Svět podle lepšolidí

EU chce dát 276 milionů eur na nové tábory pro muslimské vetřelce – platíte to i vy

Samozřejmě, cokoli vydává EU, jde z peněz daňových poplatníků zemí EU. V přepočtu jde tedy o částku, vyšší než 7 miliard Kč. Právě plánovaná výstavba táborů na území Řecka nyní vyvolala značný rozkol mezi Řeckem a EK. Řekové, které dlouhodobě sužuje obrovská kriminalita muslimských vetřelců, protestují proti další výstavbě táborů pro “Novoevropany”.

Už jen to, že v době, kdy se má schválit migrační pakt EU, vynakládá Brusel takovou astronomickou částku na výstavbu táborů pro invazisty jasně dokazuje, že s tou výměnou obyvatel to globalisté myslí smrtelně vážně.

Evropská unie plánuje vyčlenit 276 milionů eur na výstavbu nebo renovaci pěti táborů pro muslimské vetřelce na řeckých ostrovech, což vyvolalo protesty místních obyvatel na ostrově Lesbos, kteří chtějí úlevu od nekonečných vln nelegálních vetřelců.

Rozhodnutí o financování oznámila v pondělí na ostrově Lesbos evropská komisařka Ylva Johanssonová. Tedy přesně ta osoba, která dlouhodobě hovoří o přínosnosti muslimské invaze.

Komisařka pro migraci, která přijela na ostrovy v Egejském moři, aby vyzvala řeckou vládu, aby urychlila otevírání nových táborů na ostrovech Samos, Chios, Kos a Lesbos před zimou, také vyzvala Turecko, aby urychleně znovu přijímalo džihádisty vracející se z Řecka”.

Vedoucí představitelé EU se mají setkat s Erdoganem v Ankaře 6. dubna. Když byla řecká pobřežní stráž v Egejském moři dotázána na obvinění z represe vůči vetřelcům, požádala Johanssonová Řecko, aby celou věc vyšetřilo.

Jak Georgios Christides informoval na Twitteru, stovky lidí na ostrově Lesbos pochodovaly se sloganem: “Ani na ostrově Lesbos, ani nikde jinde neměnit řecké ostrovy ve vězení.”

Řečtí ostrované se potýkají s tím, že invazisté vypalují své vlastní tábory , porážejí hospodářská zvířata ničí kostely, takže mnozí Řekové jsou rozzlobeni kvůli své vládě a neschopnosti EU zastavit invazi na těžce zasažené ostrovy.

Jak sami vidíte, tak za kovidovou clonou se dělá maximum pro to, aby byly plány Agendy 2030 na stěhování lidí z rozvojových zemí do Evropy realizovány. Řecko se už delší dobu připravuje coby jedno velké překladiště invazních vojsk. Džihádisté by pak měli být postupně na základě migračního paktu vysíláni do těch zemí, které jsou nejméně zatíženy dosavadní invazí.

Zdroj