Svět podle lepšolidíTop

Jak se zrychluje kolaps Ameriky, mnoho amerických měst se již začínápodobat postapokalyptickým žumpám

( Natural News ) Na chvíli bych chtěl, abyste se mnou podnikli imaginární prohlídku významného amerického města, a chtěl bych, abyste se pokusili odhadnout, o kterém městě mluvím. Když se procházíte po chodnících v srdci tohoto města, zdá se, že všude byly postaveny stany. Bezdomovectví je v tomto konkrétním městě zcela a naprosto mimo kontrolu, a přestože představitelé města stále dávají další sliby, krize se stále zhoršuje.

Jak pokračujete v prohlídce, všimnete si, že několik závislých droguje přímo před vámi. Všude jsou rozházené jehly s drogami, lidský odpad a další odpadky a vy se divíte, proč nikdo z města nepořádek nepořádek. Celá tato špína vytvořila zápach, který je občas silný, a vy se snažíte nedráždit. Když cestujete hlouběji do městského jádra tohoto města, jste šokováni, když vidíte, že dva muži se zbraněmi unesou ženu o pár bloků dál. Když se
nechcete zapojit, náhle změníte směr. Překvapilo vás, když vás pár závislých, kteří vypadají, jako by byli staženi přímo z filmu o zombie, od vás začnou žádat o peníze, a začnete instinktivně kráčet rychleji, aniž byste o tom přemýšleli. Bohužel jste narazili do uličky, do které jste nikdy neměli jít, a teď se ocitnete úplně obklopeni zvědavými pouličními lidmi. Snažíte se udělat si přestávku, ale už je pozdě.

(Článek Michaela Snydera publikován z TheEconomicCollapseBlog.com )

Právě tam zastavím naši imaginární prohlídku.

Dokážete odhadnout, o kterém velkém americkém městě mluvím?

Realita věci je bohužel taková, že existuje mnoho měst v USA, která přesně odpovídají popisu, který jsem vám právě dal. Například Los Angeles bylo kdysi jedním z nejkrásnějších měst na celé planetě, ale dnes je popisováno jako „špinavá žumpa“ …

Demokraticky ovládané město Los Angeles se vyvinulo v špinavou žumpu nekontrolovatelného zločinu, nekontrolovaného bezdomovectví a špinavých ulic posetých odpadky, drogovým vybavením a lidským odpadem.

To je pozorování mnoha Kalifornčanů, včetně oceněného herce Jamese Woodse , který v pondělí bědoval nad tím, že malebné město, které kdysi miloval, je „pryč“.

Když dnes projdete ulicemi Los Angeles, zjistíte, že bezdomovci postavili stany doslova po celém městě. Jeremiah Babe to znovu a znovu předváděl ve svých vynikajících videích a záběry, které zachycuje při svých návštěvách v centru Los Angeles, se postupem času stále zhoršují.

Jak se podmínky v Los Angeles zhoršují, zvyšuje to dramatický nárůst násilné kriminality. Míra vražd v Los Angeles je letos zatím až 95 procent a nyní je politickou otázkou číslo jedna v celém městě.

Na severu se úředníci San Franciska potýkají s jejich nejhorší drogovou epidemií, jakou kdy zažili . San Francisco mělo vždy velký problém s drogami, ale Dr. Christopher Colwell říká, že rozšířené užívání fentanylu posunulo věci na úplně jinou úroveň …

„Naše bezprostřední hrozba právě teď je epidemie opioidů a trauma, které vidíme.“ Vidíme nárůst, který jsem ve své kariéře neviděl, ohledně závislosti a předávkování, většinou zahrnujících fentanyl. Vždy jsme měli problémy s opioidy, konkrétně s heroinem, ale fentanyl změnil celé prostředí drog. “

Když přemýšlíme o závislých, máme tendenci si představovat pouliční lidi v našich myslích, ale v San Francisku je spousta lidí, kteří se dnes předávkují, uznávanými profesionály

Lékař, dvě zdravotní sestry, profesionální sportovec, drogový dealer a právník, kteří přikývli u soudu. Teenageři, konkrétně 14- a 15-letý. A sedmiletá dívka, která se dostala do pokladny v kabelce své matky.

To jsou některé z typů lidí, které Dr. Christopher Colwell, šéf urgentní medicíny ve Zuckerberg San Francisco General Hospital, nedávno viděl na pohotovosti pro lékařské problémy spojené s užíváním fentanylu a předávkováním.

Kdykoli máte v konkrétním městě velké množství drogově závislých, budete mít problém s majetkovou trestnou činností. Narkomani vždy hledají více peněz na zaplacení svých dalších zásahů a ve městě se kradení v obchodech divoce vymklo kontrole.

Ještě horší je to, že obchodníci v San Francisku čelí velmi lehkým následkům, pokud jsou skutečně chyceni, a tak se v tomto okamžiku stali extrémně drzými

Alarmující video zachytilo okamžik, kdy drzý lupič naplnil pytel na odpadky produkty na San Francisco Walgreens a vyrazil z obchodu na kole poté, co se ho nikdo nepokusil zastavit.

Záběry zveřejněné na Twitteru reportérkou ABC7 Lyanne Melendezovou byly natočeny v pondělí odpoledne ve Walgreens na rohu ulic Gough a Fell v oblasti zálivu – kde bylo v posledních letech kvůli krádeži nuceno uzavřít 17 lékáren.

Sledoval jsem video a zloděj se ve skutečnosti otřel přímo o ostrahu bez jakýchkoli obav.

Na druhé straně země působí policie v oblasti Atlanty podle nových pravidel, která jim zakazují pronásledovat zločince. To rozzuří mnoho obyvatel, protože násilným zločincům se nyní může doslova vyhnout téměř cokoli, pokud odjedou dostatečně rychle

V tuto chvíli se zdá, že policisté nedělají nic při střelbě v Atlantě, když obyvatelé bohaté oblasti Buckhead říkají, že je to „válečná zóna“ a že je třeba vystoupit.

Video, které bylo dnes večer přehráno na Tucker Carlson, ukazuje lidi, kteří se seřadili poblíž tmavě zbarvené dodávky, která je zaparkovaná na kraji silnice, když kolem projíždí bílé auto a ozývají se výstřely, přičemž jeden jde přímo skrz tmavou dodávku, udeří jednoho z kolemjdoucích a pošle lidi po zakódování.

O několik sekund později bylo vidět modré světlo odrážející se od čelního skla černé dodávky, symbolizující kolemjdoucí policejní auta a nezastavující se na místě v bohaté čtvrti Buckhead.

Mimochodem, míra vražd v Atlantě je letos zatím až 60 procent a úředníci v Atlantě říkají, že zoufale hledají řešení.

Zde je řešení. Možná by vlastně měli umožnit policii pronásledovat zločince, kteří střílejí na lidi.

Jen myšlenka.

Na severu New York nezažil tolik degradace od špinavých dnů 70. let. Zločin je divoce mimo kontrolu a špína je zdánlivě všude.

Dříve jsem narazil na zprávu místní pobočky Fox, která pojednávala o skutečnosti, že počet vozů metra, které jsou znečištěné „výkaly, zvratky a krví“, roste …

Jak se lidé vracejí do systému metra v New Yorku, podle nové zprávy hledají další odpadky a špínu.

Podle Daily News došlo v letošním roce k nárůstu znečištěných vagónů, včetně případů výkalů, zvratků a krve.

Přemýšleli jste někdy o tom, kdo se zbaví těch zmatků?

Doufám, že kdokoli musí tuto práci dělat, je dobře placen.

Jak naše hlavní města degenerují do žump zločinů, drog a špíny, obrovské množství obyčejných občanů prchá na zelenější pastviny. Společnost North American Van Lines ve skutečnosti právě vydala zprávu, která potvrzuje, že v roce 2020 došlo k obrovské vlně migrace z „modrých států“ do „červených států“…

Pandemie viděla, jak lidé houfně opouštějí demokratické modré státy a směřují k slunečnějším klimatům v červených státech na jihu, aby unikli přísným blokádám a spirálovitému zločinu.

Zpráva o migraci ze stěhovací společnosti North American Moving Services zjistila, že lidé žijící ve státech New York, Kalifornie, Illinois, New Jersey a Maryland mířili do Arizony, Tennessee, Jižní Karolíny, Severní Karolíny a Idaho.

To je bohužel jen začátek. Jak se naše města stále zhoršují , miliony Američanů se budou snažit přesídlit.

Tento pokračující masový exodus již samozřejmě tlačil ceny domů v mnoha žádoucích venkovských a příměstských oblastech na absolutně absurdní úrovně .

Pokud uvažujete o přestěhování, doporučil bych to udělat co nejdříve, protože kolaps našich velkých měst se bude jen zhoršovat.

Přečtěte si více na: TheEconomicCollapseBlog.com a Collapse.news .

Zdroj