Svět podle lepšolidí

Genetika jako součást vybíjení lidstva

Jindřich Kulhavý: Už nějaký čas se vědci v mnoha zemích usilovně zabývají možnostmi genetiky a způsobů využití. Výsledkem jejich snahy není zdaleka jen obilí s nízkými stonky, kterým se před třemi dekádami začali pyšnit, či obrovské krávy schopné dodávat více masa. Doba pokročila a skutečně by se nyní vysoké stonky hodily, protože chybí jako podestýlka či palivo. A jakékoliv krávy jsou vizionářům a bláznům strůjcem vypouštění CO2, takže se budou snažit vyrábět místo nich syntetické maso. Jistě nebudete překvapeni, že je za tím opět Bill Gates, který se opět velmi v tomto procesu angažuje..

Na chvilku se zastavme ještě u CO2. Jeho obrovským producentem jsou zámořské lodě. Přesto pomocí nich nadnárodní společnosti a vlády expedují zboží po celém světě. Zatímco američtí farmáři jsou nuceni zahrabávat úrodu, vylévat mléko a likvidovat chovy, zavírat jatka, tak se ve velkém dováží mnohem méně kvalitní maso z africké Namibie, ovoce z Jižní Ameriky a podobně. Nemusíme však chodit tak daleko, ostatně naši pěstitelé paprik na Moravě či bramboráři o tom ví své. Zatímco domácí producenti jsou tlačeni pod výrobní cenu, zvenku se vozí zvesela zemědělské produkty ve velkém a údajně levněji, než když to máte zaplatit místním farmářům. Když si vezmete, kolik paliva spotřebuje jedna zaoceánská loď, poté kamion a další fragmenty cesty na stůl nejsou zadarmo, je otázkou, kde vzniká rozdíl v ceně. O kvalitě dováženého není často třeba ani mluvit, protože co je vypěstováno doma, za to lze spíše ručit. Těžko bude texaský býk horší než africký, navíc po dvoutýdenní expedici. Je to jako s rybami. Čerstvě vylovené jsou podstatně chutnější než 3x zmražené. Tedy pokud je netaháte z Odry pod Babišovou chemičkou.

Vraťme se ke genetice. Bill Gates nedávno oznámil světu, že se chemikům podařilo vypěstovat steaky v laboratoři. To je dobrá zpráva pro astronauty, kteří by chtěli žít na jiné planetě, ale tady u nás je to pouze důkaz demence těch, kteří se tím zabývají. Zdravý vývoj člověka je založen na přírodních produktech, nikoliv na biochemii. Ta sice může být v mnoha případech užitečná, nesmí se však stát nástrojem šílenců. Což se děje. Geneticky modifikované potraviny mají obrovský potenciál v možnostech ovlivnit budoucnost lidstva. Je skoro s podivem, kolik aktivity je vyvíjeno v oblasti povinné vakcinace, když ke snížení plodnosti, dlouhověkosti a inteligence stačí fakticky pozměnit to, co jíme. Jestliže dříve nám tvrdili, že mohou pomocí těchto změn napomoct lidstvu v udržení zdraví a kvalitního života, teď už vnímáme, že tomu tak není. Když už i lékaři dokážou ve vlastním zájmu do svých pacientů aplikovat látky mající vliv na genom lidstva, o nichž ani samotný výrobce není přesvědčený, že za ně nebude hnán před soud, a zdraví lidé musí podepisovat informovaný souhlas o tom, že na sebe přebírají veškerá možná rizika, kterých se zřeknul i stát, pak důvěřovat geneticky modifikované stravě může jen idealista.

Bez vyvážené stravy je ohrožen vývoj člověka už před jeho vlastním narozením. Její součástí jsou u všežravců, mezi které člověk patří, jak živočišné, tak i rostlinné složky. Jakékoliv náhražky budou vždy jen náhražkami. O tom nelze pochybovat. Ovšem chtít vládnout přírodě a měnit to, co vytvořila, k obrazu elit, je naprostý zločin. Bohužel velmi rozšířený. Ve svém důsledku může být naprosto devastujícím pro současnou společnost. Změny přirozených vlastností lidí mohou vést k snižování IQ, odolnosti, narušené či změněné psychice, také k nepřirozeně zvýšené úmrtnosti a snižování počtu populace. Ostatně o podobných syndromech se hovoří nejen s geneticky upravenými potravinami, ale rovněž s genovou terapií zvanou vakcinace proti covidu-19.

Omezování chovů, zákazy pěstování některých plodin v určitých zemích (nemáme na mysli marihuanu, mák), nastavené kvóty, navíc tvrzení o nebezpečí pro planetu ze strany ,,prdících“ hospodářských zvířat je pouze uměle vytvářený nedostatek základních potravin, který má přinutit lidi jíst to, co jim bude povoleno a podstrčeno. Tím budou amarouny dodávané chemičkami a pobočkami farmaceutických koncernů. To by bylo, aby se nepodařilo snížit stav lidstva na třetinu, navíc vytvořit privilegovanou vrstvu a prosté i poslušné dělníky. Obavy elit o to, aby jim nedošly přirozené zdroje, jsou pro ně natolik strašidelné, že klidně obětují většinu lidstva. Je tedy nejvyšší čas se všemu tomuto bránit. Nejdříve se zamyslet, poté si vše uvědomit, a nakonec začít jednat a postavit se zvůli a aroganci moci. Kdo není schopen první fáze, k dalším se nedopracuje. To vidíme už nyní u naočkovaných. Ti si došli na popravu sami.

Zdroj