DomácíTop

Počty zemřelých v roce 2020 ?

Pozoruhodná informace: ČSÚ od 50.týdnu nezveřejňuje, ani nedoplňuje graf vyjadřující celkovou úmrtnost obyvatel ČR (po týdnech) mimo průměru za posledních 5 let, který poctivě zaznamenává do posledního 53.týdne.

Teď je konec ledna 2021, tedy existuje už téměř dvouměsíční skluz dat, o která se opírají vládní omezování svobod a lidských práv, a šílené výdaje za vakcíny a testy vybraným farmaceutickým koncernům, dodavatelům všeho coronapotřebného a „sypání peněz z vrtulníku“ na kompenzace a stimulace covidových projektů všemi směry! Jenže se nejedná o sypání z vrtulníku, ale z nového dluhu asi bilion korun (to je 1000 miliard), ještě extrémně šílenějšího a nemajícího konce. Právní laik obdařený selským rozumem by uvažoval o zločinném spolčení a ne o rozumném vedení země, kde již téměř jedenáct měsíců úpí obyvatelstvo pod vládní péčí.

Nutno přiznat, že potíže se zveřejňováním měl ČSÚ už od srpna 2020, ale nikdy to nebylo tak zpožděné jako teď. Člověka napadají různá vysvětlení: možná v prosinci vymřeli matrikáři jako poskytovatelé zdrojových dat, či bylo zdecimováno patřičné zpracovatelské centrum ČSÚ.  Nebo se čeká na zpožděné korespondenční hlasy ze hřbitovů, které bůhví proč chodí po termínu ? A NEBO (ale to je možné jen v nevysušené bažině) ta data prostě vůbec  nesedí do kampaně plandemie, nekorespondují s denodenním strašením mainstreamem, nouzovým stavem a zarouškovaným krizovým štábem řízeným jakýmsi aspenatým institutem, chcípajícím psem, který čeká na utracení, protože lež má krátké nohy!
Vládní politici velí namísto zdravotníků injekčním stříkačkám a špejlím do nosohltanu, nařizují Great resetové lockdowny a tím drancují hospodářství a výhledově i na něm závislý zdravotní a sociální systém ČR. A PROČ? Protože jsou ve vládě a správa země si to žádá? A nebo možná musejí poslouchat nějakého Schwába ? Toho, kterého jsme si všichni zvolili za ředitele
Při pohledu na úvodní obrázek jen tupec nevidí tu největší pandemii v 70ti leté řadě …