Koronavirus

Jak je to s nanovlákny a dalšími komponenty v rou​​​​​škách a jinde?

Jindřich Kulhavý: Nanovlákna jsou pro nás normální smrtelníky něčím jen těžko pochopitelným, pro odborníky jde možná o prostředek, jak se dostat k netušeným možnostem.

Až dosud jsme si technologii označovanou nano spojovali především s ochranou laku automobilů a podivovali se tomu, že kvalitně provedená může stát jako nový celolak. Skutečně ji někteří majitelé automobilových skvostů neváhají uhradit ve výši desítek tisíc korun. Jenže s příchodem covidohysterie se nanotechnologie stala strašákem.

Veřejností proběhla řada informací, že se podezřelé mikroobjekty objevily při podrobném zkoumání roušek, respirátorů, testovacích tyčinek, a dokonce se spekuluje o tom, že jsou součástí i samotných vakcín. Tyto obavy jsou podložené vlastnostmi samotných nanovláken. Ty jsou pro laickou část obyvatelstva Země naprosto nepochopitelné, nicméně aspoň všeobecné informace napovídají, že za určitých okolností mohou tato vlákna společně utvářet útvary, které jsem jakýmisi mikropočítači, přijímači a vysílači. Nakolik je to pravda, o tom lze neodborně dlouze polemizovat, nicméně někteří počítačoví giganti se již chlubí tím, že pomocí nanočástic jsou schopni programovat lidské buňky, což je první krok k manipulaci s mysli lidí. A jak víme z fantasticko-utopistických akčních filmů natočených v relativně nedávné minulosti, vytvořit takové hybridy bylo vždy snem generálů, ekonomů a politiků. Jsme tedy velmi blízko okamžiku, kdy se to povede. Nečekejme přímo terminátory, stačí poslušné jedince hromadící se v naprogramovaném davu.

Je třeba si uvědomit, že řada podobně fantasmagorických úvah, kterým jsme se smáli, už dávno došla k naplnění a zhmotnění. Většinou jim předcházel nějaký film, kniha, román obsahující vizi, později ,,nečekaně“ přišla na řadu realizace. Momentálně žijeme v době neskutečně dramatických změn spuštěných šílenci, kteří mají dostupné technologie schopné pomoci plnit jejich šílené plány. Vedle možnosti ovládat myšlení lidí pomocí nanočástic a 5g sítě, což samo o sobě zní skutečně bláznivě, protože si každý z nás říká, proč by to někdo chtěl dělat, je plánovaný a již se rozbíhající Velký reset pouze souborem ekonomicko-sociologických opatření, který prostě elity připravily v zájmu vlastního bohatnutí a nadvlády. Dohromady však vzniká přímo ďábelský mix, na jehož konci se z lidstva stane společenství naprogramovaných jedinců spolupracujících na vlastní destrukci. Nyní přidáme převzatý text, to abyste neměli dojem, že se autor tohoto článku tak nějak pomátl.

Studie potvrzuje genocidu pomocí testů PCR a masek FFP2 (s použitím hydrogelu Darpa)

Kde najdu Darpa Hydrogel?

1. Dutá hydrogelová dutá nylonová vlákna Darpa (Darpa patří americkému ministerstvu obrany) vyplňují plastové respirátory třídy FFP2. Tento hydrogel Darpa s přísadami se pomalu uvolňuje z respirátorů. Při dýchání vstupuje do dýchacích cest člověka.

2. Tyčinky tamponu použité pro PCR jsou také vyrobeny z nylonových dutých vláken s hydrogelem Darpa.

Po nanesení směsi fragmentů z nylonových vláken zůstává Darpa Hydrogel spolu s lithiem na nosní sliznici pod hypofýzou a epifýzou. Tato směs okamžitě reaguje s živými strukturami a vytváří krystaly, které jsou orientovány směrem k epifýze, která má své vlastní elektromagnetické pole. Tvar krystalů určuje typ použitého hydrogelu. Krystaly jsou vodivé díky lithiu, které obsahují. Krystaly mohou přijímat signál z vysílače do buňky a odesílat signály z buňky do vysílače. Ve skutečnosti jsou to nano antény. Lithium je prvek, který se u lidí přirozeně nevyskytuje. Je vysoce toxický pro vliv epifýzy. V nízkých dávkách jej blokuje a ve vyšších dávkách může úplně zničit. Hliník a rtuť mají také toxické účinky na epifýzu a jsou široce používány ve vakcínách. Epifýza produkuje serotonin (hormon štěstí) a řídí lidský biorytmus. Je zásadní pro vyšší mozkovou aktivitu (kreativitu, předvídavost, šestý smysl atd.) A pro lidské sociální interakce. Hydrogel Darpa je umělá látka, která vytváří převodník mezi elektromagnetickým signálem a živou buňkou, tkání a orgánem. Převádí elektromagnetický signál z vysílače na signál, kterému živá buňka rozumí, a na kterou reaguje. (do nervových struktur brouka byl injikován hydrogel Darpa a on byl ovladatelný rádiem).

Hydrogel a lithium Darpa blokují a ničí epifýzu a způsobují, že se z myslící osoby stane kontrolovatelný biorobot. Hydrogel je nosičem účinné látky, jeho úkolem je přivést látku na požadované místo v těle. https://t.me/chaos_covid19 Stručně o vakcínách. Vakcíny obsahují darpa hydrogel, lithium a patentovanou genetickou informaci. mRNA není nevyzkoušená novinka. Tento typ dopingu se již mnoho let používá v chovu a u vrcholových sportovců. V případě vrcholových sportovců 4) vede tento doping k výraznému zkrácení životnosti. Genetická informace ve vakcíně vede k vytvoření patentovaného mutanta. Snem temných sil kolem Billa Gatese je dosáhnout toho, aby byli tito mutanti nuceni, například očkováním, pravidelně vylepšovat své počítačové programy.

https://seemorerocks.is/…UZ4 

S tímto se dnes rozloučíme a je na každém z Vás, jak k problematice přikročíte. Nikoho nezrazujeme od vakcinace či nošení roušek, testování. Je každého věc, kam až chce zajít. Jen žádáme ty, kteří podlehli propagandě, nechť neobtěžují se svými požadavky nás ostatní, kterým ještě zůstaly jisté instinkty. Možná se mýlíme, ale nikoho tím neohrožujeme. Očkovaní nás ano.

Zdroj