Příprava ČR pro válku s RFVálečné přípravy v souvislostech

Kauza Vrbětice – pravda nebo false flag?

SLOVANKA: Nelze se nevyjádřit ke kauze, která nyní hýbe naší politikou. Už proto, že se vláda v tomto případě odvolává na podobnou, dnes již docela zprofanovanou kauzu “novičok”, kdy mělo dojít k otravě dvojitého agenta Skripala údajně smrtelným novičokem jehož údajnou otravu přežil.

Zdá se, že i  exploze ve Vrběticích bude patřit k jedné z mnoha světových kauz tzv. “pod falešnou vlajkou”. Otazníků se tehdy kolem případů exploze vyskytlo mnoho, ale nejpodivnější je fakt, že se “rozlouskla” právě nyní.

Jak je možné, že se tato kauza vyšetřila až dlouhých 7 let poté, co k výbuchu došlo? A to nejsou jediné otázky. Zajímavý je i fakt, že k explozi došlo ve vskutku výbušné době, kdy se rozpoutal tzv. Majdan na Ukrajině a zároveň konflikt v Sýrii za účelem sesazení Asada a převzetí moci islámskými radikály.

Než se budu věnovat spekulacím o tom, co může stát za tak náhlými kroky naší lokajské vlády, vrátím se 7 let nazpět, tedy do období, kdy muniční sklady ve Vrběticích explodovaly.

Jak přiznává vláda, ale také další oficiální zdroje, včetně mainstreamových médií, byly tyto zbraně (ovšem podobně, jako jiné zbraně skladované a vyráběné v zemích NATO) distribuovány do Sýrie a na Ukrajinu. V Sýrii měly podpořit tzv. “opozici” proti Asadovi, což byly – a stále ještě jsou – různé islámské bojůvky, napojené na ISIS a Al Kajdu, mnohé se pak dokonce s těmito bojůvkami sloučily.

Tedy naše vláda, stejně jako další zdroje přiznává, že zbraně z muničního skladu měly být využity jednak pro puč na Ukrajině, ale také na vyzbrojování islámských bojůvek, které mají za cíl svržení demokraticky zvoleného Asada a zavedení práva šaría. Ovšem nejen v Sýrii, jejich úkolem je zavedení všesvětového chalífátu a – jak známo – dalším bojištěm po Sýrii je Afrika a Evropa.

Pokud tedy vezmeme vše do důsledku, naše vláda podporovala jednak fašistické bojůvky na Ukrajině – což přiznává – a na druhé straně i islámské teroristy v Sýrii – což ostatně přiznává také. To mi vyzní tedy v této kauze jako stejně alarmující, jako podivně náhlé zjištění, že do výbuchu skladu byly zapojeny ruské tajné služby. Na to se mělo přijít zcela “náhodou” v době, kdy se řeší například Dukovany nebo Sputnik V. Náhoda?? Nemyslím, zejména co se týká Dukovan.

Připomínám, že před 7 lety vládla STEJNÁ vláda, jen v mírně jiném složení, tedy ANO a ČSSD měly k ruce ještě KDU. Tudíž jde o stejné strany, které podporovaly jak fašisty na Ukrajině, tak džihádisty v Sýrii. Ovšem buďme spravedliví – stejný postoj v tomto směru zaujímá i zbývající NF, tedy ti, co sami sebe nazývají “demokratickou opozicí”. Jak jsem ovšem mnohokrát upozorňovala, tak nic takového neexistuje, naše vláda je ovládána těmi stejnými loutkovodiči, tedy v případě všech těchto 7 stran jde ve skutečnosti o jednotnou Národní frontu. Tedy kdokoli z nich by na místě vlády konal navlas stejně.

Mimochodem, tito agenti, kteří mají na svědomí Vrbětice, jsou údajně titíž, kteří byli prezentováni jako “podavači novičoku”… To už si vážně všichni myslí, že jsou lidi takoví pitomci??

po 7 letech se údajně zjistilo, že za explozí stojí tito dva agenti, kteří jsou známi z kauzy “novičok”

A nyní spekulace, s níž můžete i nemusíte souhlasit. Už před lety se na našem území plánoval US radar, nicméně po mnoha protestech z plánů sešlo. Před pár lety se občas – jen velmi zlehka – začalo opět nadnášet téma vojenské základny NATO na našem území. A jen tak mimo oficiální média se sem tam proslechlo cosi o chystané základně u Ostravy.

Poměrně nedávno toto téma otevřel i europoslanec za ODS Vondra, který se nijak netajil tím, že by zde měla být základna USA. Také připomínám, že na podzim přiletěli američtí vojáci “údajně” jako covidová pomoc, přičemž v týmu bylo jen několik málo lékařů. Co se s vojáky dělo dál nikdo neví. Podivné byly výstavby zbytečných polních nemocnic, na nichž si nakonec jen někdo namastil kapsu. Co ovšem možná netušíte je fakt, že podobné polní nemocnice, které zůstaly 100% nevyužity, se stavěly – údajně kvůli covidu –  i v některých dalších evropských zemích, aby se posléze zrušily jako zbytečné. Náhoda? Nemyslím. Co když jen bylo skutečně potřeba si výstavbu “vyzkoušet nanečisto”?

Jistě i vy jste zaznamenali asi rok trvající přesuny vojenské techniky směrem na východ, které se ovšem v posledních měsících značně zintenzivnily. Ihned po nástupu Bidena se pak začaly přemisťovat vojenské jednotky NATO i z Iráku do Sýrie, což opět za žádnou náhodu nepovažuji. Možná i přesun vojáků z Afghánistánu je záměrný právě proto, že budou zapotřebí jinde. Ovšem jisté aktivity vyvíjí i jiné země, než NATO, například v Íránu se staví základna pro 5 tisíc čínských vojáků.

Pokud si tedy dáte dohromady vše uvedené, pak nemůžete než dojít k závěru, že se nyní hledají jen záminky k protiruským sankcím a vyvolání ozbrojeného konfliktu. Nepředpokládám, že by se mělo jednat o globální konflikt, ten by rozpoutal jen skutečný šílenec. Nicméně válka se připravuje, přičemž může jít dokonce o několik větších konfliktů současně, minimálně na Ukrajině a v Sýrii se něco většího bezesporu chystá, ale možná půjde i o již zmíněný Írán.

Ať je to jak chce, tak náhlé nalezení viníka exploze ve Vrběticích po dlouhých 7 letech je více než nápadné a nabízí víc otázek než odpovědí. Vzhledem k tomu, že false flag byl v posledních desetiletích prokazatelně záminkou například k okupaci Iráku či Afghánistánu, nelze podobné vysvětlení, které nám naše plně loutková vláda nabízí, akceptovat jako holý fakt. Ovšem lze se nad tím zamyslet a trošku si i zaspekulovat.

Pokud se ovšem během krátké doby ohlásí zřízení nové vojenské základny v ČR, rozhodně mne to neudiví, naopak, přesně to zapadne do všeho dění, k němuž v posledních letech v naší zemi dochází…

Zdroj