Domácí

Pro EU jsme jen kapsa do která strkají zápaďáci své pracky

Měli jsme velkou šanci na konečnou svobodnou demokracii a skončili jsme jako slepé střevo EU a za pár let bude německou kolonií.

Jsme pro ně jen hlupáci a peněženka.  Miliardy zabaveny Slovensku! Česko, Polsko a Maďarsko jsou další na řadě! Velmi špinavým trikem hodlá EU ožebračit východní Evropu! Slovensku už bylo zabaveno 900 milionů EUR z programu pomoci na odstranění následků nemoci COVID! Maďarsko, Polsko a Česko budou následovat. Proč? Protože EU naléhavě potřebuje zachránit jižní ekonomiky EU! Jak bylo oznámeno Italové dostanou ze stejného balíčku pomoci 209 miliard EUR – 3 642 EUR na hlavu. Slováci po zabavení dostanou jenom 5,4 miliardy – 915 EUR na hlavu. Rozdíl na hlavu je nebetyčný 2 547 EUR – 63 675 KČ na hlavu. Je to plán, jak okrást východ EU. Nejprve slibem relativně rovnoměrné pomoci vylákala souhlas všech zemí EU, aby jí povolily vzít si astronomickou půjčku 750 miliard EUR. Aby tu půjčku mohla EU i s úroky splácet, vylákala ze všech zemí souhlas s tím, že EU bude uvalovat na všechny obyvatele EU tzv. Daň CO2. Ta bude stejná pro všechny obyvatele, ať už žijí v jakékoli části EU! Tedy všichni Evropané budou platit stejně a měli také relativně rovnoměrně dostat! Jakmile byl plán schválen. Rozhodla EU, že výpočet přidělované pomoci bude zatížen koeficientem. Koeficient je ovšem vytvořen podle vzorce míra nezaměstnanosti v zemi EU v letech 2015-2019 lomeno mírou nezaměstnanosti v celé EU . Italům se pomoc násobí 1,75 a Slovákům se násobí 0,83. Takže Italové dostanou 2,1 krát více než Slováci! Proč? Protože Slováci v letech 2015-2019 poctivě a tvrdě pracovali, a jejich mzdy, sociální dávky i důchody byly nižší, než Italské.

Ve srovnání s ČR dostanou Italové na hlavu 3,6 krát více než Češi

Jak se vám líbí úžasná matematika EU jak nás obrat ještě víc a nacpat naše těžce vydělané peníze do chřtánů lenochům z jižních zemi, co se raději válejí než by pracovali. Docela dost let nazpět jsem neustále psala, že jsme pro ně jen levná, blbá pracovní síla která si nechá naprosto všechno líbit. Byla jsem kritizována a pro hrubé slovo si zastávači EU opravdu nešli daleko. Vůbec se mi nelíbilo, že naše továrny padají do cizích pracek a že se tu najednou objevovaly samé německé supermarkety. Všechno co jsme měli, dostali Fricové a dál na nás vydělávají nehoráznými maržemi a našim lidem platí nesrovnatelně méně za stejnou práci kterou by museli zaplatit doma v Německu. Jsme popelnice EU a ještě jim za to platíme nehorázné ceny. Já jsem vlastně ráda, že už nejsem nejmladší, protože to, co vidím kolem sebe, se mi sakra nelíbí.

Všichni co můžete zajděte si na trhy které pořádá SPD. Ne, nejsem jejich fanda, ale měli by vás zajímat ceny, za které tam naši farmáři budou prodávat své zboží. Jsou to ceny za které je odevzdávají Fricům do jejich supermarketům. Za všechny jeden příklad. Vepřová kýta bude pod 60,-Kč. No zkuste si ji koupit v Kauflandu. Nelepší je přesvědčit se na vlastní oči jak moc vás okrádají a opravdu jděte a srovnejte si jejich marže u nás a na západním trhu. Tam je totiž marže obchodů omezena zákonem a ještě jejich farmáři dostávají daleko vyšší dotace než ti naši.

Taková je spravedlnost EU. Pokud si ještě pořád myslíte, že si východní státy vzali k sobě z lásky k nim, tak vám buď přeskočilo, nebo neumíte počítat a nebo jste fanatický obdivovatel všeho západního. Ne, od začátku nám chtěli vládnout, ale zatím co Rusové nás nechali žít, tak EU nás zničí. Doufala jsem, že V4 má naději a že se budou starat hlavně o prospěch svých lidí. Napřed Čaputová a pak naši politici a všechno je v hajzlu a zase jsme sami. Měli jsme velkou šanci na konečnou svobodnou demokracii a skončili jsme jako slepé střevo EU a za pár let bude německou kolonií.

Zdroj