Válečné přípravy v souvislostech

JDE SE DO FINÁLE?

Umírající kobyla nejvíc kope. Tou umírající kobylou jsou americké státní elity ( neokoni ). Prezident Biden, loutka těchto elit, vydává podivná prohlášení o zabijákovi na adresu ruského prezidenta.

V Rusku se aktivizuje celá 5. kolona. Na Ukrajině dochází k soustřeďování vojsk do blízkosti Donbasu, mluví se také o možné provokaci na Krymu. V blízkosti ruských hranic má proběhnout několik vojenských cvičení NATO, v současné době se koná cvičení „Sea Shield 21“ v oblasti Černého moře. Ministerstvo zahraničí USA vyhrožuje účastníkům Nord Stream 2. Podle mluvčí vysokého představitele EU pro zahraniční věci Josepa Borrella nese ruský prezident Vladimír Putin politickou odpovědnost za smrtící útoky v Rusku. A tak dále.
Americká státní elita by nejraději vehnala Evropu do války nebo alespoň vyprovokovala konflikt mezi ukrajinskou a ruskou armádou s cílem oslabení Ruska a odstřihnutí Evropy od Ruska. Vakcína Sputnik se stala symbolem rostoucího vlivu Ruska v Evropě i jinde ve světě, a to se americké státní elitě nelíbí. ( Tyto procesy se odrážejí i na dění v ČR a SR. )

A co na to Rusko?

– Rusko povolává svého velvyslance v USA do Moskvy ke konzultacím ( v diplomatické řeči je to deklarování vážnosti amerického přešlapu).

– Prezident Putin odpovídá na prohlášení amerického protějšku a přeje Bidenovi zdraví. Ve své řeči připomíná, že to byli Američané, kteří jako jediní použili jaderné zbraně v Japonsku na konci 2. světové války. Prohlašuje také, že Moskva bude s Washingtonem spolupracovat pouze za podmínek příznivých pro Rusko.

S šibalským úsměvem vyzval prezidenta Bidena k pokračování diskuze, ale pod podmínkou, že bude naživo, online. Bylo by to podle něj zajímavé jak pro obyvatele Ruska, tak pro obyvatele USA a dalších zemí.
https://piter.tv/event/Putin_predlozhil_Bajdenu_otkritij_razgovor/

Když prezident Putin popřál Bidenovi zdraví, tak jistě kdekoho napadlo, že má na mysli hlavně mentální zdraví. Výzvou k online diskuzi dostal Bidena a elity stojící za ním do prekérní situace: když nebude výzva přijata, potvrdí se Putinovy narážky a když bude přijata, tak se potvrdí také, navíc před zraky milionů diváků.

– V Moskvě se konala velkolepá oslava ( tisíce lidí na stadionu v Lužnikách ) výročí připojení Krymu k Rusku, kde zazněla slova, že návrat Krymu do Ruska změnil směr světových dějin. „18. březen je náš druhý Den vítězství“.

– Flotilu NATO znepokojila ve Středozemním moři „neviditelná“ ruská ponorka „Rostov na Donu“ nesoucí Kalibry. Ponorka zmizela z radarů lodí NATO. Protiponorkové síly NATO se jí týden snažily najít, ale pokusy o její nalezení byly neúspěšné. Přičemž ruské velení prohlásilo, že s ponorkou normálně komunikuje.
https://ria.ru/20210319/podlodka-1601943751.html

– Do Černého moře vyplulo dalších šest „neviditelných“ ponorek.

– Prezident Putin s ministrem obrany Sergejem Šojgu jakoby nic odjíždějí na výlet do sibiřské tajgy, kde podnikají pěší turistiku a řídí terénní vozidlo. Symbolicky to znamená, že jsou mimo dosah – palácový převrat se tudíž nekoná, a jaderný kufřík je s Putinem.
https://cz.sputniknews.com/svet/2021032213362370-bere-si-putin-s-sebou-na-dovolenou-jaderny-kufrik-mluvci-prozradil-podrobnosti-o-dovolene-ruskeho/

Americká státní elita tedy dostala z Ruska jasnou odpověď a pak následoval pád Bidena na schůdkách k letadlu a prohlášení, že prezident Biden se setká s Putinem, až prý nastane vhodný čas.

NATO a celá EU se ocitla v barvách duhy: dne 11. března 2021 přijal Evropský parlament rezoluci prohlašující celou Evropskou unii za „zónu svobody LGBTQ +“. A v sídle NATO se konala první interní konference NATO o otázkách a perspektivách homosexuálních pracovníků. https://rossaprimavera.ru/news/3d21c04c

A „tohle“ by chtělo bojovat?

Spojenci v NATO se začínají jeden po druhém distancovat od Bidena. Turecký prezident Erdogan se vyjádřil, že prohlášení Bidena o Putinovi není hodné hlavy státu. Zároveň pochválil Putina za jeho „inteligentní a elegantní“ odpověď.

V Německu označili slova Bidena za „hloupost“ a za „chybu“.

Vidíme odpis USA v přímém přenosu. Biden opravdu efektivně poslouží k dehonestaci dosavadního hegemona. Ač kádr americké státní elity, vyhovuje skvěle plánům globálních elit.

Zdroj