Svět podle lepšolidí

Desítky milionů eur z EU jdou Sorosovým neziskovkám i islámským radikálům

SLOVANKA: Samozřejmě EU žádné finance negeneruje, výlučně prožírá, takže financování těchto neziskovek i islámských teroristů jde také z vaší kapsy.

Evropská unie velmi štědře financuje Sorosovy neziskovky desítkami milionů eur ze společného rozpočtu. EU rovněž financuje organizace spojené s islámským terorismem. Pravicové, konzervativní neziskovky – např. podporující tradiční rodinu nebo evropské tradice –  na druhé straně nedostávají z rozpočtu EU ani cent.

Německý poslanec Parlamentu Joachim Kuhs, který byl zvolen na kandidátce Alternativa pro Německo, je k rozpočtovému financování levicově liberálních neziskovek velmi kritický. Sorosova neziskovka “Open Society” získala jen v roce 2019 z evropského rozpočtu 34 milionů eur. Kuhs se domnívá, že to není všechno, protože neziskovky jsou financovány různými způsoby, které nejsou nejtransparentnější a domnívá se, že toto číslo je ve skutečnosti mnohem vyšší. Pokud jde o výši finančních prostředků z evropského rozpočtu, Kuhs řekl, že již nepovažuje označení neziskovek jako  “nevládní organizace” za vhodné, ale že by bylo vhodnější označovat tyto organizace jako “kvazi-vládní organizace”.

Sorosova Otevřená společnost není jedinou levicovou “nevládní organizací”, která dostává peníze z evropského rozpočtu. Kuhs zpochybňuje racionalitu financování těchto organizací, jejichž jediným účelem je podvratný aktivismus zaměřený na zničení evropské společnosti, jak ji známe. “Vzhledem k hospodářské krizi způsobené restrikcemi při pandemii COVID-19 je pro daňové poplatníky obtížné vysvětlit, proč EU vynakládá naše peníze na levicové neziskovky hájící radikální agendu “otevřených hranic”, vede kampaně ‘právní války’ proti demokraticky zvoleným vládám a útočí na konzervativní lídry, jako jsou Matteo Salvini a Viktor Orbán,” řekl Kuhs. Dodal, že nemůže najít jediný příklad pravicové, konzervativní neziskovky financované z evropského rozpočtu.

Organizace spojené s islámským terorismem jsou naproti tomu silně financovány z rozpočtových zdrojů EU. Například v posledních pětadvaceti letech obdržela “palestinská samospráva” z evropského rozpočtu závratnou částku 257 milionů EUR, přestože je ovládána Hamásem a OOP, které jsou obě uvedeny jako teroristické organizace. Třináct milionů šlo organizaci “Palestinští uprchlíci na Blízkém východě”, která má úzké vazby na teroristické organizace Fatah a Hamás, dobrý milion na “Evropskou síť proti rasismu”, v jejíž čele stojí bývalý člen Muslimského bratrstva, a půl milionu na islámskou podpůrnou organizaci v Německu, která má vazby na teroristické organizace Muslimské bratrstvo, Hamás a Hizballáh.

Tyto organizace nejen financují teroristické činy, ale také vyplácení podpory příbuzným teroristů zabitých nebo uvězněných. Je proto absurdní, aby evropský rozpočet financoval vražedné gangy, které nás chtějí zničit a navíc důchody pro rodiny teroristů. Ty ovšem platí i skrz Sorosovy neziskovky, neboť i jeho Open society financuje organizace s blízkými vazbami na islámské teroristy.

Zdroj