Zahraničí

Kam stoupne noha Amíka, tam sto let tráva neroste

Neříkám to ráda, ale je to tak. Tohle je hodně špatně a my poneseme následky za něco, co už zase provedli Amíci.

Ať se snaží USA omlouvat svoje útoky na různé zemi jakkoliv, tak důvod je jediný. Zlomit zemi, vysát její bohatství a pak ji zničenou nechat napospas osudu a ať se z toho sajrajtu vyhrabe po svém. Zkoušeli to v tolika zemích a za nimi zůstala jen zkáza. Už to začíná být šílené v kolika zemích způsobila západní politika naprostý rozvrat.

Teď se můžou Slované podívat na další totální krach západní politiky. Nejde jen tak někam přijít a pokusit se změnit zemi a její obyvatele od základu. Sebrat jim jejich způsob života, jejich kulturu, náboženství, zvyky a snažit se jim vnutit západní zkorumpovanou demokracii. Muslimové jsou jiní a budou bojovat do poslední kapky krve za to, v co věří. Amíci jsou jen vojáci bojující za výplatu a nemohlo to dopadnout jinak, než to dopadlo.

Konec dvacetiletého afghánského okupování je jak přes kopírák s obsazeným a zničeným Vietnamem. I od tam museli Amíci vyklidit svoje pozice, stáhnout ocas mezi nohy a zmizet do své země. Amíci umí utočit a obsazovat, ale vyhrát? Tak to neumí a měli by pochopit, že pro některé země jsou jejich ideály silnější než americký dolar.

Západní země vyváží jejich způsob života do zemí, ve kterých prostě vzhledem k jejich odlišnému historickému vývoji, vzhledem k odlišným tradicím, a nic si nenalhávejme, především vzhledem k praktikovanému islámu nemůže fungovat. Islám a demokracie nejdou k sobě a i poslední obyčejný člověk to na rozdíl od vojáků a politiků ví.

Tálibánci prostě čekali a dočkali se. Všechno co tam západní státy vložily, to tam zůstalo a spadlo jen tak do rukou vítězného Tálibánu. Teď už snad i lidé v naší zemi ví, jak moc nám západ lže. Tam se nebojovalo za nás. Tam se kradlo a mstilo ve jménu západní demokracie. Naši vojáci tak umírali také za peníze a ne za ideály, to si musíme přiznat. Spojené státy americké utrpěly v Afghánistánu další Vietnam, ale dnes jsme mezi poraženými i my. My, co jsme nenáviděli válku ve Vietnamu jsme ji schvalovali v Afghánistánů a měli bychom se stydět tak, jak se dnes stydíme za válku v Jugoslávii.

Následkem bude migrace a tohle nepřinese nic dobrého nikomu. Zase jsme měli pravdu my, co nás celou dobu nazývali extrémisty, xenofoby a rasisty. Neříkám to ráda, ale je to tak. Tohle je hodně špatně a my poneseme následky za něco, co už zase provedli Amíci.

Zdroj