Svět podle lepšolidí

Nikoho nezajímáte

Jindřich Kulhavý: O tom, že je prostý občan především zdrojem financí pro stát a mnoho dalších institucí, nelze pochybovat. Ty to, o co Vás oberou, rozdají prazvláštním způsobem. Velká část se ztratí, existuje totiž plno potůčků, které existují jen proto, aby bylo možno pomocí nich odklonit co nejvíce nám sebraných peněz. To je prvotní zájem politiků a klíšťat přisátých na penězovody. Všechny ty nadace, dotace, neziskové společnosti, charity a plno dalších jsou de facto úžasnými pračkami peněz. Ještě horší je, že politické subjekty dostávají peníze z rozpočtu napřímo, takže si pravidelně rozdělují nemalé balíky peněz.

Stát je nenasytná stvůra. Česká republika má obrovské množství státních úředníků, kteří nic neprodukují, v podstatě buď utrácejí námi odevzdané peníze, nebo kontrolují, zda li je odvádíme v dostatečné míře. A aby toho nebylo málo, k jejich životu přispíváme placením dalších poplatků za to, že něco v práci udělají. Přitom jejich výkon práce je často vydávání povolení, omezení a další nutná razítka, která však občan de facto nepotřebuje, kdyby je po něm stát nechtěl. Jistě, lze oponovat, že věci musí mít řád, jenže nezdá se Vám, že je toho řádu až moc? Existuje míra toho, co je ještě v pořádku a co už je zbytečné. Příkladem je doprava. Je třeba omezovat rychlost na dálnici, když si pak uvědomíte při cestě Německem, že můžete jet klidně 200km/hod a více, aniž byste viděli na každém rohu bouračku? Ne každý jede dle toho, na co má a s ohledem na ostatní. Takže místo omezování by stačilo mít vzájemnou úctu. Jde to.

Uvědomíme li si, kolik předpisů, nařízení a zákonů lze považovat za naprosto zbytečné, žijeme v podstatě v naprostém jejich nadbytku. Přitom všechny vedou k jedinému. Daně už jste zaplatili, takže toto je jen další nadstavba potřebná k dalšímu plenění našich účtů a peněženek. Všechna povolení, kolky, placení pokut, poplatků, to vše je další hoblování obyvatelstva. Často se hraje na solidaritu, ale když je skutečně třeba, například při léčbě některých závažných onemocnění, pojišťovna řekne:,,Nenene!“. Ale naprosto v klidu financuje opět z námi odvedených peněz očkování, o jehož účinnosti polemizují odborníci na celém světě a prosazují ho lékařští analfabeti z řad politiků. Proč? No přeci je to další penězovod. Uniklé záznamy, v nichž se právě elity dohadují na tom, jak udělat z lidí ještě větší idioty, než se dosud dělalo, jsou unikátním příkladem toho, za co nás mají. Je nepřípustné, aby jim toto prošlo a každý, kdo se na tom podílel, musí být potrestán. Bez ohledu na stranickou příslušnost, přičemž doktoři s dvojnásobnou sazbou a pediatři trojnásobnou.

Všechny ty kontrolní úřady, které na nás dohlíží, mají zájem jen o ty, z nichž něco kape. Jakýmkoliv způsobem. Ostatní jsou na obtíž. Senioři, z nich už nic nevypadne. Děti, to je jiná, ty se vychovávají k obrazu elit, což lze vnímat právě nyní. Naočkovat budoucí generaci tak, aby díky zpomalení dodávek kyslíku do mozku bylo sníženo plošně IQ, je nyní vlastně de facto jednoduché. Skoro by se dalo říct, že celý covid může být vymyšlen tak, že se společnost zbaví starší neproduktivní generace, a naopak mladou nechá zdegenerovat. Navíc elity se těmto procesům vyhnou, a ještě si vyzkouší, kam až mohou zajít. Austrálie je důkazem, že velmi daleko. Jistě jste zaznamenali, že všichni Australané museli odevzdat své zbraně. Velmi rychlý proces odzbrojení obyvatelstva předcházel nynější tyranii v ulicích. Co místním zbylo na obranu? Snad jen kamiony. Neexistuje nic, co by tamní vládu zastavilo a bude li chtít vyhlásit stanné právo, udělá to. Zde tedy máte i důvod toho, proč se Evropská unie snaží udělat to samé a také důvod, proč to u nás nedovolit. Jen idealista a hlupák může věřit tomu, že současné dění není výsledkem systematické přípravy. Vždyť se schyluje i k tomu, že nám začnou brát naše děti. I na to připravili půdu. Norsko to dělá déle, nyní se podobné zákony dostávají i k nám.

Za vším je touha po moci a penězích. Moc si uzmou, peníze ukradnou. Gates na daních neplatí ani korunu. Soros také ne, zneužívají postavení nadací. Ty podporuje většina bohatých a pomocí nich vydělávají. Nezřizují je proto, aby pomohli, je to jen další podvod. Daně odvádí jen malí a hloupí. Tedy z jejich pohledu, oni samotní jedou sami na sebe. Takže odvádíte li státu peníze, nepatříte k elitě a jste dojnou kozou. Jste li nehodní a daně obcházíte, udělají vše proto, aby Vás dostali. Úředníků na to mají dost. Jejich odměny odpovídají tomu, kolik z Vás vytlučou navíc. A že platíte? A přesto Vám něco zbývá? I s tím si Finanční úřad poradí, má na to zajišťováky i další nástroje a obzvlášť povedené právníky, kteří připravují daňové zákony tak, aby Vás jiní státní služebníci mohli terorizovat. Jinak nikoho nezajímáte, tak tomu prostě je.

Zdroj