DomácíTop

„ČUBKA“ GATE – nebezpečná situace kolem České televize a mlčící novináři

Situace v ČT se vyostřuje. Radní Lipovské je vyhrožováno a média to v podstatě neřeší. Jak by měla situace vypadat, kdyby ČT byla skutečně čistá a objektivní? A proč je Tomáš Etzler nejen prase, ale i vrcholový pokrytec, který se v Číně naučil manipulovat se slovem „debata“? To vše ve videu dostupném i jako PODCAST.

„ČUBKA“ GATE – nebezpečná situace kolem České televize a mlčící novináři

Stručné shrnutí bylo uvedeno na PP (pravyprostor.cz)

FRANTIŠEK KUBÁSEK

Tak si to shrneme. Česká televize je prý vyvážená a objektivní. Prý nemá žádné potíže a ani ředitel Dvořák nemá střet zájmů. Čistě teoreticky by se tedy mohlo říct: “pojďte, slečno Lipovská, tady máte dokumenty, tady jsou faktury. Pan Dvořák rád nabídne všechny své dokumenty, aby Vám ukázal, že vede sedmimiliardový, občany povinně placený, podnik naprosto transparentně. Nemáme co skrývat,” a okamžitě by došlo k odkrytí začernění na smlouvách a začalo by se s kontrolou.

Honzejk, Etzler, Hřebejk, Moravec z Česká pirátská strana a další, které jsem vynechal, by na Twitter po úspěšné kontrole psali: “Vidíte? Lipovská vše řádně zkontrolovala, dostala úplně všechny podklady a nic nenašla. ČT má čisté svědomí a můžeme se posunout dál. Děkujeme Lipovské za potvrzení, že je ČT čistá. Její aktivita vlastně zvýšila důvěryhodnost naší televize.”

Protože však nic z toho nenastalo a místo toho, aby Lipovská dostala podklady, tak zaměstnanci televize, kterou má kontrolovat, na ní posílají dva pouliční štáby, od jejího zvolení jí chodí výhrůžky smrtí takové, že podle Pavla Matochy (předsedy Rady ČT) se Lipovská od podzimu bojí jezdit metrem a být sama doma, smlouvy jsou stále začerněné a postupem času naopak vyplývá na povrch další a další podezření na střet zájmů ředitele Dvořáka, který tyto střety podle všeho tají přes nizozemské registry, musí Honzejk, Etzler, Hřebejk či Moravec z Česká pirátská strana psát následující:

  1. Lipovská je zmanipulovaná čubka
  2. Když jí je vyhrožováno, má zůstat zalezlá doma
  3. Policie České republiky nedělá svojí práci, když osobu, které je vyhrožováno, chrání
  4. Rozvracečka ČT si ochranu PČR nezaslouží
  5. Všechno tohle obsahovaly dohromady reakce právě těch čtyř zmíněných pánů, jinak ochránců pravdy a lásky či přímo členů parlamentní strany. Oni se totiž bojí. Bojí se toho, že Lipovská skutečně něco odhalí. Vědí to. Proto kopou a chovají se doslova jako mafie.

Sečteno a podrženo:

Česká pirátská strana a mimo jiné ti tři zmínění chtějí ty smlouvy dál začerněné, chtějí dál tolerovat pochybné vztahy ředitele Dvořáka a jeho ženy k podnikům, které obchodují s ČT a každý, kdo proti tomu něco dělá, si výhrůžky smrtí ZASLOUŽÍ a má zkrátka sedět doma na zadku, držet hubu a krok.

Kde je iDNES.cz s článkem o sexismu těch pánů? Kde je feministická autorka, upozorňující na jakési komentáře na Olga Richterova – přičemž paní Richterová ani ochranku nepotřebovala? Kde je vaše podělaná novinářská objektivita? Místo toho Newsroom ČT24 z toho dělá komedii ze strany Lipovské, Šarapatka to posílá na Forum 24 aby jako z toho udělali policejní akci pod režií Lipovské a to přebere mimo jiné právě iDNES.cz – ten napsal, že Lipovská “přivedla policii” – policie přitom přidělila Lipovské ochranku z vlastní iniciativy.

  • Žádná objektivita.
  • Žádná vyváženost
  • Žádný boj za nezávislost

NAOPAK! Výhrůžky, výzvy k mlčení a sezení doma, urážky veřejně, které pak fanoušci, takoví ti noname zoufalci, rádi kopírují (čubku už jsem od včera přečetl na různých fórech několikrát s dovětkem, že Etzler má pravdu), výzvy k násilí na Lipovskou nejsou výjimkou. Klasické jsou i dovětky, že shoří v pekle, což je prosím pěkně narážka na to, že Lipovská je věřící. Takový lidský odpad to je.

Vše způsobila práce Newsroom ČT24 a dalších médií. JE TO VAŠE VINA! Česká televize NENÍ objektivní a takto ani nikdy nebude.

Přidám pár odkazů o ČT ze své tvorby:

 

Zdroj