patrné na univerzitách. Je přesvědčena, že za vymýváním mozků stojí média, ale také si myslí, že mnoho lidí, kteří pravdu tuší, se jen bojí mluvit.

V každém případě nejde o první ženu, která utekla z islámského světa do Evropy, aby pak s obrovským zděšením zjistila, že neutekla před islámem, ale naopak, utekla do islamizované země. Takových žen je víc, přičemž mnohdy jsou nuceny se skrývat a to obzvlášť tehdy, kdy se podaří odhalit jejich pravou identitu…

Kdo jiný lépe chápe zrůdnosti islámu než ten, kdo se do něj narodil a část života v něm prožil? Pokud umíte anglicky, doporučuji shlédnout celé video.

Zdroj