Svět podle lepšolidíTop

Evropský parlament ocenil Lukašenka

Europoslanci tleskali „Baťkovi,“ který zachraňuje Iráčany. Článek v „majnstrýmu je zde: Europoslanci tleskali „Baǩovi,“ který vpustil migranty do Litvy

To není on?

Skutečně není a není to ani zpráva z letošního roku. Ale zprávy z letošního roku hovoří o tom, jak eurobolševici se svým Frontexem a neziskovkami úspěšně převážejí imigranty z Afriky do Evopy a dá se očekávat ještě i velký příliv lidí z Afghánistánu, kde USA dosáhly všech svých cílů a jejich okupační síly tedy mohly spokojeně utéct pod rouškou noci ze základen a přenechat je svým islamistickým spojencům.

Co se děje v Bělorusku

Pojďme zpět do Běloruska, napřed ale krátký kontext. Bělorusko si celou dobu velmi pečlivě chránilo hranice proti nelegálním migrantům. Sousední euro-země proto nemusely prakticky řešit problémy Maďarska, které stavělo v roce 2015 ten legendární plot, který tak zásadně odmítají Němci a eurobolševici. Jenže EU uvalila na Bělorusko nejrůznější sankce, mimo jiné zákaz letů přes jejich území, a zhoustla již tradiční hysterická koleda o lidských právech a podobných třískách v cizích očích. Lukašenko si tedy řekl, že není potřeba argumentovat dvojím metrem slovně, poukazovat na mlácení Katalánců a používání granátů proti demonstrantům ve Francii. Rozhodl se pro pokus in silva – tedy ne ve skle, nýbrž v lese.

Baghdádský expres

Běloruská letadla začala převážet irácké migranty do Běloruska, museli si samozřejmě cestu zaplatit. Nevíme, zda peníze dali jejich příbuzní, nebo organizace pod taktovkou EU či Sorose (což by bylo pikantní, kdyby se peníze z euroneziskovek přes Irák dostaly do Běloruska). Bělorusko dostane dobře zaplaceno jak za transfer, tak zálohu na pobyt a dalších několik formálně dohdnutých služeb, které ovšem Iráčané čerpat nebudou. Jsou běloruskou cestovkou převezeni ke hranicím s Litvou a informováni, co je za lesem. Jdou tedy do vysněné EU a Bělorusko tak udržuje letadla ve vzduchu ještě se ziskem. Kromě běloruských se na dopravě podílí také někeré irácké společnosti. Moudrá EU však na ně uvalila sankce, takže Bělorusko tím získalo větší podíl na zisku.

Proč zrovna Litva?

Proč Litva .. no protože v té zemi organizovali (spolu s Polskem) v Bělorusku státní převrat a momentálně tam udržují dvůr té jejich samozvané běloruské presidentky Tichanovské. Litva také vypověděla kontrakty na nakládku a vykládku lodí pro Bělorusko, takže to muselo divertovat svoje zboží do Ruska, kterému to přišlo velmi vhod. Že to Lukašenkovi nevadí, není pravda. Baťka není možná dobrý šachista jako Putin, ale je to minimálně zdravě myslící kolchozník, který poslední dekády dovedl čelit pokusům Ruska o svoje ochočení, pokusu EU o svoje sesazení a povedlo se mu v době rusko-eurounijních sankcí přes svoje území nechat téci zboží. Rusové si tak mohli pochutnávat na zaručeně běloruském červeném víně, sýrech nebo ústřicích – což je na zemi bez moře jistě neobvyklé.

Poslední rok na Bělorusko tedy útočí jak EU jako taková, tak i Polsko, část Ukrajinců a nejintenzivněji právě Litva.

Tak tedy Litevci dostali tu čest být cílem migrační vlny. Jsou v situaci, kdy si sice stěžují, ale eurobolševici je nelitují ze dvou příčin. Zaprve, Litevci zcela logicky a správně odmítli přijímat tzv. Merkelčata – tj. migranty pozvané Německem nebo navážené jejich neziskovkami či rovnou Frontexem do jižní Evropy. Takže i kdyby jich Baťka poslal sto tisíc, EU žádné přerozdělování organizovat nebude a bude se naopak posmívat. A za druhé, EU přece každého, kdo vozí do EU migranty, chválí a cení. Sice Lukašenkovi nebudou eurobolševici tleskat vestoje jak jsem to ukazoval v úvodu, ale rozhodně taky nebudou souhlasit s Litvou v tom, že tam nemají co dělat a že je potřeba jim ve vstupu bránit – to přece dělal ten zpropadený Orbán a to se podle eurobolševiků dělat nesmí.

Takže Litva je tak trochu v pasti. Svoje hranice s Běloruskem navzdory všem vyjádřením o strašném Lukašenkovu režimu nikdy nechránila, protože prostě nebyl důvod. Lidi volně chodili sem a tam, navštěvovali se a Lukašenko pečlivě střešil svůj kolchoz před tím, aby mu tam lezli nevítaní migranti. A to nejen směrem tam .. jeho pohraničníci dokonce měli za úkol chytat migranty i v případě, že ti mířili do Litvy. To ale přestalo, a Litva byla zastižena tak nějak s kalhotami u kotníků.

Ono to má i vysloveně praktické dopady. Jak jsem psal, zprvu ty nadějné novoevropany umisťovali do škol s tím, že do září se to vyřeší a než ději půjdou do školy, budou pryč. Zatím tomu moc nenasvědčuje, ale i kdyby se to podařilo, doveede si představit, v jakém stavu ty školy jsou? Tam se rozhodně nebude dát učit ještě měsíce, v některých případě bude lepší postavit rovnou novou školu. K radosti místních …

Co na to Litva?

Asi co by každý čekal .. první dny ty migranty chytali ve městech a dávali do těch několika ubytovacích kapacit, co měli. Pak, když pochopili, že to není náhoda, poslali pohraničníky na hranice. Dále vyklidili školy a strkali je tam, dočasně, samozřejmě. Dalším krokem byla výstavba improvizovaných táborů – ovšem na hranici s Polskem. A když ne na hranici, tak aspoň v oblastech s velkou polskou menšinou .. tak si na to stěžují aspoň Poláci.

Litevská ministryně ihned navrhla zákon, ten byl přijat a pohraničníci už mohou migranty chytat a bránit jim ve vstupu podle zákona a dokonce na ně střílet ostrými.

Tedy reálně provádět to, za co dostal Walter Kraft trest, když o tom jen psal v hypotetické rovině, že se to jako bude muset jednou asi udělat – bránit hranici zbraněmi.

Jenže ta kyvadlovka funguje dobře, migrantů je moc a Poláci je nechtějí. Čekal jsem, že se najde nějaká litevská kapitánka Raketisis, která dokormidluje velkou loď plnou migrantů do Německa a bude za to oslavována Němci i eurobolševiky, ale Litevce to zatím asi nenapadlo. Tlačí je jednak do Polska a pak taky brání jejich vstupu z Běloruska. A ty, které chytí, se snaží vrátit zpět. Ze začátku je jen hnali, pak je mlátili a poslední dny i střílí. Bělorusko ty lidi ošetří, všechno zdokumentuje a u toho, kterého Litevci zabili, dokonce zjistili příbuzné, pozvali je a oni právě chystají žalobu proti Litvě .. asi u tzv. Evropského soudu. To nemůžou prohrát.

Baťkovi jdou peníze, zachraňuje aerolinky, zaměstnává Litevské partnery a eurobolševikům dává ochutnat jejich vlastní medicínu. Předpokládám, že ty stovky, co se mu vrátí, dokáže vpustit jinou dírou a pár si jich nechá, pár těch, kteří mají nejpikantnější historky o litevské policii a pohraničnících.

Co ostatní?

Už jsme zmínili Polsko, kam se ti merkelovští inženýři dostávají jak z Litvy, tak přímo z Běloruska. Polsko je také chytá, ale ti je nehoní po lesíc s obušky. Dělají to spíš tak, že si počkají, až je v někdo naloží do auta – typicky nějaký Ukrajinec- a chytí je pak po 50 kusech. Co s nimi dělají dál, nevím. Asi je pak převezou k německým hranicím. Nemyslím si, že by byli schopni je zahnat do Běloruska nebo na Ukrajinu.

Poslední dny se tato turistika začala týkat i Lotyšska,i když v menší míře, ale přece jen, Lotyšů je méně a možná doufali, že to zůstane mezi sousedy.. ale nemůže.

Litva je ještě zajímavá tím, že tam bujel organizovaný zločin v oblasti transferu migrantů i předtím, jen se týkal jiných lidí. Litva, jako člen EU, je dobrý start pro občany bývalého SSSR. Tj. takový Rus ze Sverdlovska přejede na Litvu, tam si přes nějakou organizaci (a zcela jistě spolupracující se státním aparátem) zajistí formální litevské občanství a pak může vyjet do EU. Takto existují celé enklávy „Litevců“ v Británii.

Je možné, že Litevci využijí svého již nabytého know-how a zformovaných zločineckých struktur provázaných se státem k řešení této nové Irácko-Běloruské krize.

Bude to bumerang?

Samozřejmě má člověk pocit, že si Lukašenko hraje s ohněm. Jeho země je etnicky homogenní, celou dobu se bránil vstupu Kavkazanů, natož pak Afghánců nebo Iráčanů. Podaří se mu je všechny poslat do EU? To je samozřejmě velká otázka, ale já bych řekl, že ano. S tím souvisí i to, zda je v jeho silách ten tok zastavit ze dne na den. I tady si myslím, že ano, protože s Irákem nesousedí a vozí si je letadly. Stačí mu prostě letadla a lidi v nich nepřijímat. Z Ukrajiny mu nic podobného nechodí, jako to bylo v případě Řecké vlny ze Srbska do Maďarska v roce 2015.

A ta letadla sám vypravuje, takže je na tom ještě lépe než Salvini, který musel hledat a blokovat německé lodi a čelit pak žalobám od kolaborantů ve vlastní zemi.

Nic z toho Lukašenkovi nehrozí. Leda nějaký ten excess, ke kterému by mohlo dojít, ať už by byl obětí nějaký smypatický migrant, nebo naopak by nesympatický migrant nějak zvlášť ošklivým způsobem multikulturně obohatil Bělorusou ženu či dívku.

Tohle by mu Bělorusové neodpustili.

A co my?

Nás, Čechů se to znánlivě moc netýká. Ale jen zdánlivě. Může totiž u našich současných vlažných spojenců vzniknout takový ten syndrom – když my jsme ve sračkách, tak ať jsou i oni .. a pobaltské státy s Polskem by mohly podpořit povinné kvoty. V době, kdy jim nic podobného nehrozilo, stáli s námi v opozici. Teď by se možná rádi rozdělili, nakonec v ČR se přede ta běloruská kolaborantská opozice školila a odsud byla financována. Tak bychom měli dostat také svůj díl Iráčanů, ne?

No a potom tu máme prostý fakt, že Poláci či Ukrajinci mají na výběr, zda je vozit do Německa přes Polsko nebo do Rakouska přes nás. Anebo je vyhodit hned u nás .. nakonec je to blíž. Nebo na Slovensku?

Kdo by očekával, že budou na naše území pronikat Iráčané z Polska nebo Slovenska?

Může to mít i klady?

Sice se říká, že všechno zlé je k něčemu dobré, ale tady je to takové opravdu ošemetné. Rozhodně je špatně, když sem vozí migranty kdokoliv.

Na druhé straně, když už je sem někdo vozí, a my s tím nejsme schopni nic udělat, a je jedno, jestli Lukašnko nebo německé neziskovky, tak by asi bylo nejlepší je organizovaně vozit do Německa, aby jich tam bylo tolik, že to způsobí nějaký sociální nebo bezpečností problém. Po dobrém s Němci nic nepořídíme, jsou to přece jen Němci, kteří poslouchají svého Fýrera a jsou ve stavu psychozy, podle které věří, že zase plní nějaký ten svůj dějinný úkol měnit Evropu podle svých perverzních představ. Asi není lepší metoda, než aby se jim to realizovalo v Německu co nejrychleji, dříve, než zase zvládnou zlikvidovat kus Evropy. Minule se to nepodařilo, teď by mohlo.

Možná, že i Lukašenkův Irácký Express k tomu přispěje .. doufejme.

A když se vrátíme k EU a jejich orgánům – jak to, že nechválí Lukašenka? Kde chrápe knížátko, proč si nevezme pár set lidí na své panství, kde jsou Blbci s Blbkyněmi aby sepsali další výzvu? Co Pirátstvo, vítající migranty .. jak se vypořádají s faktem, že Lukašenko dělá přesně to, co dělají němečtí a eurounijní pašeráci lidí do Evropy.

Možná proto je toto téma tak málo zmiňované v mainstreamu – takže ho pozvedněme my a s chutí se ptejme těch samozvaných morálních ikon dneška, jak tomu máme rozumět my, lůza.

Zdroj