Svět podle lepšolidí

Bez 349 dalších jmen nás Babiš fakt nezajímá, Piráti nemohou zvítězit

Jiří Vyvadil: Parchanti… Jakoby nestačilo, že vytáhli na světlo boží jeho syna, který náhle prozřel, a který hovoří o svém otci , že   patří za mříže, mimo jiné, že jej odvlekl násilím na Krym  a přitom každý, kdo chtěl znát, viděl jeho fotografii z pláže na Krymu, kdy laškoval s celkem sympatickou girl. A na dotaz, zda je placen z peněz šéfredaktora nenávistného antibabišovského portálu Forum24  Pavla Šafra  se rozčílil, proč se o to starají.

Jakási mezinárodní investigativní novinářská organizace zveřejnila informace o celé řadě jmen, mezi nimiž figuruje i jméno Andreje Babiše, ovšem z doby kolem 2009, kdy politicky byl ničím o tom, že měl figurovat v ulívání peněz do daňových rájů.

Jinými slovy, od události uběhlo přes 12 let.

Týká se to stovek jmen, jsou tam napojení na anglickou královskou rodinu, na jordánského krále Abdullaha, tuším, že i bývalého ministerského předsedu Velké Británie Tony Blaira  či prezidenta Ukrajiny  Zelenského.

A mezi dotčenými má být i 350 osob z Česka.

Ale žádné jiné jméno kromě Babiše sděleno nebylo. Roztomilé…

A mě by zrovna zajímala tato jména. Proč je novináři nezmiňují?

Až zveřejní všechna jména, asi se člověk o to může zajímat. Ale takhle?

Ovšem v situaci, kdy se tak stane týden před rozhodujícími volbami v Česku to prostě nemůže být náhoda.

A jasné je i masivní nasazení tzv. investigativních novinářů na premiéra, kteří za každou cenu chtějí zasáhnout do kampaně.

Babiše a jeho ANO lidé volí či nevolí, co udělal dobře pro lidi a tento stát a co neudělal. A podle průzkumů  se zdá, že jeho hnutí má největší podporu mezi obyvatelstvem.

Rozhodně to neovlivní nějaká blbina, se kterou přijdou mezinárodní tzv. investigativní čili přelož senzacechtiví novináři napojení u nás na zvlášť progresivní Piráty.