Svět podle lepšolidíTop

Serou vás děti? Volte Piráty!

Serou vás děti? Bojíte se, že s vámi vyjebou a strčí vás do důchoďáku, aby získali váš byt? Snadná pomoc. Zasaďte jim preventivní úder. Volte Piráty a poserte jim život ještě dřív, než ho oni poserou vám!

Přehledný návod na posrání života vašim dětem se jmenuje Piráti a Starostové – program pro volby 2021, najdete ho zde ve formátu PDF. Možná se podivíte, co to mám za perverzní hobby, číst volební program nějakých digitálních komunistů, ale víte, já mám taky děti a rákoska už na ně přestává působit. Je třeba sáhnout k zbraním hromadného ničení.

Jdeme na to. Tohle je něco, čeho se haranti budou skutečně bát.

Hlavní vlastností programu Pirátů a Starostů je, že je naprosto nekonkrétní a vágní, pokud jde o důležité věci, zatímco zabíhá do neuvěřitelných detailů ohledně různých prkotin. Reflektuje tak zmrdskou a zkřivenou povahu čelních představitelů obou politických stran, je odrazem jejich neupřímnosti a inherentní prolhanosti a podle jejich skutků poznáte je.

Nic si nedělejte ani z toho, že dokument je psaný jakoby cikcak a obsahuje odkazy sám do sebe, případně různé vnitřní rozpory. Také se nenechte zmást tím, že důležité věci jsou na konci, kam tento blábol nikdo nedočte. To není omyl, to je všechno schválně. To je proto, aby se náhodou nestalo, že někdy za tři roky v konfrontaci s dredovatým svazákem nějaký politik nemohl přijít s tímto vytištěným programem a říct mu, hej podívej ty zmrde, vy jste přece úplně stejnej ksindl jako Babiš nebo ODS, tohle jste lidem slibovali a děláte něco úplně jiného. V tom momentu se dredovatý svazák ztopoří a řekne, ne ne, pane kolego, podívejte se pořádně, strana 33, odrážka 25, na konci věty, tam, ano, tam to přesně stojí.

Na straně 34 (ze 36) se tak dozvíte, že PIRSTAN hodlají podporovat Zelenou dohodu pro Evropu a plnit cíle a budou plnit klimatické cíle Pařížské dohody. Řízená destrukce ekonomiky daná Green dealem tedy dostane v rukou zelených komunistických zmrdečků rovněž zelenou. Já tedy myslím, že tohle mělo stát někde na začátku, protože to ovlivňuje všechno ostatní a polovinu dalších věcí lze pak z programu vynechat. Ale je to nenápadně zasuto na konci věty na předposlední straně, přestože je to zcela stěžejní věc.

Pro program koalice digitálních a obecních zlodějů je typické, že neustále s něčím chtějí vést boj. Slovo „boj“ najdeme v programu v různých pádech celkem 12x, často v kombinaci s různými přívlastky, takže se bude jednat o razantní boj nebo tvrdý boj. Dále narazíme na slova jako zbrojení nebo bojiště. Člověk by si řekl, že se jedná spíše o program fízlů od Přísahy, ale tohle jsou mladí revoluční soudruzi a avantgarda digitálně zlodějského proletariátu.

Například boj s korupcí bude v podání PirStánu razantní. Tak se dozvíme, že

Boj s hospodářskou kriminalitou bude úspěšný jen tehdy, když budou v převaze ti, kdo ho vedou. Proto je prioritní zákon na ochranu oznamovatelů korupce, zvýšení nezávislosti soudů a vedoucích státních zástupců, ale i postavení veřejnoprávních médií mimo politické vlivy.

Vítejte ve světě podle pana Michálka, což je něco jako moderní digitální Džerdžinskij. Toto nedospělé individuum s křivým pohledem hodlá posílit ochranu práskačů, fízlů a státních zástupců. Shodou okolností tak vyhlašují krátce poté, co stát kolosálně prosral trestní řízení v „jízdenkové kauze“ kolem „lobbisty“ Rittiga, které se táhlo deset let a které stálo daňové poplatníky milióny. O další milióny se nyní budou hlásit jednotliví trestně stíhaní nevinní v rámci odškodnění. Po takovém právním extempore bych se cokoli o „zvýšení nezávislosti“, rozumějme posílení role státních zástupců vůbec neodvažoval ani vyslovit. Podpořte PirStán, Fízlstán a Banánistán, uvidíte, parchanti vás přestanou obtěžovat, až budou dělat nazí dřepy na cele předběžného zadržení, protože je udal nějaký denunciant, jinak zákonem chráněný whistleblower. Tohle rozhodně stojí za podporu, tedy pokud jste dost velký šílenec.

Strana 23:

Omezíme přebujelé sledování kamerovými systémy. Nepřipustíme využívání pokročilých technologií k plošnému rozpoznávání osob bezpečnostními složkami.

Nezbývá nežli zeptat se – kdopak že nechal ty kamerové systémy přebujet? Obce vedené starosty ze STAN jsou rekordmany v instalování kamer, radarů, úsekových měření a dalších fízlovacích prvků ke šmírování nejširší veřejnosti. Obsese představitelů STAN kamerami vykazuje znaky nějaké sexuální úchylky. Kdykoli natrefíte na nějakou obec s radary a kamerami, můžete jít skoro najisto. Starosta je buď členem STAN nebo TOP09.

Nejnověji například ve Slavičíně, kde starostenský soudruh zmr. Chmela (STAN) pronesl všeříkající větu: „Technologický pokrok neustává a původní kamery už nedostačovaly moderním nárokům, což byl důvod k jejich výměně.“ V Kolíně, domovském pašalíku vůdce starostenského politického aktivu zmr. Rakušana, se o rozšíření kamerového systému postaral sám Rakušan. I zde, myslete na děti a volte PirStan, Kamerostán a Radaristán. Váš parchant jistě změní názor na vaši deportaci do Altlageru, až ho bude během milostných hrátek sledovat kamera městského kamerového systému namířená do okna jako v Plzni a fotky jeho intimních partií umístí na internet.

Poněkud v rozporu je následující programový bod Pirstánu Slídilostánu:

Doba covidu vyhrotila vztahy mezi veřejností a policií. Uložme jim nahrávat své zákroky. Nespravedlnost odhalíme, spravedlivým nebudeme křivdit.

Hej! Kamerové systémy jsou přebujelé a chceme je omezit, a proto namontujeme kamery na zhruba 45 tisíc policistů? Jaký je rozdíl mezi kamerou na sloupu a kamerou na fízlovi? Já nechci být nahráván žádnou kamerou, vy digizmrdi. Ostatně směšná a naivní je myšlenka, že by se dokumentováním zákroků policie policií podařilo odhalovat protiprávní činnost policistů, která je v podstatně každodenní. Již nyní existuje celá řada případů, kdy je protiprávní úkon nebo zásah zaznamenán kamerami, jenže pak se ukáže, že kamera byla rozbitá, nebo že se dívala jinam, nebo že se záznam záhadně ztratil nebo je nečitelný, a nikoho to nevzrušuje.

Pragmatické vysvětlení se skrývá v poslední větě

Vytvoříme metodiku pro nákup příslušného vybavení a poskytneme obcím dotace na jeho pořízení pro městskou policii.

V té metodice bude stát, že kamery musejí být pouze od dodavatele Pirstán, Kradstán a Starostostán, protože to jsou ty jediné správné certifikované kamery.

Mimochodem sledujte ten kontrast. Ohledně nějakých pošahaných kamer zacházejí div že ne do detailů jejich konstrukce, Green deal odbydou jedním heslem.

Strana 27 by měla zajímat tzv. bytové kulaky. Je možné, že pro haranty někde ulejváte byt, který nechávate prázdný nebo ho pronajímáte s tím, že se tam parchanti jednoho dne nastěhují. Pokud chcete parchanty pořádně nasrat a ukázat jim, že se jich bytová krize taky týká, pročtěte si kapitolu Dostupnější bydlení pro důstojné žití a pak určitě budete volit Pirstán.

Pirstán nabízí podivně nekonkrétně formulované řešení:

Prosadíme zákon o podpoře v bydlení, který na základě dobré zahraniční a domácí praxe nabídne: systematické řešení situace lidí ohrožených ztrátou bydlení a soubor možných nástrojů pro obce, včetně jasného financování.

Co bude součástí toho „souboru nástrojů pro obce“ podle zahraniční „dobré praxe“ směřujícímu k tomu konečnému řešení bytové otázky? Některé jsou uvedeny, avšak výčet není konečný, jsou tam jen některé. Pirátský ksindl v Praze však již naznačil, jaké nástroje ještě v tom souboru mohou být, když se zmr. Hřib pokoušel fízlovat majitele bytů skrze elektroměry, to vše za vzorné kolaborace společnosti PRE. S pirátskými „soubory nástrojů pro obce“ již tedy máme nějakou tu zkušenost.

To bychom měli byt. Po čem ještě tak mladý člověk touží? Myslíte si, že vaši haranti budou mít auto? Nebo se na to dokonce těší? Pak mám pro vás skvělou zprávu! Na straně 30 je návod, jak zajistit, aby si parchanti nesjeli doživotně na ničem jiném, než je sakrální předmět moderní levice, kterým je jízdní kolo. Auta budou znát jen z filmů pro pamětníky, pokud tedy nebude zakázáno je vysílat.

Společný cíl? Cestovat pohodlně a bezpečně, neplýtvat energií ani časem! Nezakazujme auta – budujme prostředí, kde nejsou nepostradatelná.

Efektivní doprava uvnitř sídel i mezi nimi

  • Odstraníme legislativní bariéry pro rozvoj bezmotorové i sdílené mobility. Obcím a krajům poskytneme maximální podporu v jejich snažení.
  • Budeme sdílet zkušenosti měst, která s transformací již začala.

To je přesně ono. Zakazovat auta je právně obtížné a je to nesmysl. Úředníci, policisté a městští představitelé se nějak musí dále dopravovat. My provedeme transformaci. Synergií mezi mladými komunistickými ideology a starostenskými vyžírky, jejichž úřady plni roli silničního správního orgánu, prostě přetvoříme prostředí tak, aby se tam automobily nedaly používat. Některá města s transformací jíž začala, jak uvádí program, a nebojte, když si na to najdete ten čas a volební lístek, tetka transformace přijde i k vám, aby vám sebrala silnici pod koly.

Snad to vykompenzuje, že Piráti a Starostové mají kosmické ambice. Ano, nezdá se vám to, aktiv digitálních a komunálních zlodějů chce vyrazit na trip do vesmíru.

Praha se v roce 2021 stane centrem vesmírného programu Evropské unie. Nastupme včas na palubu evropského kosmického výzkumu. Je to jedinečná příležitost pro naši ekonomiku, vědu i průmysl. Kapacity na to máme!

  • Maximálně využijeme potenciál, který představuje vznik Agentury pro kosmický program EU (EUSPA) v Praze.
  • Vytvoříme Národní kosmickou agenturu pro lepší koordinaci a koncentraci českých kosmických aktivit.
  • Podpoříme rozvoj průlomových technologií, které představují obrovské příležitosti pro českou vědu i průmysl.

To je totální overkill. Uslintaná politická strana nazvaná po námořních kriminálnících, která začala budovat svoji budoucnost na základě legalizace krádeže digitálního obsahu a která sdružuje antisociální exoty s tristním vzděláním a minulostí, chce vystřelit něco do kosmu. Snad to nám nebo našim dětem vykompenzuje ty krádeže bytů a silnic. Jinak jsem teda pro, já bych nejraději, aby do vesmíru odletěli přednostně všichni členové a příznivci Pirstánu, zemi by to pomohlo.

Kde se sebranka od Pirátů a Starostů chystá na své nejen kosmické plány vzít? To je popsané na straně 6 a jako obyčejně, to důležité je řádně zaobaleno vrstvou izolačního neobolševického balastu:

Daňové zdroje (zdanění digitálních gigantů, zdanění těžby nerostných surovin a negativních externalit v oblasti životního prostředí, postupné zvýšení zdanění komerčních nemovitostí, zdanění prodeje konopí),

Naivní debil, který bude volit Pirstan, tak dá svůj souhlas se systémem ekodaní. V podstatě z toho plynou dvě – uhlíková daň a daň z těžby zdrojů. Popsané „daňové zdroje“ povedou k tomu, že pro běžného občana, ale i pro méně běžného občana, třeba i pro takový pirátský chodící penis, co jezdí na kole a žere listí, zdraží úplně všechno.

Zde je pro zajímavost aktuální návrh sazebniku odpustků klimatické církvi. Vezměmě to čistě pragmaticky, nač platit parchantům školy nebo kroužky, zaplaťmě státu pokutu za to, že jsme si dovolili doma zatopit. Stát ty peníze moudře použije na nějaký pirátský velkoprojekt, třeba na raketu poháněnou konopím.

Proč konopím? Piráti totiž identifikovali zásadní zdroj bohatství, proti kterému jsou ropa a lithium pouze odpad pro starý báby a fašistické bílé páprdy. Jmenuje se konopí. Zde asi pirátosmažky vycházejí z vlastní zkušenosti. Dovedu si představit, že třeba takový soudruh Peksa má vyhulíno natolik, aby se cítil znepokojen, když mu dealer nevydá na pytlík s bejlím daňový doklad s uvedeným FIK, BIG, DIK a PIG. Ekonomický expert Pirátů jménem Ferjenčík, jinak arogantní lehce páchnoucí osoba blbá jak půllitr bublin, zřejmě extrapoloval své výdaje za konopí do zbytku populace a naznal, že když utratí půlku platu za hulení on, utratí půlku platu za hulení dalších deset milónů lidí a to je něco, co by se dalo zdanit. Snad pana ekonomického experta příliš nezklamu tím, že moje výdaje za konopí činily za poslední rok 78 Kč. Koupil jsem si v Bauhausu koudel, a to ještě nevím, zda nebyla lněná.

Konopí zjevně ovládá pirátské mozky, nebo to co z nich kvůli konopí ještě zbylo. Jinak by se těžko mohli dopracovat k pozoruhodnému textu na straně 9, který je natolik ilustrativní, že ho budu citovat celý:

Ilegální konopí stojí miliony na represi a miliardy tam, kde by šlo zdanit. Je přístupnější mladistvým a nedostupné pro léčbu. Zvažme to!

Zákaz konopí nás ročně stojí miliardy korun, ale nesnižuje poptávku a nevede k omezení černého trhu. Proto nechrání veřejné zdraví ani nebrání prodeji konopí mladistvým. Kvůli prohibici stát z konopí nemá ani korunu a za 8 let pacientům nezajistil vhodné lékové formy.

Regulací trhu s konopím ročně ušetříme miliony korun za represi. Omezíme černý trh a z něj plynoucí přístup mladistvých ke konopí. Dospělým uživatelům se dostane ochrany spotřebitele, na jakou jsou zvyklí u běžných produktů.

Zdanění komerčně distribuovaného konopí přinese 4 miliardy, čímž stát získá finanční prostředky např. k dofinancování zdravotní péče.

Osobně bych zašel ještě dál a nabídl veřejnosti dotace na konopí a konopí na operativní leasing.

Nebudu to raději nijak rozáhle komentovat, protože je zcela zjevné, že něco takového může brát vážně jen naprostý debil. Snad poukážu jen na to, že základem úspěšné obsahové manipulace je příjemce informací zcela zahltit banálními, nepodstatnými až absurdními, nicméně obsahově přitažlivými informacemi. Mohou to být různé ty zprávy o tom, jak které hvězdě utekl bobr z kalhotek, nebo infantilní slintání postpubertálních jedinců o konopné ekonomice nebo o kamerách připevněných k fízlům. Je to dohromady jedno, jde o to sázet stromy, přes které není vidět les. Je to vlastně textový dDOS attack, zahlcení vstupního kanálu přijemce sračkama, pak přijemci informací utečou ty skutečně podstatné věci. Snadno se pak stane, že Green deal je zasut na předposlední straně ve formě jakési lakonické zmínky a uhlíkové daně jsou zaobalené kdesi v textu v páté odrážce.

Je na čase to udělat.

Ukažme našim dětem, že dějiny nejsou lineární a že to, co je za náma, je ve skutečnosti před náma. My, kdo ještě pamatujeme totáč, jsme si bezpříčinně a naivně mysleli, že se to už nebude opakovat, protože to prostě lidé nepřipustí. Nikoho z nás nenapadlo, že naše děti mohou žít ve stejném marasmu, jako my žili v jejich věku. Ale vida, stačila jedna generační obměna a je to tady zpátky. Pak se díváte, jak Piráti kádrují svého kandidáta na ministra, že se nechtěl nechat očkovat, protože každý řádný socialistický občan se přece očkuje a když nemáš covid pas, nechoď mezi nás, a dojde vám, že tohle je ten samý zpovykaný arogantní komunistický ksindl, který terorizoval naše rodiče. Má mírně odlišnou rétoriku, ale vevnitř ten samý svinský pajšl. Nikam to nezmizelo, jen to bylo chvíli zticha, a teď je to zpátky, bomba neomarxismu tikající uvnitř jednoho každého příslušníka třetiny populace neúprosně morálně dokurvené stejně defektním establishmentem.

A tak vzhůru do toho. Nečekejme na nic, uzavřeme ten cyklus, posereme našim dětem život, jako ho posrali komouši našim rodičům.

Volte Piráty a Starosty, uvidíte, bude prdel a v té prdeli budete vy.

Zdroj