Svět podle lepšolidí

Islámská organizace ve Švédsku vyzývá k založení chalífátu, má i FB stránky

Slovanka: Možná i vám už někdy aktivistický Facebook smazal profil. Já jsem se pokusila vytvořit FB stránku k tomuto webu a během pár minut byla smazána. Podle Facebooku jsou tedy tyto stránky nebezpečnější, než stránky radikální islámské organizace, která hodlá přeměnit celý svět v jeden velký chalífát.

Svoje stránky má totiž i jistá velmi radikální islámská organizace, která nyní vyzývá všechny muslimy k založení globálního chalífátu. Organizace je natolik radikální, že je dokonce zakázána i v několika arabských zemích, v Rusku je dokonce považována za organizaci teroristickou. Zakázána byla nedávno i v Německu, nicméně, je velmi zajímavé, že ve většině evropských zemí je stále povolena.

V posledních dnech islámská organizace Hizb ut-Tahrir rozdávala letáky a vylepovala nálepky v oblasti Järva ve Stockholmu, která zahrnuje Tenstu, Rinkeby a Husby.

Na letáku můžete vlevo vidět výzvu k návratu k chalífátu (je to tam uvedeno i anglicky).

Několik lidí žijících v oblasti Järva a okolí kontaktovalo policii poté,co našli letáky ve svých poštovních schránkách a spatřili nálepky.

Na Facebooku je Hizb ut-Tahrir otevřen akci k vytvoření chalífátu. Jak vidíte, tak podobné stránky jsou povoleny a nikdo je neruší. Facebooku nevadí vlajky chalífátu, naopak jim vadí jejich kritika.

13. února skupina píše:

Dnes je 1.den Rajabu roku 1442 podle kalendáře hidžra. Uplynulo 100 let od katastrofy, formální zničení chalífátu postihlo Ummah.

Hizb ut Tahrir zahajuje globální kampaň nazvanou: „Ke 100. výročí zničení chalífátu… Muslimové, zařiďte to!“

Vyzýváme všechny, aby naši práci sledovali a zúčastnili se této práce. Sledujte zde na stránce a následující hashtagy..

Hizb ut-Tahrir je radikální islámské hnutí zaměřené na zrušení demokracie, kterou chce nahradit globálním chalífátem pod právem šaría. V Evropě působí coby vůdčí síla islamizace, radikálnější, než většina ostatních podobných organizací. Je až zarážející, že i přesto není ve většině zemí tato organizace zakázána. K této organizaci se právě ve Švédsku hlásil i terorista, který před pár lety útočil kamionem ve Stockholmu.

Až vám tedy někdy zablokují Facebook nebo třeba smažou vaši FB skupinu, kritickou k EU nebo islamizaci, pak si vzpomeňte na to, že organizace, která hodlá na území Evropy zřídit chalífát, facebookové cenzuře nikterak nevadí…

Zdroj