Domácí

Jde o konspirace, nebo jsme svědky reálných událostí?

Jindřich Kulhavý: Dění kolem nás připomíná kýmsi řízené urychlování světového vývoje, na jehož konci na naší krásné planetě bude vládnout úzká skupina mocných a ostatní budou jejich bezvýhradnými otroky.

Prolínají se skutečné událostí s konspiračními teoriemi, a i velmi inteligentní lidé se v nich začínají ztrácet. Kdysi za seriózní považované zdroje informací se jeví být skutečně prolhanými a okrajová média pro změnu objevují souvislosti, které mohou otvírat oči i prostému člověkovi. A v meziprostoru létají vzduchem různě podložené teorie, které na první pohled vypadají naprosto úchylně, bohužel však jsou podloženy určitými důkazy, při jejichž ověřováním byste však museli trávit svůj čas nad desítkami různě přístupných dokumentů, videí a kontaktem s lidmi, o nichž ani nevíte, existují li.

Nicméně s mnoha zajímavými teoriemi se v poslední době roztrhnul pytel, přičemž některé se již ukázaly být reálně podloženými a skutečně uvedenými v praxi. Stále častěji čteme o NWO, Velkém resetu, Green Dealu. To jsou pojmy naprosto oficiální a už nikdo nepochybuje o tom, že společnost je pod tlakem a směřuje k naplnění úkolů spojených s těmito názvy. Už se nespekuluje o tom, že jde o strašení lidí, ale spíše spekupujeme, co vše bude použito k naplnění cílů, které si stanovili organizátoři a propagátoři výše uvedeného. A také není pochyb, že mají připraveno dostatek nástrojů k uskutečnění svých snů. Moderní technologie jsou mnohem dále, než tušíme. Létání do kosmu, překonávání fyzikálních zákonů a manipulace s lidstvem už jsou každodenní normou, která své hranice posouvá stále dále. Co tedy může a nemusí být pravdou?

  1. Doba covidová nám ukázala, kam až se dostala činnost různých laboratoří. Přestože běžný člověk nechápe, proč se v nich tvoří smrtící viry, vznikají zárodky pandemií a biologické zbraně, realitou je jistota, kterou je schopnost jejich provozovatelů v podstatě vyhubit lidstvo během několika málo týdnů. Je to účinnější způsob ukončení lidského působení na planetě, než kdyby mocnosti světa rozházely po planetě své nukleární bomby. Proč tomu tak je?
  2. Ekologičtí aktivisté vedou lidstvo k návratu o několik století zpět. Technologický vývoj začíná požírat sám sebe a za pár let se může stát, že díky energetické krizi se vrátíme k přemísťování pomocí vlastního pohybového aparátu, zmenší se rádius, ve kterém budeme existovat. Přitom vůbec nejde o přírodu, ale o omezení pohybu. Poté bude jednodušší překrucovat informace a různě ohýbat realitu. Ostatně toho jsme světky ohledně indické mutace, která pravděpodobně neexistuje, a její nebezpečnosti. 3.světová válka může být tak devastující, že ta 4. bude vedena klacky a kameny.
  3. Umění ovlivňovat počasí se díky chemii, silným vysílačům a elektromagnetickým vlastnostem některých materiálů stalo centrem naší pozornosti právě díky tornádu na Moravě a rázem se ukázalo, že se na této činnosti pracuje desítky let a byla použita už i za války ve Vietamu, byť tam proti dnešním možnostem šlo o primitivnější verzi. Vývoj pokročil a dnes, jak se zdá, lze využít moderní techniky i k vytvoření ,,přírodní“ apokalypsy. Můžete si myslet, že jsme blázni, nicméně existence chemtrails už je jistotou a o čtyřech extrémně výkonných vysílačích, z nichž po jednom mají i Rusko a USA, nelze pochybovat. Potom už stačí mít přístup k letovým plánům a můžete spekulovat, kde se co děje. Ano, uvědomujeme si, že to zní šíleně. Ale covid šíleně před rokem a půl nezněl? Viděli jste tvar oblačnosti před tornádem v okolí desítek kilometrů kolem epicentra? Vysílače budou mít však mnohem více úkolů spoijených s lidstvem a každodenním životem, zavádění 5G je toho důkazem.
  4. Máme tu gender, který jednoznačně jde proti matce přírodě a má obrovskou sílu. Kdo z Vás si všimnul duhového loga Volkswagenu promítaného na bannerech při zápasu našich fotbalistů s Holandskem v Budapešti? Tedy tam, kde zákonodárci udělali krok k potlačení genderového šílenství a čemu předcházelo vyhrožování kapitána Oranjes a zákaz duhového nasvícení Allianz arény v Mnichově při utkání Německo – Maďarsko? Gender jde evidentně proto klasické rodině a má ji postupně potlačit.
  5. Ve světě funguj rozsáhlý obchod s dětmi, jehož obrat musí být astronomický. Společnost, která se dostala na morální dno a neváží si vlastní schopnosti reprodukce a krmí své elity masem svých dětí (myšleno obrazně, jde především o jejich ,,rozebírání na náhradní díly či zneužívání k vlastní dlouhověkosti a omlazování), je předurčena k bolestivému zániku. Zároveň jde o jasný důkaz neexistence boha, protože co by to muselo být za grázla, který by to mohl zastavit a neudělá to.
  6. Důležité je, kdo tomu všemu velí? Často jsou zmiňována jména jistých švédských, amerických, anglických rodin, také královský anglický rod. Do úzké skupiny patří pár ,,filantropů“, majitelů mediálních kolosů, zmiňován je Deep State, Black Rock, ilumináti, cizí vesmírné civilizace, globální a státní elity, NWO, prostě různé zájmové skupiny, ze kterých nejvýrazněji trčí Rothschildové, Rockefellerové a pár dalších. Jistotu, kdo za vším stojí, však nemáme, adeptů je více a občas lze zaměnit sluhu za pána a naopak. Jisté je, že politici jsou pouze správci pověření těmito elitami, a těm skládají své účty.

Jaká bude budoucnost a jsme schopni ji ovlivnit? Vývoj může nabízet několik variant a pořád je těch porobených mnohem více než vládnoucích. Budeme li laxní a stačí li nám jistota volného víkendu, dovolené či možnost dát si něco k jídlu, zůstaneme ve vleku událostí, které mají tendenci omezovat veškeré naše možnosti. Začneme li se více zajímat o dění, můžeme být frustrovaní a plno lidí spadne do deprese. Ti pro elity nejobtížnější skončí ve vězení, v zemi či budou vymazáni. Koncentrace moci nikdy nebyla tak evidentní a zároveň nebezpečná. Zároveň jí nikdy nesloužilo tolik zaprodanců ochotných pro vlastní pocit výjimečnosti a majetek, který je ve skutečnosti v porovnání se skutečným bohatstvím bezvýznamným zrnkem písku, udělat cokoliv. Vytratila se lidská důstojnost, vzájemná tolerance a vše překryl chtíč, nenávist a konkurenční boj. Což se bohužel týká i nižších vrstev společnosti. Kdysi elity plebs nechávaly aspoň žít. Nyní už ani to ne, a projevuje se to tvrdou každodenní realitou, nenávistí a nevraživostí. Kam až to povede?

Zdroj