Koronavirus

Prosíme pádné argumenty

Jindřich Kulhavý: Úpadek kvality práce novinářů, redaktorů, moderátorů a tvůrců zpravodajství je evidentní.

Především omílání některých témat bez schopnosti předložit skutečně plodnou diskusi se stalo koloritem posledních let a v nynější době to dosáhlo nevídaných dimenzí. Z obrazovek televizí a monitorů počítačů a mobilů na nás vypadávají informace, které jsou zásadně překroucené, zdeformované a zavádějící. V této činnosti u nás vedou ČT a Nova, nezaostává Seznam a Prima-CNN. Jde však o celosvětový trend patrný především na dekadentním Západu.

Ministr zdravotnictví Vojtěch se svými poskoky v podobě na scénu neustále se vracejících ,,odborníků“ vede naprosto nekompromisní propagandu zaměřenou na uplatnění skladových zásob neužitečných mixů zvaných vakcíny. Ty přitom nemají s klasickým očkováním nic společného, což doložíme níže uvedenými videi, na které přikládáme odkazy. Snažíme se tak být protiváhou státní reklamní agentuře, která propaguje a z vlastního hradí nákup produktů soukromých společností. To z vlastního je ironie, protože jak víme, peníze na utrácení musí stát dostat ze svých občanů ve formě daní, odvodů a poplatků za své většinou fatálně nekvalitní služby.

Masírování lidí má velmi zajímavou historii především v době covidové. Svou pozornost zaměřují média a politici včetně svých zkorumpovaných poskoků a zfanatizované části lékařské veřejnosti postupně od seniorů přes padesátníky, střední generaci momentálně až k mládeži a dětem. Nejdříve byli postupně označováni za strůjce pandemie členové těchto věkových kategorií, později za nejvíce postižené tak, aby byli předhozeni vakcinační mafii.  Bez jakéhokoliv technického vysvětlování a zdůvodňování, o čemž svědčí i rozhodnutí soudů o rušení řady ,,protiepidemických“ opatření, přesvědčují občany k ,,dobrovolnému“ podstupování vakcinace rychlokvaškami v podobě experimentálních mRNA vakcín, ale i těmi založenými na relativně klasickém způsobu, ovšem naprosto nevyzkoušenými. Nyní bychom mohli laicky začít vysvětlovat, co je tím myšleno, to však necháme na odbornících hovořících právě v níže uvedených videích.

Absolutní absence diskuse a relevantní oponentury vládní kliky a ukňouraného Prymuly, jehož ,,serióznost“ je stejná jako ekologický přínos elektromobilů, tedy zásadně kontroverzní, je dalším důkazem toho, že lži z obrazovek plynoucí mají pouze jeden cíl, a tím je vpravit nám do těla za každou cenu naprosto nesmyslně propagovanou látku. Dnes Vás nebudeme nijak dlouho napínat, jen poprosíme, udělejte si čas a postupně ta videa shlédněte, protože když Vám toto nepomůže v rozhodování o vakcinaci, zda li ano či ne, pak už bude těžké hledat další argumenty.

Rozhovor s vědkyní MUDr. Soňou Pekovou, PhD. – Svědomí národa (svedomi-naroda.cz)

(2) Televízia Slovan – Příspěvky | Facebook

Eva Trávníčková | TV Natura – Život s nohama na Zemi

Lékaři se shodují na tom, že očkování je biologická válečná zbraň, použitá proti nám | VoxPopuliBlog.cz

Berte to tedy jako malého průvodce nynější dobou a zkuste si vzpomenout na to, kdy nám Chlíbek, Maďar, Prymula, Kubek a třeba Hořejší odborně a věrohodně vysvětlili, proč se nechat jít napíchnout, v čem nám to pomůže a k čemu to povede. Chcete li udělat tečku za covidem, vypněte televizi. Nikdo z námi uvedených odborníků nepopírá existenci viru, pouze nastiňují realitu kolem jeho vzniku a s klidem vysvětlují, jak jsou na tom s účinností vakcíny. Ten čas tomu věnujte. Stojí to za to.

Zdroj