Svět podle lepšolidí

Horáku vy jste mi ale pořádný zmetek

Ježíšku na křížku ten mě tak nasral, že z toho dostanu osypky. Co si vůbec tihle experti dovolují na tom zůstává rozum stát.

„Stopl bych jim penzi a mohli by si ji vybírat, až projdou očkováním,“ reagoval v nadsázce marketingový expert Jakub Horák.

„Teď si žijeme v relativní pohodě, ale přijde září, říjen a přijdou respirační infekce a těchto 300 tisíc lidí nám začne plnit statistiky a ostatní, kteří jsme v tom nevinně, stát přiskřípne,“ apeloval Ledecký.

Tak teda to je fakt na přes držku. Jsem zvyklá slyšet různé zhovadilosti, ale co prohlásilo to vemeno Horák je na pořádnou žalobu i když já bych preferovala pořádnou přes držku až by se mu to kousavé otočilo směrem dozadu. Co si vůbec ten spratek dovoluje? On jim na tu penzi vydělal? On jim dal nějakou kačku ze svého? Naše generaci si musela sakra máknout. Žádné úřady práce, žádné neziskovky, málo zašíváren na všech možných úřadech. Neděláš, tak půjdeš makat do basy za příživu. Tak to bylo.

Co to je vůbec za člověka a co to je za povahu, když dokáže vypustit z huby takovou větu. Jeho rodiče buď nežijí a nebo důchod prostě nepotřebují. V tom případě bych mu radila ať je věnuje nějaké nepřizpůsobivé rodině. Nedávno tady zase chtěli vybírat na nějakou cikánskou rodinu, že jim spadl barák na hlavu. Do prdele co je nám do toho. Dá mi nějaký cikán peníze až mi spadne na hlavu ta moje? Nedá mi ani kačku. Já si na ni naškudlím sama. Neprodrbu peníze v automatech, chlastáním a žraním.

Ježíšku na křížku ten mě tak nasral, že z toho dostanu osypky. Co si vůbec tihle experti dovolují na tom zůstává rozum stát. Pro takové zmetky mám jen opovržení, protože ono se jim to jednou vrátí i s úroky. Měli by vědět, že cesta do nebe je pomalá a těžké, ale do pekla se jede fofrem. Už kvůli takovým darebákům doufám, že tam někde ty kotle jsou.

Co se týká Ledeckého, tak mě lidsky zklamal. Myslela jsem si, že je to slušný člověk. Není, jinak by nenapsal, že my neočkovaní přivodíme další epidemii. Vlastně nás obvinil, že jsme ignoranti a rádi nakazíme a vyvraždíme chudinky očkované. Měl by vědět, že očkovaní podle expertů na covid neumírají, tak že se Ledecký nemusí o svůj život bát.

Úcta a morálka se vytratily a zbyl po nich jen pekelný smrad.

Zdroj