Koronavirus

Umírat prý budou neočkovaní

Hluboce smykám před doktory, kteří se nenechali uplatit či zblbnout a ví, co znamená slovo léčit.

Umírat budou neočkovaní, říká Kubek

Další vlna na podzim bude. Budou to právě ti neočkovaní, kdo bude umírat, míní prezident ČLK Milan Kubek. Zdravotníci v Česku aplikovali od začátku očkování proti onemocnění covid-19 přes deset milionů dávek vakcíny, k pondělnímu večeru jich ministerstvo zdravotnictví eviduje 10 064 380. Podle prezidenta České lékařské komory Milana Kubka mají lidé, kteří s očkováním otálejí, nejvyšší čas, aby své rozhodnutí změnili. „Pokud bude nějaká vlna v dalších měsících, budou to právě ti, co nejsou očkovaní, kdo bude umírat,“ řekl Kubek.

Prymula nás k tomu dorazí větou:

„Samozřejmě, že u některých osob se reakce na třetí dávku může vyskytnout.“

Tohle všechno já vnímám jako vyhrožování a strašení. Kolik lidí se začne bát a poslechne ty darebáky raději nepočítám. Jak je možné nechat je šířit paniku. Pak se stane, že člověk co se bojí naočkovat i nenaočkovat to vyřeší sebevraždou. Tahle úmrtí lidí jdou na vrub takovým sráčům jako jsou on i a jim podobní.

S potěšením pozoruji že stále víc lidí nemá náhubky a do obchodu se nebojí vejít jako člověk co ví, že má na to právo posvěcené soudem. Nechápu ty ostatní co se stále dusí v respirátorech a se vztekem v očích vyjíždí s řevem na ty, co už nehodlají dál dělat ovci tomuto režimu.

Co nikdy nezkousnu jsou rodiče kteří nechávají svoje očkovat něčím, co není pořádně vyzkoušené a dobrovolně hazardují se životem svých dětí. To mi připadá naprosto šílené. Podmínky, které dává ministerstvo zdravotnictví dětem od nového školního roku se rovná šikaně ze které se časem stane holacaust pro neočkované. Taková je realita a září a říjen nás čeká další zavírání, další šikana a nebude to mít konce.

Díky těm, co podlehli a jsou naočkovaní nejen jednou ale dvakrát a za chvíli to bude po třetí, po čtvrté bude v naší zemi bujet velká nenávist očkovaných proti neočkovaných a naopak. Každý bude přesvědčen o své pravdě a bude to hodně zlé. Jen ti nahoře se vesele usmívají, protože vědí, že lidé tuhle biologickou válku musí prohrát. Země bude jen pro vyvolené

Hluboce smykám před doktory, kteří se nenechali uplatit či zblbnout a ví, co znamená slovo léčit. Jsem ráda, že se přestali bát a svoje názory se nebojí zveřejnit stejně jako dr. Lukáš Pollert. To je pro pan doktor a jsem hrdá na to, že jsem v jeho přátelích a tak se ke mně jeho příspěvky dostávají hned.

Lukáš Pollert – Vypadá to že koronavira získáváme na svou stranu! V Talmudu se píše, že silný je ten, který na svou stranu získá nepřítele. To je správná cesta pokud chceme vyhrát. Virus i my chceme přežít, tak se budeme muset nějak domluvit. Necháme mu tu rýmu, na to máme kapesníky a on nás nebude trápit se zápalem plic.

Zdroj