Zahraničí

Ryba smrdí od hlavy: Na Bidenově vítězství je něco shnilého!

Vůdce Antify John Sullivan tvrdil, že podpora americké veřejnosti od Joe Bidena viditelně bledne ve srovnání s organickou, řvoucí podporou, kterou Donald Trump nashromáždil po celé zemi, což dokazuje, že na Bidenově bezprecedentním vítězství je „rozhodně něco shnilého“.

26letý zakladatel společnosti Insurgence USA, skupiny sociální spravedlnosti organizované po smrti George Floyda, nepodporuje politickou stranu ani kandidáta na prezidenta.

Důkazy o tom, že Trumpova volba byla odcizena, jsou však evidentní, protože pro Bidena neexistovala žádná organická podpora, tvrdí Sullivan.

V celé zemi jsem viděl spoustu Trumpových shromáždění. Viděl jsem podporu, kterou dostal. Ale opravdu jsem neviděl žádnou podporu, kterou by Biden dostával. Nevidím žádné shromáždění pro Bidena, “řekl.

Nevidíte žádné shromáždění Biden s nápisy Biden 2020 po celém USA. Vidíte spoustu shromáždění Trump a Trump 2020. Takže to mluví samo za sebe, “pokračoval. „To mluví za něco – že lidé jsou připraveni postavit se za něco, v co věří.“