Zahraničí

PUTIN – GLOBALIZACE – MATRIX

Petr Novák: Globalizace je proces objektivní a nelze se jí vyhnout. Pokud si píšete s kamarádem z Austrálie , objednáváte si věci z celého světa, pracujete pro nadnárodní korporaci a na dovolenou si jedete kam se vám chce (v dnešní corona době kam vám to dovolí), tak zde již Globalizaci dávno máme.

Každý proces je ovšem někým řízen a ten někdo k jeho řízení potřebuje nějakou koncepci, tedy „obecný design“, kterým určuje způsob dosažení cílů. A aby jej mohl uplatnit globálně, tedy na všechny, tak musí mít velmi dobře nastavené procesy řízení v jednotlivých zemích a to i pomocí nadnárodní úrovně (pomocí organizací, např. NATO, EU, WHO, OSN, OPEC apod.) a pak pomocí médií, ideologií (ideologická moc viz KSB) a bankovního sektoru – „co se zafinancuje, to následně existuje“. Ten, kdo tyto organizace, média a banky ovládá (dle něj „majitelé“, či „ředitelé“ stanovují koncept řízení), drží celý systém. Říkáme jim zjednodušeně Globální elity (GE) a je to jen několik osob.

V posledních letech si musel každý všimnout, že „naši“ kolegové ze Západu (jejichž jsme ve skutečnosti kryptokolonií, tedy levnou pracovní silou a odbytištěm jejich předražených produktů, většinou vyráběných v jiných jejich kryptokoloniích) mají čím dál větší problém s Ruskou federací, přesněji s jejím prezidentem V.V. Putinem. Proč právě s ním? Údajně je to proto, že občas napadne nějakou zemi, ovlivní volby, odpraví nějakého svého odpůrce, provede kybernetický útok, či diverzní akci na cizím území apod. A proč to dle nich dělá? Protože má imperiální manýry, je zlý, krutý, panovačný a svým způsobem zakomplexovaný „mužik“, který chce znovuvytvořit jakýsi nový Sovětský svaz a chce být jeho carem. A ten prezident, který se jím stal po rozpadu SSSR byl dle nich mnohem lepší, byl totiž k Západu slušný (chápej úslužný a servilní), pil ve velkém alkohol (tedy úroveň „padlého“ biorobota) a neměl žádné „národní zájmy“, protože ty se mu psali ve Washingtonu. Ano, myšlen je Jelcin. Všimli jste si, že USA nebyly nikdy bohatší, než když byl u moci Jelcin a Rusko fungovalo jako surovinový přívěsek Západu?

Všimli jste si, že se často v médiích objevuje termín „Putin (a RF) je Západem kritizován pro svou „přílišnou asertivitu“? Jenže asertivita se dá jednou větou přeložit jako „umění říkat NE“! Zato Jelcin byl pro Západ ideálním prezidentem, protože slouhové říkající jen ANO, díky kterým jste bohatší (vzpomínáte jak „náš“ Havel zlikvidoval v rámci „Pravdy a Lásky“ náš zbrojní průmysl a volné trhy si okamžitě rozdělily západní země, jeho vzor té „Pravdy a Lásky“?) jsou naopak vítanými vazaly.

Momentálně je situace v Západní Evropě taková, že ozbrojené složky Francie varují předtím, že jestli nezačne vláda účinně bojovat proti…čemu? Islámu? Migraci? Neomarxismu a jejímu „předvoji“ liberalismu? A nebo jim jde „jen“ o to, že se v části „jejich“ země nedodržují zákony, takže řeší následek a nikoliv příčinu? Vidí problém POUZE v islamismu a nikoliv v těch, kteří jej uměle vytvořili a ani v migrační politice EU a „svých elit“. Dovedete si představit, jaká tam musí být situace, když se jeden z pilířů státní moci, tedy armáda, rozhodne v „demokratickém, vyspělém“ státě, v 21. století, vytáhnout jako poslední prvek nápravy možnost vojenského puče?

Souvislosti a Islám: http://www.nwoo.org/2020/02/19/osklivy-zly-islam-fuj-fuj/

Tato situace je na Západě pouze ve Francii? Ne, je stejná v Německu, mnohem horší ve Švédsku, Belgii i „Velké“ Británii, jenže tam nemají obyvatelstvo navyklé protestovat. Ve Francii je demonstrování za cokoliv doslova národním sportem, proto jsou tam v tomto ohledu nejdál. V jiných zemích, kde je to mnohem horší, obyvatelstvo mlčí a hledá způsob jak se co nejrychleji naočkovat a tím se chránit před dalším nástrojem Globalizace, tedy nemocí C19.

Ti všímavější si již dávno všimli, že za situaci v této části EU nemůže ani Islám a ani migrace, ale vlády daných evropských zemí, které umožnili nelegální migraci, které se podílely na rozvratu daných zemí, aby k ní dojít mohlo, kteří ničí vlastní historii, potírají vlastní bílou rasu, šíří islamizaci i do škol, ničí ekonomiku i energetickou soběstačnost pod rouškou „ekologie“ atd. Jinými slovy vidí, že vlády na Západ od nás, zcela záměrně a dle jasné koncepce zkouší zničit vlastní země, vlastní rasu a to na všech prioritách řízení. Co vznikne v dalších generacích za obyvatelstvo, které bude záměrně vychováváno bezpohlavně, což chtějí i někteří poslanci „našich“ Pirátů?

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/pirat-prosazuje-obcanske-prukazy-bez-pohlavi-40359755

Ten, kdo neví ani to kým je, nemůže přežít proti tomu, kdo o tom nemá naopak pochyb (muslim a jeho víra). Západní „elity“ tedy dělají naprosto vše proto, aby zničily staré „pořádky“, pohřbily zbytky jakési „demokracie“ a nastolily koncept dekadence a naprosté zhouby.

A co dělají mnozí naši občané? Jsou hluboce přesvědčeni, že tyto „elity“, které zcela evidentně mají Evropu a anglo-americký svět zničit, nedělají dnem i nocí nic jiného, než že se ty, které mají zlikvidovat, snaží pomocí vakcín „zachránit“. A protože jsou dokonale zmanipulováni strachem (o sebe i druhé), pocitem viny (vlastní nezodpovědností někoho ze svých blízkých zabiješ!) a chtíčem (očkování ti umožní vrátit se do „normálu“ – do knajpy, na dovolenou, do fitka..), tak jim toto nedojde. Pokud se navíc sami považují za „elitu“ , za tu „vyspělou, morální, liberální, demokratickou a slušnou“ část obyvatelstva, tak i sebemenší kritiku své víry okamžitě onálepkují „ruskou propagandou“ (protože nenávidět Rusa je IN a zpochybňovat evidentní vylhanou propagandu je přeci naopak v zájmu RF), „konspirátorem“ (termín „informovaná predikce“ jim nic neříká) a nebo prostě „čecháčka“, aby tím dokázali, že oni vlastně svou zemi nenávidí a stydí se za ni, protože na Západě „jsou na tom líp“ a jsou „vzorem“, protože pozlátko se hezky „leskne“.

„Naše lhaní se ti nelíbí? Tak se odstěhuj do Ruska, debile“. Typická věta těchto lidí, kteří vlastně tvrdí: Raději budu lhát a věřit lžím, protože mám rád Západní styl „žraní“ na úkor budoucnosti, než se podívat realitě do očí. A ta je neúprosná: Západ i se s vým „žraním“ má skončit. Globální elity nemohou dovolit, aby na této planetě skončil život (ten jejich) a to díky obrovské spotřebě, kterou „naše“ civilizace provozuje a která je neudržitelná.

Koncepty Globalizace pro Západní Evropu jsou dva:

  1. Západ skončí – zevnitř rozvrácen neomarxismem, který původní obyvatelstvo „vykastruje“ a místo něj přijde „válečnický“ Islám, který ty „měkké ubožáky“, kteří nebudou ani vědět jakého smějí být pohlaví, převálcuje. Nová rasa bude dostatečně inteligentní na zvládání pracovních pokynů a dostatečně tupá, aby revoltovala. To celé pod taktovkou GE.
  2. Západ začne spolupracovat s RF a ta jako atomová a energetická velmoc může poskytnout Evropě dostatečné kompetence k tomu, aby nenastala koncepce první. NordStream2 má za cíl udržet (aspoň její část) Evropu energeticky způsobilou vůbec fungovat (všimli jste si, že všichni upouštějí od jádra a to bez adekvátní náhrady?). Poražením IS v Sýrii Putin docílil toho, že zmizela prozatím JEDINÁ záminka k migraci do EU, díky čemuž nemůže dojít k prvnímu konceptu v plném rozsahu. A proč to Putin dělá? Protože miluje Západ? Ne, protože si uvědomuje, že až tento padne, tak Rusko bude následovat. Proto se mu snaží v jeho zemi vytvořit prakticky nepřetržitě „majdan“ , ale protože tam má velkou podporu, tak v tom jeho opozici musí pomáhat i užiteční idioti v okolních zemích – Ukrajina, Bělorusko, Polsko, Pobaltské státy, Arménie-Kazachstán a v poslední řadě i Česká republika.

Koncepty jsou tedy pouze dva. Je to díky tomu prosté, jednoduché a přehledné. Asad měl být zavražděn stejně jako Kaddáfí nebo Husajn. Maduro měl být vyměněn za loutku Guaidóa, Lukašenka měla vystřídat loutka Cichanouská, Erdogan měl být odpraven při vojenském puči. Nestalo se tak, protože vždy je vzal pod ochranná křídla ten „zlý“ Putin. Jsou to dobří politici? Ne, ani jeden a Erdogan je navíc i velmi nebezpečný, ALE dovedete si představit, jak by dané země spravovaly loutky první koncepce a k čemu by byly použity?

Tak co? Patříme dle vás na Západ a budeme tudíž časem řešit stejnou situaci jako třeba ta Francie? Budeme svým dětem vysvětlovat, že nemají žádné pohlaví, ale že si jej mohou z několika desítek sami vybrat dle momentální nálady? Že sociální chaos a naprostý úpadek rozumu, tedy neomarxismus a liberalismus, jsou naopak jedinou cestou k „pokroku“? Že stát, kultura, historie je přežitek a že jen „rozředěnost“ bez minulosti (a tudíž i budoucnosti) je „evoluce“? Že jedna centrální vláda s centrálním plánováním je tou nejlepší formou Globalizace? Že musíme všechno a všechny tolerovat (pouze sebe ne), že se před všemi máme klanět, že se máme uměle stydět za něco, co jsme nespáchali a ani spáchat nemohli? Že se hodnota lidí určuje podle toho s kým spí, jakého jsou pohlaví a barvy pleti a ne dle toho jak jsou schopní a morální?

Tohle chcete? Ne? Tak proč jste skočili na lep těm, co udělají cokoliv, aby zastavili druhý typ Globalizace zaměřený na spolupráci při zachování národních států? Proč věříte zpravodajským hrátkám, které měly za cíl zbavit nás energetické nezávislosti (dostavby Dukovan) a hodit nás tak na stejnou loď s tím Západem? Proč uměle nenávidíte někoho, pro koho je stále rodina základ státu, muž je mužem a žena ženou?

Zaspali jste. Je nutné se probudit. Stojí před vámi Morpheus (bůh snění, syn boha spánku) a nabízí vám dvě pilulky, po jedné se probudíte z Matrixu (propagandy) a po druhé budete spát dál a dál se vám i budou zdát lži. Co na to Neo (neokortex – šedá kůra mozková, kde sídlí rozum)?
Jsou jen dvě alternativy, není jedna a nejsou tři. Možná se ti nelíbí ani jedna, protože si zamrzl se znalostmi v roce 1968, ale vybrat si musíš, tedy pokud ti na sobě a tvých blízkých aspoň trochu záleží. Pokud pro tebe nemá budoucnost smysl, tak vol třeba Piráty a duševní úpadek maskovaný za „demokratickou stranu“, co chce pro všechny …všechno, takže nebude mít nikdo nic.

Tak co, kterou pilulku si vezmete? Rozhodněte se brzo, času moc není.

PS:
Někdy si říkám, jestli někdo přišel třeba za takovým Janem Žižkou a zeptal se ho: „Cože? Ty jdeš cestou toho chudého ubožáka co ho upálili za jeho bludy na hranici? Jsi normální? Byl jsi někdy v Římě a viděl jsi jak je krásnej Vatikán? Jak jsou tam kněží bohatí a jak si krásně žerou? A ty sis radši vybral nějakého chudáka, který ti nedá ani půdu, ani hrad, ani tituly a ani pocit, že patříš mezi „elitu“?“
Nevím, ale možná mu ta cesta toho „ubožáka“ přišla v danou dobu mnohem pravdivější a rozumnější…

A že je tohle pro-ruská propaganda a že vás chci jen zbavit té stávající a chci šířit novou? Nechci a není. Pouze je nutné si konečně nalít čistého vína a nechodit okolo horké kaše. Třetí koncepci můžeme klidně začít tvořit spolu, ale každý musí nejdříve začít sám u sebe. Morálku a lidskost například neprokážete tím, že vám bude izraelského dítěte líto víc, než palestinského a nebo obráceně.

Zdroj