Domácí

Chtějí uchopit moc a pevně nás připoutat k EU.

PL: Kdo sleduje jen mainstreamové televize, nechápe, co se tu chystá! „Mráz přichází z Washingtonu a přes Brusel i k nám,“ říká publicista Pavel Černocký. „O zfalšování voleb v USA se bojí Američané mluvit, ale volby na Rusi, to je přece jasný podvod a EU by měla uvalit sankce,“ nešetří sarkasmem. Vysvětluje, proč je vděčný za „Zemana na Hradě“, a mluví také o „degeneraci západní Evropy“. „Velká města jsou zaplavena ilegálními imigranty, z nichž někteří kradou, loupí, vraždí, nepracují a vysávají veřejné finance,“ říká. Lidé podle něj porovnávají život v „socíku“ s přínosy života v novém století.

„Mráz přichází z Washingtonu – a přes Brusel i k nám,“ říká na úvod své úvahy publicista Pavel Černocký a bez servítků pokračuje. „Volební podvod není záležitostí jenom Spojených států, zasáhne celý svět, tedy i nás. Poznatek, že pokud mám za zády mocné bankéře, kteří si mohou koupit i většinu médií i vysokých škol, stačí k tomu, abych rozvrátil demokratický systém a uzurpoval si moc, to je velké povzbuzení pro levicové liberály v celém ‚západním‘ světě. Těší se i ti naši. Mladiství redaktoři v ČT i na Nově přímo řičí rozkoší…“

Zprofanovaný Biden s neokomunistkou v zádech

„K moci se (prozatím) dostal zprofanovaný Joe Biden s neokomunistkou Kamalou Harrisovou v zádech. Málokdo pochybuje o tom, že právě díky jejímu nátlaku a lidí z jejího okolí vydal novopečený prezident rekordní počet ‚dekretů‘, kterými se snaží zničit všechno dobré, co pro USA udělal Trump. Otázkou je, co bude dělat Donald Trump v nejbližší době a jak se zachová Konzervativní strana a armáda,“ zamýšlí se Černocký nad situací v Americe a rovnou přechází do České republiky.

„A jak to vypadá u nás? ODS se už zcela odklonila od konzervatismu a spřáhla se s podivnou, liberální TOP 09, stojící na pokraji propasti. O lidovcích je snad zbytečné mluvit, ti také bojují o holé přežití. Do útoku velí Piráti s vyděšenými STAN v zádech. Formuje se antibabišovská koalice s jasným záměrem, uchopit moc a připoutat nás pevně k Evropské unii,“ nabízí svůj pohled na českou politickou scénu publicista a dodává. „Lidé, kteří sledují jenom mainstreamové televize, vlastně ani nechápou, o co jde, co se chystá. Naštěstí už u nás máme (zatím) i nezávislé informační zdroje. Ta chytřejší část populace sleduje internet a porovnává různé zprávy. Samozřejmě na internetu se objevují i hoaxy a dezinformace. Jsou ale nepodstatné a bývají rychle odhaleny. Bohužel škodí objektivním informacím a umožňují činnost těm různým samozvaným ‚strážcům pravdivých informací‘,“ míní Černocký.

„Na Hradě sedí zaplať pánbůh stále ještě Miloš Zeman. Nemusíme ho mít rádi, ale řekl to jasně: sestavením vlády pověřím vítěznou stranu, a ne nějaký účelový slepenec, který se po volbách rozpadne. Málokdo pochybuje o tom, že podzimní volby vyhraje zase ANO. Preference SPD budou postupně posilovat a oslabená a bezzubá KSČM nemá jinou možnost než Babiše podpořit,“ pokyvuje publicista.

Ilegální migranti, zničená ekonomika Řecka…

„Stále víc lidí si u nás začíná uvědomovat degeneraci západní Evropy,“ domnívá se Černocký a vysvětluje. „Velká města jsou zaplavena ilegálními imigranty, z nichž někteří kradou, loupí, vraždí, nepracují a vysávají veřejné finance. Počet imigrantů ve velkých městech Francie, Anglie, Belgie a dalších se pohybuje kolem 20 %. Místní jsou zděšení a bezmocní. U nás je zatím ilegálů minimum, ale k moci se derou Piráti a další, kteří by nás rádi ‚začlenili‘ ještě hlouběji do EU. Experti tvrdí, že pokud se něco zásadně nezmění, bude Evropa do konce století prakticky islamizována. Jiní naopak soudí, že se EU v dohledné době zcela rozpadne. Pod vedením Merkelové, Macrona a podobných byla zničena ekonomika Řecka a vážně poškozeny i další státy – Itálie, Španělsko a Portugalsko. Na východ od Německa sílí nespokojenost s nespravedlivými dotacemi pro zemědělce, kvalitou dovážených potravin a autoritářským chováním Evropské komise vůbec.“

Rozdělí se Evropa opět na Západ a Východ?

„Naše společnost je, podobně jako v USA, hluboce rozdělena,“ pokračuje dál Černocký a popisuje situaci. „Mladí liberálové a část střední generace věří, že naše spása a budoucnost je ve sjednocené EU. Ti, co už něco zažili a mají historické zkušenosti, vnímají ten mor, který se na nás ze západu hrne. Nelze se tedy divit, že stále víc našich občanů zvažuje i jiný scénář pro Českou republiku. Alternativní scénář je zřejmý. Posílit V4, spolupracovat se Srbskem, Bulharskem a dalšími zeměmi, které postupně ‚prozřou‘,“ pokyvuje publicista a dodává. „Stále se zvětšuje skupina lidí, kteří nevidí záchranu v Německu, ale spíše v Putinově Rusku. Je docela možné, že se Evropa opět rozdělí na Západ a Východ. Příklon k Rusku nemá vůbec nic společného s láskou k minulému režimu a k socialismu obecně. Naopak, ten liberální socialismus teď začíná vítězit právě v západní Evropě a nově teď už i v USA. Jistě, Merkelová není Brežněv a Biden není Chruščov, ale lidé prostě porovnávají život v ‚socíku‘ s přínosy života v novém století. Můžeme se jim divit? Astronomický nárůst cen za bydlení, nechutné uzeniny, nesmyslné diktáty z Bruselu, ztráta suverenity, nekvalitní potraviny a tak dále,“ vypočítává.

Pětiminutovky nenávisti“ k Putinovi, ruský šváb a fandění Navalnému

„Naše televize a masmédia obecně produkují ‚pětiminutovky nenávisti‘ k Putinovi a Rusku obecně. Přesně podle poznatků z Orwellovy slavné knížky „1984“. Každý, kdo automaticky nefandí lidem typu Němcova a Navalného, a naopak poukazuje na nepopiratelný hospodářský vzestup Ruska, je okamžitě označován za ‚ruského švába‘ a milovníka komunismu obecně. Evropskou unii zachvátilo pokrytectví,“ pokračuje velmi rázně Černocký a dodává. „Mlácení demonstrantů v Paříži, potlačování a kriminalizování opozice v Katalánsku, to je zcela v pořádku, ale rozehnání nepovolených demonstrací v Rusku a Bělorusku, to je přece nedemokratické, že ano? O zfalšování voleb v USA se bojí Američané mluvit, ale volby na Rusi, to je přece jasný podvod a EU by měla uvalit sankce…“

„Svět se pomalu, ale jistě řítí do děsivého Orwellova světa. Podaří se ten pád zastavit?“ pokládá na závěr otázku Pavel Černocký.

Zdroj