Příprava ČR pro válku s RFVálečné přípravy v souvislostech

Za posledních 30 let proběhlo příliš mnoho operací pod falešnou vlajkou

SLOVANKA: Nedalo mi nevrátit se ještě jednou ke kauze “Vrbětice”. Čím víc informací k této kauze máme (i když jich je velmi málo), tím více mi to vše zavání manipulací. To, že se podobná kauza vytáhla po 7 letech, navíc v době, kdy se to “hodí”  – dostavba Dukovan, Sputnik V, už nějakou dobu trvající přesun vojsk NATO na Ukrajinu – mi zavání účelovostí. Nicméně považujte tento můj článek jen za názor, který nikomu nevnucuji…

Už před třemi lety, když svět – tedy především Evropu – “pobavila” kauza Skripal, kdy útok údajně smrtelně jedovatým novičokem oba Skripalovi přežili, přičemž jedinou přímou obětí bylo snad nějaké morče či kočka (nebo snad oboje, což je nepodstatné, neboť domácí mazlíček prý ani v důsledku kontaminace novičokem nezemřel, ale zemřel hlady či žízní). Později – až dlouhé měsíce po tomto údajně zákeřném útoku na dvojitého agenta –  měla lahvičku s novičokem najít bezdomovkyně, která se tak nakonec stala jedinou obětí této údajně velmi smrtelně jedovaté látky.

A nová kauza Vrbětice náhle vrací “vrahy” Skripala do hry. Agenti Kremlu, kteří měli zpackat v roce 2018 atentát na Skripala, totiž údajně už v roce 2014 vyhodili do povětří Vrbětice (a to hned na 2x, neboť k prvnímu výbuchu došlo v říjnu a k dalšímu v prosinci) a posléze se dokonce údajně titíž agenti neúspěšně pokusili otrávit bulharského obchodníka se zbraněmi – opět novičokem. A přesto ty packaly, kteří ani neumí nikoho nepozorovaně zabít, poslal Kreml znovu do akce, aby v roce 2018 zlikvidovali Skripala ve Velké Británii… To, že i tuto akci zpackali, už víme. To fakt nemají v Rusku nějaké spolehlivější agenty a musí se spoléhat jen na tyto???🤡

A Vrbětice? Prý tam nejdřív tito “superagenti” přišli coby falešná inspekce a později snad po žebříku odněkud z lesa, jednoduše přelezli plot. To aby mohli způsobit jeden a po týdnech odmlky druhý výbuch. A po více než 6 letech se náhle komusi rozsvítilo v hlavě a vzpomněl si na to, že je vlastně zahlédl, když přišli s falešnými doklady na inspekci. Svědek si údajně nevzpomněl na konkrétní tváře týdny či měsíce poté, ale po téměř 7 letech si náhle vzpomněl.

OK, chápu, že spousta duchem chudých lidí na tuto pohádku o dvou agentech, kteří neúspěšně tráví novičokem v odstupu několika let různé nepohodlné osoby, přičemž už předtím mají za sebou dvě exploze munice na Moravě, naletí. Nicméně, pokud bych se k těmto lidem měla přidat a slepě věřit CIA vyznamenanému Koudelkovi, pak bych nesměla vědět o tom, jak právě různé lži a manipulace už v minulosti posloužily zcela jiným cílům.

U nás ani nemusíme chodit daleko, stačí si vzpomenout na loňskou blamáž s kufříkem ricinu. Už když jsem ten nesmysl slyšela poprvé, ani mi nestál za komentář. Něco tak nesmyslného mohl do světa vypustit jen opravdový hlupák a uvěřit tomu mohl jen nesvéprávný idiot. Nedůvěra se ukázala jako oprávněná, jen ovšem dosud žasnu nad tím, že těm, kdo ten hoax vypustili, to prošlo bez větší ostudy, dokonce se nedostali ani na seznam dezinformátorů.. Tam se ovšem ti, kdo účelově lžou, nikdy nedostanou…

Nicméně v posledních 30 letech se to i ve světové politice vypouštěním různých “false flagů” jen hemží. Proto připomenu jen několik případů, kdy některé záměrně vypuštěné lži vedly třeba až k válkám a v součtu milionům mrtvých.

V roce 1990 byla záměrně vypuštěna lež o inkubátorech, která se dlouho šířila jako fakt, podle něhož iráčtí vojáci údajně zabili kuvajtské předčasně narozené děti během invaze do Kuvajtu v srpnu 1990, na počátku druhé války v Zálivu, tím, že je vytáhli z inkubátorů a nechali je zemřít na zemi. Toto tvrzení bylo učiněno a šířeno v Kongresu Spojených států v roce 1990.

Tato lež měla dopad na veřejnou debatu o potřebě vojenské intervence ve prospěch Kuvajtu a byla široce citována mimo jiné tehdejším americkým prezidentem Georgem Bushem a organizacemi na ochranu lidských práv. Teprve v roce 1992 se ukázalo, že šlo o účelově šířenou lež.

Účelově vypuštěnou byla i lež, která vedla nejen k válce a milionům mrtvých, nekončící muslimské invazi do Evropy a destabilizaci Iráku, ale také ke zformování jedné z nejkrutějších islámských organizací, která již zvládla infiltrovat celý svět – ISIS. Tato lež, podle které měl vlastnit režim Saddáma Husajna zbraně hromadného ničení, byla záhy vyvrácena a to i těmi, kdo ji za účelem likvidace Husajna, který nebyl tím správným loutkovým diktátorem, rozšířili. Původně měl tuto lež údajně rozšířit jistý Iráčan, pravdu se však dnes již nejspíš nedozvíme.

Události z 11.9.20011 se pak staly záminkou pro intervenci do Afghánistánu a to přesto, že letadla, která narazila do mrakodrapů, měli údajně pilotovat Saúdští Arabové. Intervence vojsk NATO zemi Talibánu nezbavila, naopak se ještě rozrostl. Co se ovšem za doby dvacetileté okupace této země armádami NATO rozrostlo nejvíc, byla pěstební plocha opiového máku.

Občas se pro účel propagandy využívá i “divadelního představení” jako v roce 2018 v případě zkonstruovaného údajného chemického útoku v Dumá v Sýrii. Za pár pamlsků zahrály místní děti parádní představení v režii Bílých přileb. Právě tam se už roky snaží USA sesadit jim nepohodlného Asada, proti němuž se spojilo NATO s islámskými radikály, jejichž cílem je zavedení práva šaría v zemi. To, že by odstranění Asada zřejmě – podobně jako likvidace Husajna v Iráku – vedlo k vyvraždění nemuslimů v zemi či v lepším případě k jejich vyhnání ze země, samozřejmě Západ nezajímá.

A tak bychom mohli pokračovat, také hlouběji v historii najdeme tzv. “operace pod falešnou vlajkou”. Asi tou nejznámější byla “operace Gliwice” z roku 1939, tak jen doufejme, že Vrbětice nebudou takovými novodobými Gliwicemi.

Nevěřte nikdy všemu, co vám politici a média sdělují. Oni zde nejsou proto, aby vás informovali či vám dokonce říkali pravdu. Jejich hlavním úkolem je manipulace s masami. Pravdu se velmi často nedozvíme a nakonec si ji můžeme jen domýšlet. Vždy – ať se děje cokoli – se ptejte na jediné: CUI BONO??

Zdroj