Koronavirus

Kdo jim dal právo?

Jindřich Kulhavý: Dění v Austrálii musí být rozčarováním pro každého, kdo měl dosud iluze o demokratičnosti života na vysněném Západu. Při záběrech z ulic australských velkých měst je třeba si  pokládat otázku, jakým právem se může kterýkoliv západní politik jen slovem zmiňovat o situaci v Rusku či Bělorusku. Neplatí to jen pro ulice a demonstrace, týká se to i voleb, jejichž již dávno prokázaná manipulace v USA a dle indicií připravená i pro Německo, kde omylem na televizní stanici ARD unikly výsledky dříve, než hlasování skončilo, mimochodem po vzoru USA převážně korespondenční, má daleko k označení poctivé a demokratické. NWO si snaží pojistit svůj nástup k moci všemi prostředky.

Vraťme se do Austrálie. Ozbrojená komanda pohybující se po ulicích a terorizující obyvatelstvo snad ani nemohou být Australané. Chování těchto maniaků vyžívajících se v násilí na občanech, často především na ženách, je ukázkou zvůle moci. Je třeba si připomenout, že politická reprezentace země je volena a do rozhodujících pozic ji volili lidé, kteří jsou momentálně na ulicích mláceni a omezováni. Ti už toho jistě litují. Politici napříč světem podlehnuli lákadlu peněz a postavili se na stranu covidové mafie. Je v podstatě jedno, k jakému vyznání, ideologii či směru patří, rozhlédneme li se po planetě, spektrum covidohysteriků je po této stránce natolik rozmanité, že lze s podivem vnímat podezřelou jednotnost i tam, kde se dotyční v jiných záležitostech shodnout nemohli. Očkuje se ve velkém v Maďarsku, Polsku, ale také v celé EU, V Saudské Arábii i Izraeli,v USA, Číně i v Rusku, byť tam vlastními vakcínami nezaloženými na mRNA systému. Pár výjimek, kde se odmítli přidat, skončilo podezřelou smrtí prezidentů.

Není tedy překvapení, že australská vláda se k oficiální covidové ideologii přidala, s podivem však je agresivita, se kterou nechává zasahovat ozbrojené složky. Může člověk, který denně někoho zmlátí a ulici jen proto, že dotyčný vyšel z domova, pokusil se vyhledat například dentistu či si chtěl něco sehnat k jídlu, ovšem mimo koridor předurčený vládou, přijít v klidu domů, políbit manželku a děti a pustit si televizi s oblíbeným seriálem? Jsou v australských městech skutečně místní policisté, nebo jde o nějaké speciální síly NWO? Teror spuštěný proti Australanům se však netýká jen těch bitých na ulicích. Minimálně 36000 jich žije už dlouho mimo vlast a nesmí se vrátit domů. Nikdo neřeší, kde a jak přežívají, nikoho nezajímají jejich existenční problémy a nemožnost vrátit se ke svým rodinám. Je možno konstatovat, že Australané po více jak ¾ století poznávají, jak se v Evropě za války chovalo gestapo. Jen s tím rozdílem, že za 2.světové války absolutní většina gestapáků byla z Německa, zatímco v Austrálii jsou to pravděpodobně místní, kdo pořádá hon na vlastní občany.

Francie zažívá další protestní víkend. I tam policisté využívají bojové techniky určené pro pouliční boje, zároveň zemi vládne diktátor spolupracující s NWO. Nikdo neví, kdy a jak celá covidománie skončí, ale pokud dojde na občanskou naštvanost a bude jí umožněn průchod, mohou se elity typu Macrona obávat o svou budoucnost. Merkelová odchází do politického důchodu, tedy doufejme, přesto i na ni by mohla ruka spravedlnosti dosáhnout, protože právě ona je jednou z tváří tragických změn Západu. I se zdá, že byla evidentně manipulována někým v pozadí. Protože tolik hlouposti se v jedné bývalé svazačce snad koncentrovat ani nemohlo. Ostatně i v Německu je v ulicích plno nepokojů a tamní policisté nejsou s protestujícími o nic víc solidární než v Austrálii. Tedy pokud nejste součástí levice a Antify, té prochází dosud skoro vše. Na rozdíl od Německa a Austrálie jsou Francouzové zvyklí být v ulicích, a tak členové tamních komand musí občas hlásit ústup a určité ztráty pozic.

Podíváme li se do dalších států, pak rakouská policie je vstřícnější a dokonce se občas přidá k davu. Slováci mají smůlu a až na výjimky jsou tamní zlí hoši v uniformách skutečně agresivní a poslušní vládě. U nás v zemi Švejků jsou demonstrující změkčilí a těžkooděnci mají snadnou úlohu. Navíc vnitrospolečenská situace neumožňuje jednotný postup, v době covidové jsme unikátně roztříštěný národ. Takže případné demonstrace mají relativně komorní charakter a estébácká historie policejních složek a některých jejich členů s nimi umí pracovat. Přiznejme si však, že představa toho, jak jsme jako mladí stáli proti kordonům policistů na Národní, by se mohla vrátit, je momentálně nerealizovatelná a zároveň je zklamáním ze současnosti a z toho, kam jsme to dopracovali.

Svoboda a demokracie se staly prázdnými pojmy a nahradily je taková šílenství, jakými jsou liberalismus, neomarxismus, Green Deal, Great Reset, společné euro, LGBT. BLM, NWO. Vstup do EU byl chybou. Obrovskou. A kupíme další. Naši politici vykopali válečnou sekyru s Ruskem, Běloruskem, nově s Polskem. Respektive byli přesvědčeni, ať to udělají, a ve své hamižnosti a v rámci pokrytectví to také učinili. Doplatíme na to my všichni. Ať ti, co s tím souhlasí, tak i ostatní, kteří si nad tím vším mohou hlavu ukroutit. Čekají nás roky nesvobody, chudoby až hladu, možná dojde na války. A to jen proto, že jsme pohodlní přemýšlet, líní něco udělat a neschopní se vzepřít. Dobře nám tak.

Zdroj