Svět podle lepšolidí

Trest smrti kamenováním je stále praktikován, před pár dny byli v Sýrii podle práva šaría ukamenováni čtyři lidé

Kdypak se podobné praktiky objeví v Evropě? Vraždy ze cti se staly běžnou součástí života v islamizovaných západoevropských zemích, pak je jen otázkou času, než se začne zavádět právo šaría i v dalších ohledech. Dnes si tak připomeneme, jak se i v současné době, tedy v roce 2021, využívají středověké tresty. Vzhledem k tomu, že tento středověk, prezentovaný především islámem, se nyní stěhuje i do Evropy, je dobré vědět, co právo šaría v praxi znamená.

Barbarské činy, jako je kamenování, se stále praktikují v mnoha muslimských zemích, včetně Íránu, Spojených arabských emirátů, Iráku, Kataru, Mauritánie, Saúdské Arábie, Somálska, Súdánu, Jemenu, severní Nigérie, Afghánistánu, Bruneje a částí Pákistánu. Je to proto, že jsou předepsány v Koránu a jsou součástí práva šaría. Existuje také mnoho skupin džihádu po celém světě, které dodržují právo šaría.

Západní analytici to běžně ignorují nebo bagatelizují a prohlašují, že islám je náboženstvím míru , navzdory pokračující genocidě křesťanů, pronásledování dalších náboženských menšin, zabírání nových území ve jménu džihádu a nepokrytou snahou o islamizaci západních zemí. Nemluvě o horlivých snahách o vytvoření chalífátu v různých regionech a nakonec po celém světě. Navzdory 1400 letům násilného džihádu je to všechno přehlíženo.

Džihádistické skupiny jsou také skutečnými mistry takíji (přetvářky).  Možná to netušíte, ale skutečně nejlepšími mistry džihádu nejsou sebevražední atentátníci, náhodní útočníci či násilné islámské skupiny. Největšími mistry džihádu, které ostatní džihádisté bezmezně obdivují, jsou mistři přetvářky. Tedy ti,  kdo umí skvěle zahrát integrovaného a umírněného muslima. To rozhodně nedokáže každý, nicméně v západní společnosti jde o hlavní způsob džihádu.

V loňském roce vůdce teroristické islámské skupiny Mohammed Al-Jolani zveřejnil řadu fotografií, na nichž je oblečený v západním stylu a navštěvuje civilisty žijící v provincii ve snaze poskytnout mírnější obraz militantní skupiny a vyvolat mezi obyvatelstvem důvěru.

Přestože byl Al-Jolani kvůli svým fotografiím zesměšňován, džihádistické nevěsty Islámského státu přijaly stejnou taktiku, takže vypadají západně, aby oklamaly lidi a získaly sympatie. Viz například ZDE .

Tatáž islámská skupina, která si hraje na umírněnou (jistě jste slyšeli o “umírněných rebelech” podporovaných USA i EU) tento týden provedla několik poprav kamenováním podle práva šaría. Takže tak nějak ten údajně umírněný islám vypadá.. K popravám došlo 31.března 2021.

Tři ženy a jeden muž byli v pondělí ukamenováni v Idlibu na severozápadě Sýrie na příkaz islámské militantní skupiny Hay’at Tahrir Al-Sham (HTS).

Podle zdrojů blízkých HTS, byli popravení jedinci obviněni z “cizoložství” a “pokusu o vraždu”. Byli brutálně popraveni v centru města a rozsudek vynesly bezpečnostní aparáty.

HTS, která bývala napojena na Al-Káidu, dominuje velké části syrské povstalecké provincie Idlib v severozápadní Sýrii, o níž je známo, že provádí veřejné popravy civilistů.

Popravy za cizoložství ovšem mohou v případě žen znamenat třeba jen to, že žena promluvila na cizího muže či byla málo zahalená (odkryté vlasy apod.). Za cizoložnici se ovšem v muslimském světě považuje i žena, která byla znásilněna.

Zdroj