Koronavirus

Okénko – Právo v kapse – Co byste udělali v takovém případu?

Jindřich Kulhavý: Tiskem proběhla zpráva o úmrtí čtyřletého chlapce na Slovensku, kterého odmítla pediatrička ošetřit proto, že jeho matka nebyla naočkovaná. Chlapec později zemřel. Byl dlouhodobě nemocný na astma.

Žijeme v době, kdy je násilí považováno za nepřípustný způsob komunikace mezi lidmi. Hovoří se o jejich inteligenci s schopnosti se domluvit. V absolutní většině případů to tak i je. Jako vždy, i tady jsou výjimky. Výše uvedený případ mezi ně zapadá. Lékař po složení Hyppokratovy přísahy podléhá určitým pravidlům a jeho základní povinností a životním posláním je léčit.

Fanatismus některých příslušníků covidové mafie a jejich pohůnků však dosáhla takové úrovně, že zapomínají na to základní. Tím je lidskost a v případě lékařů i povinnost pečovat o zdraví pacientů. Přesto se často stává, že lékaři odmítají léčit ty, kteří nepodlehli covidhysterii. Přestože je stále více zřejmé, že vakcinace experimentálními látkami nepomáhá, naopak může přivodit smrt či doživotní poškození, někteří lékaři se nadále drží vládní doktríny a odkládají operace, ošetření a kontroly těch, kteří věří pro změnu odborníkům bojujícím proti pseudovakcinaci.

Máme tedy otázku. Pokud Vás odmítne lékař ošetřit, jaký je správný postup? Stížnost zaslaná na Českou lékařskou komoru je ztrátou času, protože v jejím čele sedí maniak Kubek. Dát trestní oznámení na Policii ČR je sice zprvu snadné, nicméně další konání této instituce nebude připomínat zrovna sprintujícího Bolta. Navíc případný soud je u nás během na mnohem delší trať. Vraťme se tedy zpět k původní otázce. Co byste dělali?

První reakcí je samozřejmě cesta do nejbližší nemocnice, nesmíte nechat dítě umřít. Druhá už záleží na Vaší mentalitě, možná je namístě dotyčnému lékaři či doktorce jasně vysvětlit, že takto ne. Bohužel politici vytvořili prostředí, ve kterém je neočkovaný člověk zločincem a osoba v bílém plášti plnící agendu covid nedoknutelnou. V tu chvíli je třeba posoudit před agresí následky a až poté zdemolovat ordinaci či dotyčnou osobu. V případě úmrtí člena rodiny evidentně způsobeném zanedbáním péče ze strany lékaře pacifisté podají žalobu, konzervativci sáhnou k oprávněnému násilí.

Toto není návod k postup, je to jen vyjádření stavu mysli poté, co zjistíte, kam až covidová mafie přivedla své občany. Nelze donekonečna ustupovat a je třeba si zapamatovat každé jméno, za kterým je skryt covidový diktátor. Těch mrtvých ve spojení s covidem, vakcinací a dalších s doživotními následky je mnohem více, než zemřelých přímo a jen na tento typ koronaviru. Až budoucnost ukáže tragičnost ztráty soudnosti a neochoty bránit se, bude pozdě. Je potřeba se vzepřít a bránit se. Nestačí li důkazy a argumenty, musi příjít něco důraznějšího. A paní doktorce lze vzkázat, že kdyby umřel syn dobrého rodiče, už nikdy by v životě neměla klid.

Zdroj