Svět podle lepšolidíTop

Co je špatného na Green Dealu?

Jindřich Kulhavý: Už jste se dostali do diskuse, ve které Vám někdo položil stejnou otázku? Pokud ano, šlo o voliče Zelených, Pirátů, STAN, koalice Spolu. U Spolu patřil spíše k obdivovatelům Top09, u příznivce ODS by to bylo překvapení. Ovšem i takoví lidé existují. Není jim divné, že strana tak dlouho vyznávající pravicovou politiku náhle obrátila a začala prosazovat levicovou ideologii. Green Deal je totiž výrazně součástí Velkého resetu, což je neomarxistický přístup k zvláštní formě komunismu, kdy až na elity nikdo nebude nic vlastnit a všichni budou za to rádi (slova Klase Schwaba). Takže ODS se v honbě za korytem spojila s ďáblem a otočila o 180°.

Odpovědí na tuto otázku by mohlo být jedno slovo. Všechno. Ale protože někteří hloupí lidé nechápou zlo zabalené do tak krásně znějícího označení Green Deal, zkusme vysvětlit, co vše je špatně. Tedy Zelený úděl má zachránit planetu od ekologické katastrofy, za kterou bylo ekoteroristy vybráno globální oteplování. Ve skutečnosti se počasí na planetě mění v určitých cyklech a v minulosti byly zaznamenávány teplotní výkyvy směrem nahoru a dolu v podstatě větších průměrech, než jsou 2°C, o kterých se nyní hovoří. Navíc se údajně momentálně bude spíše ochlazovat (tzv. Malá doba ledová), přičemž poslední dvě léta nasvědčují tomu, že to je pravda. Klimatohysterici však zaznamenávají pouze tepelné výkyvy směrem nahoru, zatímco ignorují ty opačné. Jako argument složí časté požáry v USA, Austrálii a na jihu Evropy. K těm je třeba konstatovat, že většina z nich vzniká působením žhářů, občas neúmyslně, většinou jsou však zakládány s úmyslem získat důkazy o obrovském suchu. K zakládání ohňů slouží dokonce moderní vybavení, kdy jsou používány drony schopné v krátkém čase zapálit les na několika místech.

Další mantrou ekoteroristů v řadách politiků se stal plyn CO2. Kolik ho unikne do ovzduší právě při založených požárech, to si jistě dokážete představit. Jeho dalším producentem jsou zámořské velké lodě. Ano ty, které pendlují mezi světadíly a převáží zboží, které se vyrábí převážně v Číně. Také potraviny, které se kdysi produkovaly na jednotlivých kontinentech, a tam také spotřebovávali. Globalizace, na níž vydělávají především elity, tak přináší velkou zátěž v podobě vysoké spotřeby ropy a nesmyslného přemísťování miliónů tun materiálu, které by vůbec nemuselo být. Snižování produkce CO2 v Evropě vedoucí k zavírání elektráren a továren je jen přesunem výroby do Asie a likvidací evropské ekonomiky, přičemž především Čína převezme veškerou produkci CO2 na sebe. Nikoliv tak, že by se jeho objem snížil. Navíc na tom výrazně zbohatne, samozřejmě na úkor Evropanů a částečně Američanů. Zatímco na našem kontinentu za obrovských ekonomických ztrát bude vytvářet energeticky sterilní prostředí, které ožebračí většinu obyvatel, Číňané si mnou ruce. To vše při vědomí, že CO2 nikam nezmizí, navíc ho potřebují rostliny ke svému životu.

Za oběť byli vybráni automobilisté a konzumenti masa. Tedy absolutní většina z nás. Likvidace spalovacích motorů a prosazování elektromobilů bez alternativy už nyní vytváří chaos a zoufalství v automobilovém průmyslu. Místo přirozeného vývoje, díky kterému by na trh postupně přicházeli výrobci s inovativními řešeními dopravy, tu je diktatura. Elektromobilita je v zárodku a dosud není pro masové použití připravena. Direktivní prosazování má vést k minimalizaci vlastnictví soukromých dopravních prostředků a omezení pohybu většiny obyvatel Evropy. Nechybí pouze infrastruktura v podobě nabíječek, ale především výrazná je absence výkonných a stabilních zdrojů elektrické energie. Zavírání elektráren na fosilní paliva a v Německu i jaderných je proti veškeré logice zavádění elektromobility. Už nyní existující nedostatek energie a její prudce stoupající cena je odstrašujícím výsledkem zelené politiky, jejíž kořeny hledejme momentálně v liberální části Evropy, a především v Německu a Rakousku.

U konzumace masa jde přímo o vtip, kdyby to politici nemysleli vážně. Němečtí specialisté chtějí učit krávy chodit na toalety a jsou schopni zachytávat jejich prdy obsahující CO2 do pytlíků. Kdyby Vám toto někdo řekl před deseti roky, zasmáli byste se. Nyní je to realita, kterou zdegenerovaní politici nekompromisně zastávají a už se začalo s vybíjením stád. Přidejme i stále častější likvidaci úrody v USA a Evropě a máme tu solidní základ k uměle vytvořenému nedostatku potravin. Rusové a Číňané se u toho musí smíchy popadat za břicho. My se s tím máme naučit žít. Aby toho nebylo málo, politici se ohání humanismem a Pekarovou Adamovou v této době nejvíce trápí klecové chovy. Ne, že by to byl ideální způsob průmyslové výroby vajec a kuřecího, nicméně právě toto téma je řešitelné úplně v jiné době.

Většina hlavních propagátorů Green Dealu létá v malých a drahých letadlech, využívá luxusní velké limuzíny, kšeftuje s emisními povolenkami a spolupodílí se na produkci CO2 více než Máňa na vesnici chovající kozu a 10 slepic. Přesto je vcelku jasné, kdo to vše v důsledku zaplatí. Uvidíte li někde obličej Schwaba, Merkelové, Leyenové a dalších, vidíte viníky této situace. Donedávna jsme si mysleli, že největším a koncentrovaným zlem je Soros se svou migrací a prosazováním levicového liberalismu.  Zdá se, že Schwabemu nesahá ani po kotníky. No a pak tu máme Gatese. Říká se, že na každou svini se vaří voda. Na pár kotlíků máme tedy dost adeptů. Tak ještě jednou. Co je na Green Dealu špatně? Úplně všechno. Nezapomeňte na to u voleb, protože každý, kdo se ohání zelenou ideologiía tvrdí, že musíme být součástí prohnilé EU, v tom má prsty. Zelení, Piráti, STAN, Spolu, o něco méně ANO. Ještě něco potřebujete k tomuto tématu vysvětlit?

Zdroj