Koronavirus

Vládě nátlak vychází

Jindřich Kulhavý: Podíváme li se na fronty tvořící se před vakcinačními a testovacími centry, je vcelku jasné, že vládě její politika nekompromisního nátlaku vychází. Zatímco u dospělých uspěla s vytvářením komplikací kolem cestování, zaměstnání a zábavy, na konci prázdnin se bude stupňovat tlak na studenty a žáky. A opět pomocí podpásovek, zkreslovaných statistik a nehorázných lží.

Počet očkovaných se razantně zvyšuje. Poptáte li se po sousedech, tak i řada těch, co se tvářila, že se jich něco podobného netýká, má nečekaně za sebou obě fáze vakcinace. Je to každého věc, jen to třeba není tak dávno, co v rozhovorech tvrdili, že se nikam nechystají. Jenže ne každý je ochotný snášet diskriminaci, které jsme již svědky a kterou jistě po vzoru Slovenska brzy naši zákonodárci většinově společně s vládou prosadí v zákonech. Vše k tomu spěje, i proto trvá nadále stav legislativní nouze, který byl prodloužen do 7.7.2021, tedy do dne, kdy se budou snažit ve zrychleném řízení schválit šokující Zákon o veřejném zdraví. Posledně zapůsobilo množství lidí na shromážděných na Malostranském náměstí a v jeho okolí. Nyní naše politická reprezentace doufá, že se skoro nikdo nedostaví a bude tvrdit, že lidé si podobný zákon přejí a protestuje jen pár odmítačů.

Ostatně lidé neochotní se podvolit mají silné argumenty. Komplikací způsobených vakcínou je mnohem více, než pustí média, přesto většina lidí má problémy jen po omezenou dobu. Samozřejmě v dlouhodobém časovém rozpětí se situace může rapidně změnit, protože i řada odborníků mnohem důvěryhodnějších, než jsou hvězdy našich médií, přiznává, že spikeproteiny budou v budoucnu obrovský problém a ani některé další komponenty vakcín nemusí být úplně v pořádku. Budoucnost jistě ukáže a je vcelku jasné, že budou následovat další události spojené s covidem a vakcinací. Pořád je třeba si pamatovat, že koronavirus je pouhým nástrojem a předehrou k dalším zásadním světovým změnám.

Koordinace nejen evropských vlád je strašidelná. Stát se součástí Evropské unie znamená být nesamostatným státem postrádajícím svrchovanost. Ovšem nebýt jejím členem zase přináší tlak jak politický, tak i hospodářský, ze strany bruselské mafie. Nyní to hrozí například Švýcarsku v oblasti energetiky. I tak bohatý stát, který navíc v poslední době dává jasně najevo, že s EU moc společného mít nechce, začíná pociťovat nenávist, protože se odmítá podřizovat eurounijním představám. Jedinou možností je tedy spojení se více států a společný odchod. To však momentálně při stávajícím politickém rozložení nehrozí. Nadějí mohli být Poláci s Maďarskem, bohužel Slováci rozložili Visegrádskou čtyřku. Vláda v Bratislavě a náš předseda vlády dokonaly to, o co se Brusel s Berlínem snažily již déle. Navíc naše politické strany až na výjimky patří ke klasickým prounijním patolízalům.

Momentální situace u nás je stejná, jako v okolních státech. Všude tedy potichu proniká delta, samozřejmě nejvíce mezi mladými. Stejně tak jsou prosazovány covidpassy. Nadále platí, že byznys s testy je pro některé vrstvy společnosti výnosný, takže jsou paralelou k vakcinaci, byť už dávno víme, že jsou vlastně naprosto o ničem. Což platí pro antigenní i PCR. Stejně tak nečekaně byla zvýšena hranice proočkovanosti potřebná k získání jakési slibované společné imunity ze 70ti na 90% všech občanů. Všude mají panáky podobné Prymulovi, Kubkovi, Maďarovi, Hořejšímu či Chlíbkovi. Jen my však máme magora Flégra. Samozřejmě i jinde mají své Pekovou, Pirka, ale i Volného. A všude se k nim média chovají opět zcela překvapivě úplně stejně. Všimněte si také, kolik kritiků přístupu vlády s řad odborné veřejnosti bylo úplně ztišeno.

Přestože je u nás ještě dost lidí pochybujících o vakcínách a covidu více než dostatečně, pomalu někteří odpadají a v rámci svých naivních představ o pohodlnějším životu a minimálnímu riziku onemocnění covidem přechází na druhou stranu. Bude li to nadále pokračovat, ti samí lidé nechají probíhat experiment také na svých dětech a vystaví ty ostatní do pozice méněcenných a nehodných. My dospělí podobnou roli často snášíme mizerně, co tedy teprve nebozí školáčci? Ve finále půjde o boj jednotlivců proti systému tvořeným buď skutečnými mutanty, nebo aspoň psychologicky zpracovanou masou a zbylí rebelové zůstanouodsouzeni k životu kdesi v kanálech či koloniích. Zní to šíleně a lze chápat úsměv některých čtenářů. Tedy ať jim nezamrzne, protože to, k čemu se schyluje, nebude nijak dobré. Třeba Slováci jsou blízko k fašistickému zákonu, který neumožní neočkovaným nakupovat, chodit do veřejných prostor, budou vyloučeni z pracovních kolektivů. Zapomeňte na vše, co jste znali dosud, přichází NWO. A dopadne to na všechny. Jen ne každý je schopen to vnímat a bránit se tomu.

Zdroj