Svět podle lepšolidí

Hromadné znásilnění na Kanárech. Žena nabídla migrantům pomoc, ti se na ni vrhli

CNN Prima News: Čtyři migranti ze severní Afriky měli minulý pátek na Kanárských ostrovech znásilnit 36letou ženu. Ta se u jejich provizorního tábora v parku při procházce zastavila a zeptala se, zda jim může nějak pomoci. Podezřelé muže tamní policie zadržela, případ přebírá soud.

Muži měli teprve nedávno na prázdninový ostrov Gran Canaria přicestovat lodí ze své země. Tamní média uvádějí, že mužům bylo vládou poskytnuté ubytování od Červeného kříže. Kvůli porušování pravidel však měli být ze zařízení vyhozeni, píše web Daily Mail.

Ke znásilnění mělo dojít v pátek v parku Aqua La Perra ve městě Mogan, kdy žena irského původu parkem procházela. Následně se mužů zeptala, zda jim může nějak pomoci. Během několika vteřin se však dočkala sexuálního útoku.

Po incidentu šla napadená nejprve k lékaři, který vypracoval zprávu s podrobnostmi o jejích zraněních, následně případ převzala španělská civilní stráž. Ta podezřelé muže ve věku od 18 do 35 let v neděli zatkla, píše web ElPériodico. Ve středu měl být s muži zahájen soud.

Zdroj