Domácí

Orbánovská korunovace

Krátký úvodník pro Vlastimila osobně: 

Včera mi mezi celou řadou dalších mailů obviňujících mě ze zrady přišel jeden zajímavější. Podepsaný přímo krajským předsedou Volného bloku z oficiálního mailu karlovarské organizace VB.   Zde je jeho text:

———- Forwarded message ———
Od: ‪‪karlovarsky@volnyblok.cz‬‬ <karlovarsky@volnyblok.cz>
Date: st 29. 9. 2021 v 20:53
Subject: Volby
To: vidlakovykydy@gmail.com <vidlakovykydy@gmail.com>

Ahoj Vidláku doufám že jsi konečně pochopil, že jedině Volný blok vše vrátí do reality a ukončíme, covidfašismu a všichni vyznavači covidfašismu půjdou do vězení na doživotí a očkování ukončíme je to podvod na lidi. Pouze zdravím způsobem života : sport, vitamíny, každoročními návštěvami moří a oceánů se zbavíme Covidové chřipečky. 

Nezapomeň volit číslo : 3.

Děkuji 

P. S. Kolik dávek už máš v sobě. 🏁

S pozdravem Pavel Kroupa

Karlovarsky@volnyblok.cz

Krajský předseda Volný blok


Vy jste Vlastimile velkým příznivcem Volného bloku… Můžete mně i ostatním čtenářům  prosím říci, zda opravdu mají v Karlovarském kraji tohoto předsedu? Nebo je to jen hoax, kterým se někdo snaží Volný blok shodit? Vidlákovy kydy čtou na všech ministerstvech a předpokládám, že ho čtou i všichni volební marketéři. Tohodle se někdo chytne… 

Ale rovnou říkám, že jsem na stránkách Volného bloku tohoto Kroupu nikde nenašel. 

Je to útok na Volný blok? Snaží se někdo Lubomírka zdiskreditovat přes Vidláka, nebo tam máte nějakého dalšího pomateného Baldu, který se snaží svým slovům dodat na důrazu podpisem krajského předsedy?  Nebo tam v Karlových Varech opravdu nějaký Kroupa dělá krajského předsedu a stará se o to, aby Volný blok do sněmovny fakt nepronikl? Třeba tím, že podobné maily posílá na všechny strany? Líbí se Vám Vlastimile, jak se krajský předseda úplně tetelí očekáváním, až bude moci zavírat lidi na doživotí za to, že nepopírají virus a jeho nebezpečnost? 

Mimochodem…tenhleten Kroupa mi ze svého osobního mailu psal už několikrát. Ve stejném duchu… Je jeden z těch, jejichž aktivita mě dovedla k poznání, že Volný blok je spolek naprosto uhozených kreténů.  Pokud se ukáže, že je skutečně krajským předsedou, tak si to užiju a zveřejním všechny jeho maily. Stojí za to. Předpokládám, že nejsem jediný komu takhle píše. 

Z mailu jsem vymazal jen uvedené telefonní číslo. Zkusím si na něj zítra zavolat.  A Vlastimile… pravdu! Oni to po Vás zkontrolují i další čtenáři. Navíc jsem napsal jak na karlovarského lídra, tak na tiskové oddělení. 

Ale zase budu férový  – pokud mi borci odpoví, zveřejním jejich odpovědi a nezměním na tom ani písmenko. Pokud je ten Kroupa fakt jen nějaký další Balda, tak se to tady na Kydech objeví.

A upozorněte Lubomírka, aby si udělal mezi svými přiznivci bojůvkami trochu pořádek. Kdyby tenhle Kroupa takový text poslal do redakce Seznamu, tak si na něm smlsnou. 

A teď dnešní text:  

Četli jste si o Babišově debatě s Orbánem v Ustí nad Labem? Jak tam Orbán Babiše prosí, aby vyhrál volby, protože ho Maďarsko moc potřebuje? Jak mu přeje, aby přežil, zvítězil a měl většinu v parlamentu? Počtěte si. Parlamentní listy už to pustily. Video bude určitě na stránkách ANO. 

A já se Vidlácky ptám… Je to také jen pí ár? Nechal se vrchní vlastenec Orbán zlanařit naším oligarchou Babišem a neví co činí? Doteď byl přece Orbán náš vzor ne? Doteď byl Orbán to, čeho jsme chtěli dosáhnout. Tak jak to je? Očistil se Babiš trochu od podezření díky tomu, co o něm Orbán včera řekl? Nebo se Orbán ušpinil od zlého oligarchy a konečně se odkopal? Je pravda, že se Babiš před EU vždycky podělal, když sám Orbán říká něco jiného? Nebo je to i od Orbána chladný kalkul, protože podporu od České republiky prostě potřebuje a Babiš je v tomhle prostě lepší než kdokoliv jiný? 

Před pár dny jsem psal, že mě ta Babišovská dialektika začíná štvát.  Že nemůže být zároveň gauner i národovec. Že nemůže být zároveň kamarád Orbána i sráč.

Je Orbánova návštěva a Orbánova slova důkazem, že nikoliv Okamura, ale Babiš je jeho český ekvivalent?  Že český Orbán vypadá jinak než jak si ho většina vlastenců vysnila, ale prostě je to tak?  Nebo teď bude naší alternativní scénou zatracen i sám Velký Viktor, protože si dovolil Babišovi tleskat? 

Nechci se chlubit, ale pamatujete, jak jsem říkal, že Babiš se k SPD rozkročit může, že to udělá a že to udělá hodně?  Že udělá všechno pro to, aby Okamurovi sebral hlasy, protože SPD i ANO volí stejní voliči? Fakt jsem ale netušil, že vytáhne takový kalibr. Fakt jsem netušil, že se dá rozkročit až tak moc. A všimněte si prosím té taktiky… nejenže se Babiš rozkročil, nejenže si nechal dát štempl od svatého grálu národovců, ale ještě to i dokonale utajil.

Okamura v posledních dnech vlastně veřejnosti říkal, že nepůjde do koalice s českým Orbánem.

Necítí se teď Tomio trochu jako pitomec? Já ho  varoval. Nejen jeho, ale i jeho místopředsedu Fialu. Já jim říkal, že se mají méně věnovat covidu a více Babišovi. Kdyby mě poslechli a ukázali vstřícnost alespoň vůči voličům ANO, tak by teď trapně nemuseli koukat,  že maďarský národovec řekl naživo všem českým voličům, že maďarská cesta u nás je Babiš a ne Okamura. Síla co? Kdyby se rozkročili k ANO, třeba se teď mohli také přiživit. Okamura tam mohl být s Babišem, mohli ukázat, že půjdou spolu, Orbán by jim požehnal oběma a vše by bylo jasné. 

Ale takhle? Když se ještě včera vymezovali proti tomu, koho večer Orbán veřejně označil za svého přítele?  K čemu je SPD, když nechce do vlády? K čemu je SPD všeobecně, když byl český Orbán právě jmenován?  Okamurovi vlastně zbývá jediná věc – popřít sám sebe a dát se k demobloku. Tahle rána je velmi velmi tvrdá a bude SPD stát hodně. Ustojí to charakterově i když díky tomu oslabí? Nebo se pokusí zachránit prachy a teplá místečka a vlísají se k opozici? Aby Babiš nevyhrál i když to Orbán potřebuje? 

Tak co Radime Fialo, jak to dáváš teď? Neposlechli jste mě předtím, poslechněte mě teď: Nasypte si popel na hlavu. Řekněte veřejně, že jste se v Babišovi spletli a že Orbán je vašim pojítkem s ANO. A udělejte to, co jste měli udělat před čtrnácti dny. Deklarujte, že s Babišem půjdete. Ve volbách to sice bude ztráta, ale nějaké ministerstvo se pro vás najde. Pokud to neuděláte, přijdete ještě o víc a možná dokonce i o důvěryhodnost. Utěšujte se tím, že Babiš je prostě těžká váha  a není snadné s ním zápasit v ringu. 

Původně jsem na dnešek měl článek o tom, že půjdu k volbám se třemi lístky. Od ANO, SPD a KSČM. Že se rozhodnu až za plentou a že to možná prostě vyberu náhodně a ani se nepodívám, co jsem vybral. Ovšem pokud jsem dodnes viděl budoucnost v Orbánovi, tak to teď nepopřu.  Hodím to Andrejovi. Protože za něj Orbán orodoval.

Nebo nemám?  Kecá nám i Orbán?  

V podstatě sledujete názorný důkaz mého tvrzení, že v politice před volbami vyhrává nikoliv to, jak věci jsou, ale jaké se jeví být.

Jak se to jeví teď po Orbánově návštěvě? 

Zdroj a diskuze zde.