Koronavirus

Okénko – Právo v kapse – Komedie se blíží do dalšího dějství

Jindřich Kulhavý: Školní rok je za rohem a vláda již oznámila, jak si předtavuje jeho začátek. Segregace dětí dle ochoty nechat je testovat je vcelku drsná varianta, především však není řečeno, jaké testy chtějí používat. Budou li to odporné nosošťoury, které mohou při špatné manipulaci způsobit nevratné poškození nosních dutin dítěte, pak je vcelku logické, že se musí většina rodičů vzepřít. Ovšem nosit celý den respirátor je také šílenost a potvrzuje se, že politici a jim oddaní odborníci se neštítí ničeho.

Jistě jste si povšimnuli, že se množí zprávy o narůstajícím počtu nemocných dětí. Přesně dle plánu. Navíc tu je agresivní vyžadování vakcinace po studentech, kteří se již vejdou do blázny stanoveného věkového limitu určující hranici možného očkování. Vše má dovést mládež do vakcinačních center pokud možno co nejdříve. To i přes zcela zjevnou neúčinnost genové terapie. Přitom právě u dětí byl průběh covidové nákazy nejjednodušší (bereme li v potaz, zda li covid-19 existuje). Naopak respirátory a selekce mohou mít pro děti nedozírné následky. Nelze přehlédnout ani komplikace spojené se samotným vpichem a rizika projevující se u dospělých po aplikaci neprověřeného mixu.

Dalším vtipem musí být vakcinace domácích zvířat. Jestliže snaha očkovat děti musí být považována za zločin, sportovce za aroganci a všech ostatních za šikanu, pak u zvířat jde zcela jistě o demenci. Ano, byznys se musí hýbat, ale tento způsob vydělávání peněz je prostě vrcholem drzosti. Děti se nemohou bránit, ale mají rodiče. Pokud Ti jsou zodpovědní, nepřipustí experimenty na svých potomcích. Zvířata jsou v laboratořích často k pokusům používána, ovšem jde o tak tomu předurčená. Ale začít tvrdit, že je třeba začít očkovat i naše psy, kočky a další druhy, to už je skutečně výsměch.

Všimnuli jste si, jak se lidé za posledních cca 18 měsíců změnili? Napadlo by Vás, jak obrovský rozdíl může vzniknout mezi normálem a standardem za těch několik měsíců? Co jsme považovali za naprosto běžné a v podstatě nepostradatelné, na to dokázali lidé zapomenout za nepříliš dlouhé období a vůbec se nepozastavují nad všemi těmi změnami. Převzali rétoriku politiků, pseudoznalců a vakcinologů, o kterých donedávna nikdo ani nevěděl.  Najednou jim nevadím, že experimentům šílenců vystavují sebe, rodiče, děti, teď mají být na řadě domácí zvířata. Ti, kteří si to neuvědomují a věří mediálnímu lhaní, ztratili zdravý úsudek a věří li, že se proočkovaná společnost vrátí k normálnímu životu, jsou naivní. Teď je to spíše o tom zkusit zachránit vše normální, co se ještě dá. Samo se to však nestane. Musíme tomu hodmě pomoct.

Zdroj