Domácí

Světu definitivně hrabe

Jindřich Kulhavý: Braňme normální svět. To je předvolební heslo Trikolóry a kdyby nic jiného, tak nás může přinutit k zamyšlení nad tím, v jakém prostředí žijeme. Politici ruku v ruce s miliardáři ovládajícími bankovní sektor a podporující globalizaci světa vytváří prostor, ve kterém už nás nic nepřekvapí. Jenže ono se vždy něco najde.

Jste li zvyklí cestovat, jistě si uvědomujete, že svět je sice krásný a rozmanitý, nicméně plno míst znáte díky televizním pořadům, filmům a fotkám v médiích. Takže přijedete na úžasné místo a najednou si řeknete, že ho znáte. Většinou je nakonec zajímavější seznámení s obyčejnými lidmi v zapadlé vesničce někde v horách než světoznámá atrakce zaznamenávaná často fotografy, novináři a filmaři. V této sféře Vás tedy zase tak moc věcí nepřekvapí. O to více šokovat mou lidé. Svým chováním, nápady, schopností vnímat či zapomínat.

Lidstvo samo sebe považuje za výjimečné a postavené na vrcholu imaginární pyramidy. To i přesto, že řada živočichů má vlastnosti, které by nás lidi dokázaly posunout mnohem dále. Pracovitost a organizovanost mravenců, kvalita zraku jestřába, čich žraloka či komára, to vše je společně s instinkty důležitým faktorem vedoucím k přežití v drsném světě. A řídí se to přírodními zákony, kterým se lidé začali vymykat. Zdá se, že se náš druh začal nudit a rozhodl se sebedestrukcí dovést na pokraj sebezničení. Dělá k tomu kroky, které staví rozum do vedlejší úlohy. Světu vládnou blázni.

Blíží se Letní olympijské hry, které bývaly vždy spolu s fotbalovým mistrovstvím světa a ragbyovým šampionátem nejsledovanější sportovní událostí. V historii se v době jejich pořádání zastavily války, přerušily boje a upínala se k nim pozornost veřejnosti. Bohužel v moderní době se staly i tyto hry součástí politikaření. V období studené války docházelo k sabotování účasti některých států, později bylo Rusko pro údajný doping vyloučeno úplně a nyní, aby se ukázalo, jak se svět zbláznil definitivně, jede na vzpěračskou soutěž žen, což už sama o sobě její existence je nepříliš logická, chlap, který byl ve své kategorii úspěšný. Jenže si po pár letech života mezi dospělými řekl, že by mohl být ještě výraznější jako žena, přešel na transgender a fakt byl připuštěn do souboje s normálními ženami. Je to stejné, jako kdyby proti sobě v soutěži nakladačů stál trpaslík bobcat a obrovský stroj s objemem lžíce rovnajícím se korbě tatry. Kdo by vyhrál, to je vcelku jasné.

Ostatně gender je vůbec ukázkou zkaženosti lidstva. V podstatě vše kolem něj jde proti přírodě a připomíná to stav před nějakou apokalypsou. Připravuje se další pochod úchylnosti Pride Prague, na který politické vedení Prahy přispělo částkou 600 000 korun a povolením pořádání v době, kdy se rozpadají pražské komunikace a počet kol automobilů denně poničených výmoly se přibližuje množství homosexuálů a dalších odrůd lidí vystavujících svou odlišnost v provokativním průvodu, navíc často za účasti nechápajících a ovlivňovaných dětí. Mimochodem, nyní, kdy se diskutuje o povolení manželství v rámci této skupiny a možných adopcích, je třeba vyvrátit jeden z mýtů. Často slyšíme, že homosexuální pár se dokáže dobře postarat o převzaté děti, a přitom je správně vychovat. Vynecháme li pravděpodobnost toho, že dítě načuchne prostředím, ve kterém vyrůstá a pravděpodobně nebude mít normální pohled na heterosexuální život, je třeba také říct, že děti si v podstatě zvyknou na jakoukoliv rodinu. Tedy i kdyby ji tvořili šimpanzové, které by dítě mělo rádo. Děti se totiž dokážou upnout na jakéhokoliv dospělého, tedy i na agresivní a zlé rodiče. Takže argumentovat tím, že jim bude dobře i u homosexuálů, je tak trochu zneužívání této dětské vlastnosti. Klasická rodina, tedy táta, máma a dítě je přeci jenom základem ke zdravému vývoji.

Normální svět dostal mimo jiné i covidovou ránu. Vir vytvořený v laboratoři a rozšířený mezi lidi, navíc se zveličovanými vlastnostmi a mediálními mutacemi úplně převrátil naše životy a změnil vše, co změnit mohl. V návaznosti na něj je naplánováno nám otrávit životy ještě více, potřít přirozené lidské vlastnosti a postupně změnit nejen DNA a naše uvažování, ale také z občanů nižší a střední třídy vytvořit poslušné roboty neschopné přemýšlet a předurčené se podvolovat. Celý systém EU naznačuje, že je připravena další fáze diktatury, ke které nás mají u nás dovést anarchističtí Piráti. Tedy mladá generace, která nepoznala, co to život pod bičem a ve strachu z toho, co říkáme a myslíme si. Jejich avantgarda je pouhým návratem ke svazáctví a jiné obdobě budovatelského nadšení, které však skončilo krachem. Pokud se k Pirátům hlásí starší jedinci, je to proto, že se jim asi po tom svazáctví zastýskalo. Každopádně se řítíme do pěkného průšvihu a normální svět se stává utopií.