Domácí

Je to oficiální: 1. července se EU stane obrovským koncentračním táborem

Zdravotní pas by měl být oficiálně zaveden od 1. července, aby byl opět umožněn oběh mezi různými zeměmi Unie.

Bylo dosaženo dohody mezi poslanci Evropského parlamentu a členskými státy o zdravotním pasu, který umožní s pomocí QR kódu označit, že jeho držitel byl očkován, že prošel negativním testem nebo že je imunní po nakažení Covid-19.

Nenechme se zmást: tento evropský „ausweis“ (průkaz totožnosti) není ničím jiným, než povolením opustit evropskou věznici pod širým nebem, abychom mohli opět obíhat mezi různými evropskými zeměmi.

Tím ratifikuje vznik Alfa+ a Beta+, jinými slovy gigantického evropského apartheidu, podle toho, zda byl člověk očkován či nikoli.

Toto opatření doplňuje celý represivní a svobodu ničící arzenál, jako je sledování, geolokalizace, úplná policejní kontrola, různé a různorodé lockdowny, nošení náhubků, zákaz vycházení a v neposlední řadě, mediální propaganda a cenzura sociálních sítí.

Jakákoliv podobnost mezi tímto novým Nacilandem a jeho modelem by byla čistě náhodná. Kdo tedy může stále věřit, že dnešní Evropa je o míru? Nebylo spíš raději o válce?

Evropa ve válce s vlastními národy, aby si vybudovala nadvládu před svým hospodářským kolapsem plánovaným na tento rok, předehrou k Velkému Resetu davoských šílenců za účelem zavedení digitální měny a univerzálního příjmu, naprosté podřízenosti celé střední třídy, budoucí evropské zombie třídy.

Tento děsivý scénář nebrání, naopak, eurokomisáři Didieru Reyndersovi přirovnat tuto dohodu k volbě papeže nadšeným příspěvkem na Twitteru:

„Bílý kouř: máme dohodu o návrhu Komise evropského certifikátu Covid.“

„Dosáhli jsme tohoto nového nástroje v rekordním čase, abychom zajistili volný pohyb pro všechny občany,“ blahopřál si.

Je pravda, že tento „pas“ není ničím jiným než pouhým povolením k opuštění evropského vězení, předehrou k pravděpodobnému příštímu sofistikovanějšímu sezamu, jako je podkožní digitální čip, Schwabianská transhumanistická verze současného elektronického náramku pro vězně.

Vrchní komisařka Ursula von der Leyenová zdůraznila, že osvědčení bude „klíčovým prvkem na cestě k bezpečnému a snadnému obnovení cesty po celé EU“.

Ale poslední slovo nechme neartikulovanému nosiči ručníků pro vnitřní trh, Thierrymu Bretonovi, v jeho lyrickém výlevu:

„Evropa postupuje kupředu sjednocená digitálním certifikátem Covid… Silný signál pro cestovní ruch a obnovu!“

Je jisté, že se všemi majiteli restaurací na pokraji bankrotu, z nichž 75% podle předpovědi Klause Schwaba zmizí, se cestovní ruch znovu rozjede…

Tento nádherný obrázek má však jen jeden stín: navzdory zdravotnímu průkazu by mohl být každý občan podroben karanténě. Protože 27 zemí, které zdůrazňují, že to zůstává v jejich pravomoci, si chce tuto možnost ponechat pro případ, že by se objevila nějaká varianta.

Je však dobře známo, že varianty ignorují hranice, takže karantény budou i přes tuto takzvanou propustku na svobodu pravděpodobně stále v nabídce Evropy.

Tato zdravotní propustka, která, připomeňme si to, není ničím jiným než skrytým nátlakovým aktem na očkování, byla na programu summitu evropských lídrů 24. a 25. května v Bruselu. Dohodu bude muset schválit parlament na příštím plenárním zasedání od 7. do 10. června ve Štrasburku.

„To umožní, aby dohoda vstoupila v platnost 1. července,“ potvrdil na tiskové konferenci španělský poslanec Juan Fernando Lopez Aguilar, vyjednavač parlamentu.

Není pochyb o tom, že všichni kapové tohoto nyní Svazu za zavřenými dveřmi budou hlasovat jednomyslně se zdviženými pažemi, aby tento ausweis s nadšením potvrdili.

Bezpochyby budou všichni Evropané souhlasit s tím, že přestanou žít, aby se vyhnuli smrti.

Zdroj