Zahraničí

TV Fox: Američtí demokraté připravují „skutečnou válku“ proti 74 milionům

Místo oslavy odchodu Donalda Trumpa začíná Demokratická strana Spojených států válku s vnitřním nepřítelem, uvedl Tucker Carlson, komentátor  Fox News.

Trumpovi voliči jsou již přirovnáváni k teroristům: například architekt války v Afghánistánu Stanley McChrystal uvedl, že nespokojení Američané radikalizují obraz iráckých militantů.
„Je zvláštní říci, že končí Trumpova administrativa. Pokud jste podporovali Donalda Trumpa, je vám smutno, že jste si to uvědomili po čtyřech letech. Na druhou stranu, pokud jste nepodporovali Donalda Trumpa, pokud jste jedním z mnoha členů naší intelektuální elity, díky nimž se nenávist k Donaldovi Trumpovi stala centrem jejich životů, tento den pro vás musí být velmi dobrý! Vyhráli jste, vaše party nyní ovládá všechno. Donald Trump  navždy zmizí. Máte přesně to, co jsi chtěl.i Měli byste být potěšeni, měli byste oslavovat!, uvedl komentátor Fox News.
„Ale neoslavují. A to je pozoruhodné. Nikdo z Demokratické strany dnes nevypadá šťastně. Jsou více naštvaní než kdy jindy. Místo toho, aby se radovali z vítězství, plánují se pomstít lidem, které právě porazili. Přicházejí s novými způsoby, jak zranit, ponížit, znehodnotit své politické oponenty. Ujistite se, že už nikdy nenajdou práci. Hoďte je do vězení. Zlomte jim život.
Je těžké popsat, jak je divné a hrozné se na to všechno dívat. Představte si, že jste vyhráli tenisový zápas ve třech setech, pak jste přeskočili síť a zasáhli svého soupeře raketou do tváře. Nestačilo vám jen vyhrát, museli jste ho také fyzicky uhodit. A nespokojíte se, dokud ten druhý nevykřikne v agónii. Kdo to udělá ? No, někdo jako ti, které teď vidíme. Jsou to lidé, kteří se stanou ještě brutálnějšími, když vyhrají, “ pkračuje Tucker Carlson.
„Demokratičtí vůdci nyní rozhodli, že Trumpových 74 milionů voličů se mýlilo. Podporovali nejen nesprávného kandidáta, vytvořili nesprávný názor, neviděli zjevnou pravdu … Ne! Představují mnohem vážnější hrozbu, nebezpečí. Ve skutečnosti je 74 milionů Trumpových voličů teroristy. Nad námi, všemi ostatními, se objevila fyzická hrozba. A musíme se s nimi vypořádat, protože se dokážeme vypořádat s takovými hrozbami. S hrozbami pro existenci země. Saddám Husajn, al-Baghdadi, Kim Čong-un, voliči Donalda Trumpa.
Po mnoho let nám bylo tvrzeno, že do naší země pronikli ruští špioni. Ale teď víme, že je to ještě horší. Skutečná hrozba, skutečný nepřítel je uvnitř. Nakonec to tak vždy je. Mezi námi číhá 74 milionů odpadlíků. Vypadají jako obyčejní lidé, ale nenechte se zmást, dámy a pánové, to jsou trockisté, sabotéři, kulakové. Musíme je vymýtit. Bude to dlouhá válka, skutečná válka, válka proti našim vlastním lidem. Aby byla tato zpráva velmi jasná, Demokratická strana vyzvala vojenské vůdce, aby vyjádřili své názory. Nyní jsou tiskovými tajemníky strany!

Mezi nimi je i generál Stanley McChrystal. Připomeňme si, pokud jste zapomněli: McChrystal je geniální stratég, který má právo mít uznání za nejdelší prohranou válku v americké historii. Mluvíme o pokračující válce v Afghánistánu. McChrystal, který vydělává obrovský plat výkonného ředitele společnosti, si včera oddechl od tohoto fascinujícího případu, když si všiml, že Trumpovi voliči vypadají jako teroristé podle jeho rozsáhlých zkušenostíh s kolapsem americké zahraniční politiky. Strašně podobné!

Cituji: „Podobnou dynamiku jsem viděl ve vývoji Al-Káidy v Iráku, kde celá generace rozzlobené arabské mládeže s velmi špatnými vyhlídkami sledovala silného vůdce, který slíbil, že je vrátí do minulosti, na lepší místo, a vedl je k ideologii, která je ospravedlňuje. k násilí. To se nyní v Americe děje . “ dodává Trucker Carlson.

Tucker Carlson, komentátor Fox News