Koronavirus

Hlasatelka rakouského Wochenblick řekla pravdu. Skutečnou pandemií je očkování

Diváci viděli proslov známé redaktorky rakouské televize, tak by lidé mohli věřit? Ne, neuvěří. Začnou ji dehonestovat a vykládat, že je pomatená konspirátorka. Dnešní móda, v případě vyřčené pravdy široké veřejnosti. Jak jinak…

Wochenblick

Doufáte, že díky očkování brzy všechno skončí? Pak vás bohužel musím zklamat. Bude to ještě horší. Tak zvaná pandemie je uměle udržována při životě a teprve tento podzim a zimu pořádně udeří, a sice právě kvůli očkování. Účinnost všech těch nucených opatření, jako jsou respirátory FFP 2, testy, karanténa, očkování proti koronaviru k zabránění šíření viru nejsou nijak vědecky podložené. Vláda jedná svévolně, bez logiky, varování řady odborníků zůstávají nevyslyšena a stejně tak protesty lidí. Protože představitelé vlády nemají žádný zájem o ukončení nouzového stavu. Z jakého důvodu? Protože chtějí získat čas. To má více důvodů:

  1. Když náš každodenní život určují otázky typu: Kdy můžu jít ven? Kolik mohu potkat lidí? Jakou masku musím mít na sobě? Kde potřebuji test, abych mohl dovnitř? Pak to na nás má nějaký vliv. Činí nás to malými. Byli jsme zmateni a přetíženi pravidly, případy, výskyty, čísly, stále více zpřísňujícími se opatřeními a zdviženým varovným prstem, i když jsme přece byli tak hodní, to vede k rezignaci a pocitu bezmoci. Sociální distanc, ztráta tváří lidí, tím že nosí masky a chybějící perspektiva budoucnosti nám berou náš pevný postoj a orientaci. To všechno dohromady lidi masivně oslabuje a přetěžuje. A přesně toho chtějí dosáhnout. Neboť ti, co nám vládnou potřebují oslabené lidi bez orientace, aby mohli společnost bez odporu přetvořit ve smyslu „Great resetu“. Sociální izolace, ponížení, pocity bezmoci, lidi zlomí a učiní je ovladatelnějšími.
  2. důvodem pro udržování co nejdelšího nouzového stavu je to, že člověk je zvykovým tvorem. Nastavuje se tím také určitý efekt zvyku, člověk si zvykne na určitý kontrolovaný tyranský režim, který bude možné v budoucnu dále rozvíjet. Dále se pomocí testů, masek a konečně i očkování vytváří závislost, která naprosto znemožňuje další svobodný a sebeurčující život. Ten, kdo nebude spolupracovat, bude vytlačen na okraj společnosti, což nás přivádí k poslednímu bodu.
  3. Ti neposlušní, kteří se ani pak nebudou chtít podvolit, mají být vyloučeni. Jsou to ti, kteří mohou být pro plánovanou budoucnost po „Great resetu“ nebezpeční. Je důležité pochopit, že toto je pro všechny strany hra o čas. Nic se samo nevyřeší, pokud proti tomu nikdo nepovstane. Naopak, situace bude stále zmatenější, současně budou diktátorská opatření stále ostřejší, budeme ztrácet stále více svobody, kterou nebude možné jednoduše získat zpět. Odpor bude stále obtížnější, což je možné vidět na stále ostřejších opatřeních proti demonstrantům, stejně tak na čím dál větší cenzuře.

Ze všeho nejhorší je, že očkování stále přibývá. A proč je to špatné? Protože vše stále více nasvědčuje tomu, že skutečná pandemie teprve stojí před námi. A sice právě kvůli očkování. Nastane masivní nárůst úmrtí, protože Covid – 19 prostřednictvím očkování teprve může začít být opravdovým nebezpečím, a to pro očkované i neočkované. Už jsme vás informovali o poznatcích irské viroložky a molekulární bioložky prof. Dr. Dolores Cahill, která varuje, že vlastní imunitní systém porazí tělo, když se naočkovaný jedinec dostane do kontaktu s divokým koronavirem s následkem smrti.

A co se týče těch neočkovaných, popisuje výrobce vakcín, virolog a bývalý spolupracovník Gatese, Geert van den Bossche, který předpovídá, že masová vakcinace promění v podstatě neškodný koronavirus v nekontrolované monstrum. Stane se infekčnější, agresivnější a také mladí lidé budou moci onemocnět. Čísla z Izraele, země, kde je nejvyšší proočkovanost již mohla obě tyto teorie potvrdit. Nárůst případů úmrtí je enormně vysoký. Vypadá to tak, jako by virus jen pár týdnů po masové vakcinaci změnil svou přirozenost.

Náhle se to netýká jen starších lidí s komorbiditami, ale od té doby pozorujeme i u mladých až po novorozené masivní nárůst kritického průběhu Covid – 19. Čím více očkujeme, tím více se i nám v Rakousku nebo Německu takto povede. „Budeme se muset připravit na další virus. A ten teprve opravdu vzbudí naši pozornost.“ Příští virus dostane trošku více pozornosti, předpověděl Bill Gates před rokem s úsměvem na tváři. Pravděpodobně tím měl na mysli právě onen vývoj prostřednictvím očkování, a dodrží tím další slib a to, že každý člověk na světě musí být očkován proti Covid – 19, neboť když propukne skutečná smrtelná pandemie, všechen odpor proti tomu pravděpodobně utichne.

Z tohoto důvodu nejsou lidé, kteří se nyní nechají naočkovat bez nutnosti, nýbrž čistě jen z kolektivního nátlaku, samolibosti nebo z touhy po svobodě žádnými hrdiny, nýbrž naletěli propagandě, nepomáhají ukončit pandemii, právě naopak. Dokonce samotná WHO a světové ekonomické fórum připouštějí, že očkování nezabrání šíření viru, samotné nákaze se také nedá zabránit, pouze těžkému průběhu současných variant viru. Takže neochráníme rizikové skupiny, když se všichni necháme naočkovat.

Proč by se tedy mladí lidé, pro které Covid – 19 nepředstavuje vůbec žádné riziko, měli nechat očkovat? Pravděpodobně virus několikrát ročně zmutuje a očkování není schopno vytvořit kolektivní imunitu. Bez očkování bychom měli možnost vytvořit si přirozenou kolektivní imunitu proti srovnatelně neškodnému viru, ale s ním se vydáváme do nekonečné spirály závislosti se zničujícími následky pro naši svobodu a naše zdraví. Stále ještě je většina Rakušanů vůči očkování skeptická, ale sázejí všechno na to, aby se to změnilo s pomocí nepochopitelné propagandy a psychického nátlaku. Nyní přichází Covid pas, ona velebená jízdenka ke svobodě. Jsem zvědavá, kolik lidí kvůli tomu změní svůj názor na očkování. Já sama za sebe říkám naprosto jasně, já se očkovat určitě nenechám!!

Zdroj

Překlad