Koronavirus

Bude jim 80% stačit?

Jindřich Kulhavý: Mohutná kampaň podporující rozhodovaní občanů o potřebě nechat se očkovat jede na plné obrátky a má skutečně povzbuzující výsledky pro všechny obchodníky se strachem.

Lidé, kteří dlouho nebyli rozhodnuti, jak s vakcinací naloží, stojí nyní v řadě na vpich a plánují své dovolené, přičemž se ještě rozčilují nad tím, že se na ně dostane později a budou si moct sednout do letadla až třeba v srpnu. Na místě je tedy otázka, kdy se dosáhne kýženého počtu 80tiprocentní proočkovanosti národa a zda li zbývající občané budou mít poté klid? Nechají je na pokoji?

Ursula van der Leyen podepsala kontrakt mezi EU a společností Pfizer na další várku 1,3 miliardy vakcín dodaných do konce roku 2023. Je to vcelku dost na to, aby to poškodilo zdraví téměř všech Evropanů a stát to muselo několik našich národních rozpočtů. Německý farmaceutický koncern se musí topit v penězích, z nichž díky daním velká část zůstane v Německu. To vše i přesto, že se zvedá vlna odporu proti očkovacím látkám, protože se postupně na povrch dostávají informace o složení těchto smrtících koktejlů a zároveň se razantně zvyšuje počet zemřelých po očkování a lidí žijících s fatálními následky.

Andrej Babiš se veřejně chlubí tím, že se daří stále více lidí napustit pro ně neznámou chemií a postupně se otvírají rezervační možnosti pro ty, kteří se nemohou dočkat. Pro většinu z nich nejde ani tak o potřebu chránit své zdraví, i když i takoví idealisté existují, ale spíše o pocit urychlení návratu k ,,normálnímu“ životu. Ten před vytvořením pandemie se už však už nikdy nevrátí. Poškození společnosti je nevratné a srovnání charakterů jednotlivců i celých skupin nedopadá dobře. Mezi lidmi panuje nedůvěra, agresivita, národ se rozdělil na poslušné a rebelující. A protože nás dělí i další věci, například politické názory, náhled na užitečnost EU a přijmutí eura, plno lidí netuší, nacházejí li se ve svých představách blíže k pravici a levici a rozhodují se dle emocí vzbuzených propagačními činnostmi jednotlivců či celých politických subjektů, je rozklad společnosti naprosto komplexní. V této situaci je pro elity velmi jednoduché pokračovat ve svých ďábelských plánech, protože rozeštvaní občané se nikdy nebudou schopni navzájem domluvit na společném postupu proti nim. Proti všem nesmyslům z dílny vlády týkajících se ,,pandemie“ vystupují pouze relativně vlažně SPD a Trikolóra se svými partnery, jediný Volný blok označuje věci pravým jménem a je za to doslova kolegy v Parlamentu ČR dehonestován a nenáviděn. Včetně těmi z SPD a Trikolóry.

Změnil se sociální život nás všech. Mládež to pociťuje nejvíce, protože jí byla zavřena hřiště, znepřístupněny haly, uzamčeny diskotéky a kluby, zakázána docházka do škol. Zámky visí na dveřích kin, divadel i koncertních arén. Seznamování tak funguje přes různé aplikace. Život mladých lidí se smrsknul na distanční výuku a nebýt aktivit prováděných v podstatě proti nařízením státních úředníků, jejich sociální kontakty by byly nulové. Generace chodící do zaměstnání si sice určitý režim našla, ale i ona částečně zdegenerovala. Doléhají obrovské existenční problémy, zároveň ti přemýšlející tuší, že to nejhorší teprve přijde a po roce totální ztráty příjmů se plno lidí už na blížící se zdražování, inflaci a nesmyslné změny nedokáže připravit. Senioři to odnesli ztrátou možnosti setkávat se s příbuznými, z chodících se stali ležící a z ležících mrtví. Plno z nich se ani nedokázalo rozloučit s těmi nejbližšími. Copak nikomu nedochází, jak smutný konec to byl pro plno našich prarodičů a rodičů? Jak drsně se k nim stát zachoval?

Většina médií na světě je vlastněna či ovládána liberály. Taktéž nejznámější sociální sítě a zdroje donedávna ,,nezávislých“ informací. Síto cenzury značně zhoustnulo a získat přehled o skutečném dění je v nynější době velmi složité. To platí pro ty, kteří informace shání. Bohužel konzumní přístup společnosti k vlastním vědomostem je velmi fádní a plno lidí pouze vysedává před obrazovkou televize a sleduje vysílání stanic chrlících na nás svou propagandu. Už rok se tak nedozvíte nic jiného, než se ,,máte dozvědět“. Není se tedy čemu divit, že tolik lidí žije v bublině strachu, naděje vkládané postupně do roušek, respirátorů a vakcín. Politická a mediální korupce v podobě slibů týkajících se ,,úlev“ pro poslušné tak padá na úrodnou a předpřipravenou půdu. Lákadel je mnoho, přestože ještě nedávno šlo o naprosto běžné věci. Jít se najíst, dát si drink, zatančit si, sednout do divadla, jet na dovolenou, letět letadlem. Lidé si to bez protestů nechali vzít a za vracení platí vysokou daň v podobě obrovských rizik znehodnocení vlastního zdraví. Nechali se zmanipulovat, ovládnout, ztratili svou hrdost, energii a rozum.

Pokud někdo dosud nepochopil, o čem dnes píšeme, přidáváme pár odkazů. Pokud ani poté nepochopíte, jste součástí procesu ztracení této generace a nechali jste se koupit tím, co bylo Vaše, jste za hranou možného návratu. Je to jako byste děkovali bance za to, že můžete ze svého účtu, na kterém ona navíc profituje, něco zaplatit. Ta politická banda plnící příkazy pár stovek nesmyslně bohatých elitářů stavících se do role lidumilů, filantropů a vizionářů nás úplně zdecimuje. My se nesmíme nesnášet mezi sebou, náš hněv se musí spojit proti těm, kteří se nás snaží zneužít a zbavit se nás, dokonce se už vrhnuli i na naše děti. Copak to nechápete? Nikdy už nás na pokoji nenechají. A ještě dva odkazy, to abyste otevřeli svou mysl.

Také byste měli vědět, že existují lidé, kteří se snaží Vám otevřít oči a dostat lumpy před soud.

  • https://otevrisvoumysl.cz/drzitel-nobelovy-ceny-a-virolog-luc-montagnier-ockovani-tvori-covid-varianty/
  • https://otevrisvoumysl.cz/pripady-umrti-deti-po-covid-injekci/

Zdroj