Zahraničí

Proč bude zítra inaugurován US prezidentem Joe Biden?

IVAN DAVID na FB: Při senátních slyšeních i v nezávislých médiích bylo předloženo množství důkazů, potvrzujících podezření, že při volbách prezidenta USA 3. 11. 2020 došlo k rozsáhlým volebním podvodům. „Deep state“ se procedurálními kličkami podařilo zabránit jejich řádnému vyšetření. Během doby od voleb k inauguraci se nikde nepodařilo dokončit soudní řízení meritorním rozhodnutím. Tedy rozsudkem, který by byl vynesen po provedení důkazů a zhodnocení situace, k níž došlo. Většina žalob byla zamítnuta z procesních důvodů. Pachatelům volebních podvodů se spolu s jejich komplici z řad místní státní správy podařilo pomocí právníků soudní spory „udržovat“.

Z důkazů o falšování voleb, které byly zveřejněny vyplývá, že šlo zřejmě o organizované zločinné spolčení velkého rozsahu. Důležitou otázkou, kterou si v trestním řízení musí vyšetřovatelé vždy klást, je otázka motivu. S výjimkou vražd v afektu a vražd páchaných sadisty, které tvoří mizivé procento celkového objemu kriminality, je páchání trestné činnosti vždy motivováno zájmem něco získat i za cenu porušení zákona.
I zfalšování voleb nebylo zorganizováno proto, že se zadavatelům nelegálních skutků nelíbil jen účes úřadujícího prezidenta Donalda Trumpa. Blonďatá patka nemá cenu milionů dolarů, které organizátor „volebních nesrovnalostí“ vynaložil na odměny spolupachatelů. Logicky musí jít o mnohem více. O něco, co má cenu nejméně miliard dolarů. Třeba o velké obchody vojenskoprůmyslového komplexu.
Trump je prvním prezidentem po více než sto letech, který během výkonu svého mandátu nezahájil žádnou válku. Spojeneckým zemím, jako je ČR, se snažil prodávat zbraně „made in USA“, metodami klasických obchodníků s touto zvláštní komoditou. Pro akcionáře zbrojních koncernů to bylo zjevně málo. Nejlépe zbrojařům kvete pšenka během války. Druhým nejlepším obdobím pro akcionáře zbrojovek je doba přípravy na válku.
Joe Biden ještě nebyl inaugurován a již vyhlásil, že USA dodají Ukrajině velké množství smrtících zbraní. Vzhledem k poloze Ukrajiny mezi státy NATO a Ruskem si asi umíte odvodit, proč má být zrovna Biden zítra inaugurován prezidentem USA.