Zahraničí

Globální vrtění vrbětickým vocasem

Čus lidi, je tu nová nálož fake news a desinformací! Takže jste-li mentálně slabí a nechcete být ovlivňováni proruskou propagandou, nemáte správné kritické myšlení jako soudruh Cemper, tento článek nečtěte a jděte raději na weby pana Vrábela.

V listopadu 2020 byl zvolen Creepy Uncle Joe prezidentem. Creepy Joe je mimo svého extrémního levičáctví a neomarxismu, když prohlásil, že hnutí Antifa je fajn myšlenka, především známý svojí narkolepsiísenilní demencí a sexuálním predátorstvím a je to vůbec fajn chlap. Světová neomarxistická kulturní fronta zažívala orgie, protože Joe jim slíbil, co slibuje každý levičák, totiž že dostanou gadgety zadarmo a nebudou muset pracovat, protože to by nebyla sociální spravedlnost. Způsoby volby raději nekomentujeme, protože je poněkud podivné, když ve „swinger states“, jako je například Pensylvánie, se voleb účastní v některých okrscích i více jak 100% oprávněných voličů a nejvíce hlasů demokratickému dementovi přijde ve 4 hodiny ráno.

Ale tamní Nejvyšší soud řekl, že vše bylo normální a demokratické, takže se nám všem zase hodně ulevilo, protože teď už je nám jasné, že to Creepy Joe má zaslouženě. Volby provázela největší čistka údajných pravicových radikálů na sociálních sítích, kteří by prý mohli interferovat s nezávislostí amerických voleb a následné nepokoje v Kapitolu. Soudruh Cukrberg a management Gůglu, Amazonu a dalších big-tech byli ovšem sociálně odpovědní a nakonec zrušili i platformu Parler, kde se po čistce všichni ti zlí nacističtí zločinci prý shromažďovali, protože máme sice svobodu projevu podle Ústavy, ale ta není, vy kluci pitomí, pro srandu králíkům! Co by to bylo za bordel, kdyby si každý vykládal, co chce! Svoboda je vlastně poznaná nutnost a hlavně disciplína, tak vám soudruh Cukrberg dovolí být tak neomarxistický a politicky korektní, jak jenom chcete. Pokud se vám to nelíbí, zařiďte si svou ksichtoknihu.

Opět se bez většího povšimnutí našich médií rozjela válečná mašinérie v Sýrii a vojensko-průmyslový komplex se rozjel na plné obrátky. Zlí dezinformátoři tvrdí, že to měli na svědomí architekti převratu v Libyi v roce 2011, kteří jsou nyní spolu s Creepy Joem ve vládě, jako například hodný soudruh Blinken, současný ministr zahraničí, ale kdo si dnes pamatuje Kaddáfího bodnutého do prdele, v Libyi je po Kaddáfím jen svrab, špína a neštovice a jak tam strčíte nos, riskujete únos a požadavky na výkupné. V souvislosti s tím se také opět akcelerovala migrační krize. Ale to se soudruzi zatím jen zahřívají.

Prakticky ihned, co Creepy Joe usedl do prezidentského křesla, začalo rovněž masivní vysírání proti Rusku.

Nejdříve jen zlehka v rámci obstrukcí stavby plynovodu Nordstream 2, poněvadž Creepy Joeovi se nelíbilo, že by si údajně svéprávné Německo a další evropské státy měly od Ruska kupovat zemní plyn. Ale to je vo pohodě, to není vměšování se do záležitostí, po kterých je Creepy Joeovi úplné hovno, protože Creepy Joe má na mysli jen naše dobro a ten jejich plyn pocházející z procesu frakování nám dodá určitě levnějc než Rusák. Ostatně proto se snaží obstruovat stavbu plynovodu, protože to dává ekonomický smysl.

Následně po 4 letech klidu jen tak mírnix-dýrnix zase začaly potíže na Ukrajině, což je ovšem rovněž opět naprostá náhoda. Tedy… my vlastně nevíme. Do Černého moře pluje hodné americké válečné loďstvo prý s  mírovým poselstvím a na hranicích Ukrajiny a Ruska se prý shromažďují vojenští dovolenkáři v zelených kamizolách, což hlavně píšou hodní a pravdomluvní novináři, kteří v minulosti dostávali tučné granty z Open Society Fund. Není rovněž bez zajímavosti, že dokud byl u moci Trump, nebylo o Ukrajině v médiích ani vidu ani slechu a Open Society Fund sponzoroval jiné články. Situace se zatím zcela nevyvinula a má podobu jakéhosi předvádění svalů. Největší hvězdou našich médií se stal jistý „vojenský analytik“, nějaký Pišingr, který prorokoval, že válka mezi Ruskem a Ukrajinou prý bude do pěti let.

Pan Pišingr je úplně největší expert, protože hlavní oblíbené adjektivum pana Pišingra je slovo „spektakulární“, nadto pan Pišingr svoji odbornost a expertízu prokazuje především tím, že je absolventem brněnské fakulty sociálních studií MU, když mu studium na VUT pro logickou obtížnost nevyšlo, je členem bezpečnostní rady města Tišnova, kde pomáhá utužovat fašismus místnímu městapu a je vášnivým nudistou a cyklistou. Díky panu Pišingrovi se všichni můžeme cítit úplně bezpečně.

Jako mávnutím kouzelného proutku se ukončila pravdoláskařská „mírová“ vojenská mise v Afghanistánu. Od roku 2001 se tam američtí soudruzi i za vydatné pomoci českého vojenského kontingentu snaží pomáhat svobodě a demokracii, avšak lstiví Afghánci si ani po 20 letech humanitárního působení armády NATO ne a ne osvojit řádné sluníčkářské a neomarxistické mravy. Už vůbec přitom zcela nepochopitelně nehledí na práva homosexuálů a transgender. Místní elity instalované mírovými sbory mají stažené prdele, protože to vypadá, že až jedině správná, duhově-sluníčková armáda NATO se svými drony odejde, dopadnou místní elity jako jistý soudruh Nadžíbulláh, kterého pro změnu kdysi instalovaly ruské mírové armádní sbory. Ty se lstivé Afghánce pokoušely převychovat už v 80. letech minulého století, a tak by se dalo říct, že si za napětí na zadním dvorku mohou sami. V případě instalovaného Nadžíbulláha, jednoho z mála vystudovaných lékařů v Afghanistánu, mu příznivci Alláha z hnutí Taliban předvedli své chirurgické skills v podobě mučení, kastrace zaživa, oběšení a tahání mrtvého nahého vykastrovaného těla za autem po ulicích Kábulu. Holt některé kultury jsou lepší než jiné. Dříve než mírová vojska pravdy a lásky z Afghanistánu odejdou, bude ale nutno zajistit, aby zase za velkou louží nezačaly padat mrakodrapy.

Pro Rusáky tohle ale vůbec nevypadá dobře, neboť motivace soudruhům z Talibanu vůbec nechybí. Hnutí Taliban je v tuto chvíli převážně financováno z obchodů s opiem a jeho sofistikovanějšími produkty prodávanými převážně západním narkomanům a zlí jazykové tvrdí, že pokud provedou správné vojenské akce a dají se na stranu hodných, budou mít i další zdroje financí – ostatně úvahy, které nás, ruské trolly a šiřitele fake-news, k tomu vedou, jsou tyto. Přijde mi zvláštní, když nejdříve ruská rozvědka GRU podplácí insurgenty z Afghanistánu, aby zabíjeli mimo jiné naše hrdinné české vojáky, a pak s nimi živě začnou vyjednávat o odchodu a podílu na moci.

Něco na úrovni pocitu mi říká, že jakmile se Taliban v Afghánistánu uchopí moci, což je v případě absence západní vojenské intervence jen otázkou času, je vysoce pravděpodobné, že začne svoji verzi pravdy a lásky a svoji islámskou revoluci a mravy vyvážet i do okolních zemí. Když se podíváme na mapu střední Asie a zvážíme staré křivdy a uvážíme zaručeně pravdivé zprávy deníku NYT, hned je nám jasné, jaké země to asi budou. Rusáci mají jediné štěstí, že mezi nejméně stabilními muslimskými enklávami v Rusku v kavkazských oblastech a Afghanistánem je Írán a Kaspické moře. Írán by sice proti exportu muslimské revoluce v zásadě nic neměl, ale zase víc nenávidí USA, a je tudíž tak trochu geopoliticky na jedné lodi se Sýrií a Ruskem. To se ale nedá říct o Gruzii, rodišti jistého Džugašviliho. Ta je sice křesťanská, ale poté, co se moci chopil jistý soudruh Saakašvili podporovaný penězi soudruha Sörose a Open Society Fund financujícího hodné lidi, Gruzie s Ruskem na jedné lodi určitě není.

27. března 2021 zemřel pan Petr Kellner. Náš nejbohatší herec z filmu „Čas sluhů“ zemřel za poněkud podivných okolností, když se helikoptérou vznášel nad vrcholy aljašských Kordiller, kde se měl údajně věnovat heli-skiingu, což bylo jeho hobby. Pořádně se ani neví, proč se vrtulník jen tak zčistajasna zřítil, prý to nebyla technická chyba, ale ví se, že společnost vrtulníky provozující na poslední chvíli vyměnila pilota a nefungoval emergentní systém záchranné vysílačky. Minuty předtím dělal pilot záhadné manévry v místě havárie. Pan Kellner byl tak bohatý a vlivný, že si proti němu neopovážili držkovat žádní politici ani ti nejzavilejší neomarxističtí novináři, policajti ani jiní úředníci po něm nikdy nešli a dokonce i Google mapy vymazaly jeho sídlo ze své mapové aplikace. To se nezměnilo dokonce ani po jeho smrti. Jen pirátská neomarxistická soudružka Richterová, která „dělá tu politickou práci podle svýho nejlepšího svědomí“, což se projevuje zejména jejím progresivně-postomoderním pirátským návrhem reformy vlastnického bydlení, za jehož předčasné zveřejnění se nyní soudí (pirátská soudružka má další soudní stání 26. 5., takže by ji pravicová komunita měla jít v jejím nároku na odškodnění půl megaKč podpořit), se po jeho smrti neudržela a musela si extaticky upípnout na Twitteru, z jehož dikce bylo všem jasné, že jí smrt pana Kellnera udělala velkou radost, protože teď v mocenském vakuu půjdou některé věci mnohem snadněji, třeba ta reforma vlastnického bydlení. Je vidět, že cizí majetek Pirátům opravdu leží v žaludku, obzvlášť pokud si jej někdo umí vydělat vlastní pílí. Extatická nefalšovaná neomarxistická radost pirátky byla tak zjevná, že ji musel napomenout i sám velký stranický boss s dovětkem, že ještě tu vládu pod palcem nemají a že s podobnými projevy radosti bude muset soudružka pirátka ještě počkat po reformě bydlení a reformě daní z pera Pirátů.

Faktem ale je, že Kellner měl kromě obrovského neoficiálního vlivu na všechny české politiky i instituce vždy dobré vztahy s Ruskem i velký vliv v Rusku a měl tam také obrovské investice a jeho firemní byznys byl s Ruskem významně provázaný a nějaká izolace od Ruska by se mu asi nelíbila. Ale to je jistě jenom náhoda, protože dávat to byť teoreticky do souvislosti s něčím dalším, to by byla nemístná konspirační teorie a hodně drsná fake news. Že by to vše mohlo souviset s nástupem amerických neomarxistů do exekutivy USA a ovlivňování české politiky? No to je samozřejmě jasné rouhání, toho by žádný hodný pravdoláskař a neomarxista schopen nebyl.

A konečně zde máme kauzu Vrbětice, respektive její nejnovější narativ. Z globálního geopolitického pohledu je to jenom taková malinká a bezvýznamná vlnka. Lokální smrad. Soudruh premiér s fízlosoudruhem Hamáčkem oznámili, že existuje důvodné podezření, že když v roce 2014, přesněji 16. října a 3. prosince vybuchlo nějaké zboží v muničních skladech ve Vrběticích, byly tyto výbuchy realizovány dvěma agenty GRU, což je akt státního terorismu. Casus belli raději nebyl nikde příliš rozebírán, protože Česká republika si samozřejmě může prodávat zakázané zbraně komu chce včetně islámských radikálů, protože vraždění civilistů a upalování válečných zajatců, to my podporujeme.

Sklady ve Vrběticích patřily Ministerstvu obrany a skladovala se v nich převážně dělostřelecká munice ale také mezinárodními konvencemi zakázané zbraně jako například protipěchotní miny MON-100 a MON-200, což prý chtěl český stát prodat hodným Ukrajincům, ale také prokazatelně prodával kupříkladu hodným insurgentům proti syrskému prezidentovi Asadovi, spojenci zlého Rusáka, což jsou mimo jiné i ti ze syrského města Rakka, kde upalují nepřátele v klecích a podřezávají dětská rukojmí. Oficiálně samozřejmě ne, protože sklad měla pronajmuté firma Imex Group, která byla personálně propojena s bývalými pracovníky StB a silovými složkami ve státě a ta prodávala zbraně hodnému Bulharovi a teprve ten je přeprodával dál, problém ovšem je, že zbraně jsou vždy státní obchod a český stát o tom musel vědět a  musel to aspoň mlčky tolerovat a vydat příslušná povolení. Celkem přišly o život 2 osoby a materiální škoda dosáhla odhadem částky asi 1,5 miliardy korun.

To mělo za následek, že Česká republika provedla obrat v energetické politice o 180 stupňů, takže dostavba jaderných elektráren u nás nebude realizována, nebo bude ale mnohem později a mnohem dráž. Ale my na to pochopitelně máme, když jde o správnou sluníčkovou věc. Pokud to nestihneme do roku 2030, do kdy pirátská vláda spolu s EU chtějí snížit emise CO2 o 60%, bude se muset realizovat boj za záchranu planety jinak, například tak, že se všem zlým šiřitelům fake news a dezinformátorům zakáže jezdit autem nebo se razantně zvýší ekologické daně, což si může vyžádat i něco na způsob čínského sociálního kreditu, ale když to bude nutné, zavede se to celkem snadno, protože to už si naši soudruzi ověřili, když zaváděli čestná prohlášení pro cestování mimo okres a setkali se s téměř 100% compliance českého vohnouta.

Tak trochu mi to naše mezinárodně politické bolševické tajtrdlikování připomíná to přísloví o Vaškovi, co lezl s pány na led. Hamáček s Babišem jsou taková malá bolševická paka, co umí tak maximálně posílat fízly na vlastní občany v rámci nenošení roušek, zatímco nevládnou své zemi. Problém je, že pokud se fake news stanou skutečné news, naše malá zemička leží geopoliticky v nárazníkovém pásmu, pokud bude muset ve prospěch jiných zemí  a na nátlak EU a vlastní patolízalské neomarxistické vlády snížit emise CO2 a nebude mít dostatek energetických zdrojů, stane se nekonkurenceschopnou. A kdo za to vše bude platit, je nasnadě.


 

Challenger

P.S.: Lidé z diplomatické branže si začínají pokládat ty správné otázky. Další správné otázky jsou, proč se „informace o státním terorismu“ vylíhla až po sedmi letech, když prezentované důkazy museli fízlové zjistit a bezesporu znát i při jejich eventuální naprosté debilitě už prvních 48 hodin po útoku. Agentura Belingcat spolu se soudruhem Kundrou a Spurným s Despektu čerpají výhradně z veřejných zdrojů, i když o Spurném je známo, že od fízlů informace  z živých policejních kauz, respektive že si tahle chamraď poskytuje vzájemně protiprávní laskavosti. Je zajímavé, že se ani fízlové ani Kundra neptá například na to, zda byl vůbec plánovaný vývoz zbraní ukrajinským oligarchům v souladu s našimi právními předpisy.