KoronavirusTop

Covidský podvod slouží nedeklarované agendě

P.C.Roberts: Pro opatření k řešení údajné pandemie Covid neexistuje žádný vědecký základ, píše americký publicista a ekonom Paul Craig Roberts a obrací se na čtenáře svého blogu:

Vážení čtenáři,

Pro opatření k řešení údajné pandemie Covid neexistuje žádný vědecký základ.  Mezi odborníky je podpora těchto opatření do značné míry omezena na ty, kteří mají finanční vazby na farmaceutické společnosti. Byrokraté v oblasti veřejného zdraví, jako je Fauci v NIH, jsou také spojeni s farmaceutickými společnostmi.

Lékaři převezmou jejich pokyny od schváleného orgánu, což znamená NIH, CDC, WHO, všichni jsou ohroženi střetem zájmů. Shoda s těmito ohroženými institucemi poskytuje ochranu odpovědnosti, kterou spoléhání na nezávislé odborné rady neposkytuje.

Tisíc pět set odborníků z celého světa se sešlo, aby zpochybnili opatření Covid jako „celosvětový vědecký podvod nebývalých rozměrů“. Zde je jejich prohlášení:

Je bezpečné předpokládat, že kompromitované úřady veřejného zdraví s vazbami na farmaceutické společnosti vědí víc a jsou důvěryhodnější než nezávislí odborníci?

Jaká je skutečná agenda Covid Deception? Je zřejmé, že to není veřejné zdraví.

Jak byla zorganizována média pro deplatformu a cenzuru odborníků, kteří zpochybňují zjevně neúspěšná opatření Covid? Mělo by vás okamžitě přimět k podezření, když vědecky nevědomí a naprosto kompromitovaní presstituti odmítnou nesouhlasné nezávislé odborníky jako „konspirační teoretiky“.

Proč není možná žádná veřejná diskuse o situaci? Pokud by Covidova opatření dokázala obstát, neexistovala by žádná cenzura.

V tomto článku Dr. Pascal Sacre vysvětluje, proč výsledky testu PCR vedou k velkému zveličování počtu infekcí Covid, a slouží tak k prosazení pandemie a vyvolání strachu, který způsobuje, že lidé přijímají tyranská opatření.

P.C.Roberts: Covidová pandemie je výsledkem toho, že orgány veřejného zdraví blokují účinnou léčbu

To, že byli nezávislí vědečtí odborníci vytlačeni z veřejné diskuse, by vám mělo napovědět, jak naprosto zkorumpované jsou vlády světa, končí komentář P.C.Roberts.

Zdroj

Překlad