Svět podle lepšolidí

Vláda Merkelové vyplatila miliony eur covidové pomoci i islámským extremistům

Nikdy v historii se snad ještě nestalo, že by byli Evropané natolik zdegenerovaní, aby si dobrovolně zvali a dokonce i štědře financovali své vlastní vrahy. K podobné sebedestrukci došli až v posledních několika desetiletích.

A jak je dnes a denně vidět, patří v tomto „oboru“ právě Němci k evropské špičce. Je jen málo zemí, které si své džihádisty předchází tak, jako Německo. To islámské útočníky dováží do Evropy prostřednictvím svých velmi štědře dotovaných neziskovek a pod heslem „Wir schaffen das“ vítají němečtí politici, ale i mnozí občané, dnes a denně další vrahy svých dětí a vnuků.

A samozřejmě se velmi dobře starají i o to, aby se džihádistům v Německu dobře dařilo. Pak se nelze divit, že tam všichni tak spěchají…

Po několika případech podvodů federální vláda zastavuje vyplácení covidové pomoci. Nyní se ukazuje, že peníze pravděpodobně šly také islámským extremistům, kteří je údajně použili k financování terorismu ve válečných zónách na Blízkém východě.

Podle zprávy provádí státní zastupitelství v Berlíně více než stovku vyšetřování proti přibližně 60 lidem, mešitám a islámským sdružením, která podporují islámský terorismus. Orgány proto zkoumají, zda a do jaké míry byla pomoc při mimořádných událostech vyplacena oprávněně.

Přinejmenším ve třech případech existují náznaky, že covidová pomoc byla použita k financování terorismu ve válečných zónách na Blízkém východě. Celková výše škody ve všech sledovaných případech se pohybuje kolem jednoho milionu EUR. Podle novin již bylo při domovních prohlídkách zabaveno 250 000 eur.

„V jednotlivých případech existuje podezření z přímého financování terorismu,“ prohlašují orgány činné v trestním řízení v Berlíně.

Finanční pomoc údajně obdrželi i členové salafistické a antisemitské organizace „Jama’atu“, kterou právě zakázal berlínský senát. Členem této organizace byl například i terorista Anis Amri, který zaútočil na vánoční trh na náměstí Breitscheidplatz v Berlíně.

Zdroj