Koronavirus

Je to fanatismus?

Jindřich Kulhavý: Jistě už se Vám to stalo, možná jste sami obětí bláznovství. Jedete autem a vedle Vás se mihne jiné, za jehož volantem sedí osamocený řidič v roušce. Nebo jdete po lese a proti Vám jdou manželé, drží se za ruce a mají respirátor. Či pozorujete, jak lidé z dálky běží k tomu dezinfekčnímu svinstvu a utírají si jím ruce. Mimochodem to perfektně čistí skvrny, olej na autě, rozpouští lepidla, nezmrzne to a časem to umí odstranit kůži z rukou. Tak do toho.

Výše uvedené příklady nejsou nijak ojedinělé. I v parném létě jsme potkávali dostatek zahalených mimozemšťanů chodících po ulici. To, že se někteří z různých důvodů snaží dodržovat nesmyslná nařízení, čímž se řadí do skupiny lidí ochotných na povel skočit z okna a spáchat sebevraždu, občas třeba i informovaným souhlasem, se dá ještě chápat. Ale pokud jdou ještě dále a o samotě chrání sami sebe před sebou, přičemž se vlastním výdechem dusí, tak už musí být fanatiky. Řekněme si ok, je to jejich věc, ale právě za volantem to neplatí. Kdo si to vyzkoušel, tak ví, že respirátor ubírá pozornost, překáží, nedochází k dostatečnému okysličování krve, může dojít k závratím. Rozhodně to není bezpečné. Takže co vede ty šílence, že si musí o samotě nasadit ochranu úst, když se fragmenty živého či mrtvého viru, pokud tedy existuje, nenašly ani na nejfrekventovanějších místech, tedy v MHD, na poště, v obchodním centru či nádraží? Myslí si dotyční, že vir jezdí výhradně s nimi autem? A opravdu má logiku, že jedincem vydechnuté kapénky a vdechnuté zpět mu ublíží, zatímco ty vypuštěné do respirátoru se zpět nevrátí a tím je ochráněn? Při vší úctě, to nemusíte být fanatik, to jste debil.

Podobné je to s vakcinací. Už teď všichni včetně jejích obhájců vědí, že způsobuje potíže. Ty se netýkají pouze nevolností a různě nepříjemných příznaků po prodělání vpichu, přičemž někteří lidé na následky této akce už skutečně zemřeli, a to po první, druhé a čerstvě i třetí dávce, ale i pozdějších zdravotních komplikací. Internetem se šíří informace o tom, jak vypadá krev očkovaných. Nechali jsme to prověřit a asi Vás nepotěšíme. Ten rozdíl je evidentní. Důsledkem toho dochází k mnoha případům zdravotních problémů u sportovců a množí se náhlá úmrtí v jejich řadách. Přesto fanatičtí prosazovači nahání právě profesionální sportovce do očkovacích center. Má jít o pokus zbavit se těch nejvýkonnějších, omezit jejich možnosti? Podobné je to u doporučení očkovat těhotné ženy, děti. Jde o systematickou genocidu, zvláště pokud tu jsou důkazy, nikoliv jen podezření, o tom, že experimentální genová terapie je životu nebezpečná.

Teď jsme se dostali do bodu, kdy naočkovaní budou argumentovat tím, že se jim nic nestalo a v podstatě nic nezaregistrovali. Skutečně se to mohlo stát, což však neznamená, že se v jejich těle nedějí změny. Řada obvodních lékařů zaznamenává u svých pacientů vcelku pozorovatelné poškození fyziologie a chování. Velmi zjednodušeně. Zkažená krev v těle kolující nefunguje tak, jak by měla. A protože jde o životadárnou tekutinu, je vcelku jasné, že problémy s ní se přenáší do celého organismu. Nemá cenu se dohadovat o grafénu, spikeproteinech a dalších látkách, o kterých se diskutuje, jsou li součástí vakcín či nikoliv. Tady výrobci fabulují, manipulují a tají realitu. Naočkovaným však není divné, že dochází na 3.dávky, když po dvou předešlých protilátky zmizely. To jako po třetí zůstanou? A proč?  Když ne, budou chodit pro další? A jak dlouho? A co když někdo po pár letech přizná, že to prostě byl omyl a oni už nebudou mít možnost to vrátit? Navíc po podobných přešlapech farmaceutických firem to není nic neobvyklého. Nevratná poškození zdraví a fatální následky včetně úmrtí stály tyto firmy dost peněz. Ne dost na to, aby je to poučilo. Takže pokud tu jsou lidé, kteří nevnímají změny ve svém těle a vysmívají se všem kritikům, pak to neznamená, že se budou smát dlouho.

Varováním pro všechny by měly být uniklé fragmenty smluv mezi výrobci a vládami týkající se nákupu vakcín. Ty obsahují povinnost kupců odebírat vakcíny, ač by se objevil vhodnější lék. I kdyby nic jiného, už toto je důkaz, že jde o kšeft, a ne o zdraví. Navíc smlouvy jsou velmi složitě vypověditelné, zda li vůbec. To fanatikům nevadí. Pořádek musí být a když někdo zavelí, je třeba poslouchat. Ignorace všech varování typu jednostranné informovanosti z médií bez nabídky diskuse, prolhanosti politiků, kterým dotyční v tomto případu náhle věří, či machinací kolem celé té covidohysterie, podezřelých nákupů zdravotnického materiálu, stavění polních nemocnic, očkovacích center a tvorby cen spojených s procesem boje s covidem, se tak stala odrazovým můstkem pro totální zplundrování státní pokladny a zrušení všech občanských svobod a vraždou logického myšlení. To už nemá s fanatismem nic společného, to se genocida spojila s obrovským byznysem. A právě ti řidiči v respirátorech tomu skočili na špek.

Zdroj