Koronavirus

Okénko – Právo v kapse – Kolik lidí musí umřít?

Jindřich Kulhavý: Medální strašení covidem před prázdninami lehce polevuje, oficiální počty pozitivně testovaných, nikoliv nemocných, neustále klesají, a místo počtů zemřelých s virem, který nikdo neviděl ani v nejkvalitnějším mikroskopu, nás mají pozitivně naladit davy poslušných naočkovaných.

Hysterii spojenou s nošením roušek a respirátorů i doma a v přírodě tak vystřídalo nadšení z prodělaného očkování. Někteří hazardéři, kteří zvolili pod tlakem například Astru Zenecu, teď zpytují svědomí a docela by si šoupnuli ještě Pfizer, ale mohou být v klidu, smrt se na typ vakcíny úplně neptá. Možná to berete jako pokus o trapný vtip, nicméně jestliže na podzim a na jaře umírali lidé s covidem při nárazu autem do stromu, pak tentokrát nikdo neodchází na věčnost z důvodu reakce organismu na provedenou vakcinaci. Pravda je ohebná. Lidé se dle politiků, zkorumpovaných lékařů a pravděpodobně i coronerů vrátili k oficiálnímu umírání přirozenou cestou, byť si pro ně ta s kosou paradoxně přišla do dvou týdnů po očkování. A vůbec jí nevadí, že až dosud byli dotyční naprosto zdraví a pouze chtěli svobodně žít a cestovat. Naivita některých lidí je prostě nekonečná a nic na tom nemění úroveň IQ.

Davu chtivých vpichu vůbec není podezřelých pár věcí. Politici se neočkují. Lékaři ano, jen nějak zvláštně rozdílnou šarží, při rozhovoru v soukromí jsou ochotni přiznat, že jde o něco ,,jiného“. Umělci musí dostat půl milionu, aby do kampaně šli. Pokud nejsou úplně přesvědčeni o správnosti tohoto kroku, půl mega jim pomůže být aspoň přesvědčivými. Divné těmto hazardérům s vlastním zdravím není ani to, že prudce klesly ceny testů, což poukazuje na to, jakým byznysem byla testovací centra. Nevaruje je ani skutečnost, že před půlrokem se Astra Zeneca nakupovala s nadšením a ve velkém, aby byla po pár měsících prohlášena za nevhodnou. Co bude za dalších pár desítek týdnů tvrdit naše covidová generalita? Pfizer je německý, Moderna americká, obojí funguje na principu mRNA a Leyenová jich pro Evropu koupila tolik, jako by měla od Merkelové zprávy o tom, že přestěhování Afriky do Evropy bude brzy dokončeno. 

Nechat se napustit směsí chemikálií, jedů, kovů a neznámými složkami tinktury nazvané vakcína je z pohledu přemýšlejícího člověka hazard. Každý den se dozvídáme o úmrtí dosud zdravých, často nepříliš starých lidí, přičemž je spojuje právě to, že absolvovali očkování. Objevují se již i známější jména z akademického prostředí, jejichž nositelé patřili k propagátorům napíchnutí. A dle všech indícií je otázkou času, kdy každý z nás bude moct konstatovat, že znal osobně někoho, kdo doplatil na naivitu.

Bohužel propaganda momentálně zaměřená na mládež nese své shnilé ovoce. Řada z nich podléhá jak falešným slibům, tak i tvrzením těch majících štěstí v přežití první dávky, dokonce ani druhá je možná neskolila, ovšem nikdo neví, budou li se radovat i z Vánoc příští rok. Manipulaci s myslí mladých  lze u politiků a uplacených ,,odborníků“ považovat za trestný čin, ovšem u jejich blízkých příbuzných za nepochopitelné selhání. Čas ukáže, na čí straně byla pravda. Až dosud se lhalo především v médiích a vládě se práší od úst nonstop. Takže proč jim ještě někdo věří?

Zdroj