Válečné přípravy v souvislostech

Kdo nás bude bránit v případě válečného konfliktu? Nikdo!

V případě konfliktu by východní Evropa byla naprosto zničena. Kdo nás má bránit? Nikdo, protože žádnou armádu nemáme a západ nás použije jako živý terč.

ČR není připravena žádnou válku, ani minulou, natož tu budoucí. Naše „armáda“ nesplňuje nic, co by měla. Co se týká personálního a materiálního vybavení armády, tak ona nesplňuje ani očekávání veřejnosti ani očekávání zákonů, třeba zákonů o ozbrojených silách který armádě jasně vymezuje to co by měla plnit, jak vůči ČR, tak vůči veřejnosti.

Chybí jasná definice toho, jaká vojenská rizika hrozí v současné době ČR. Co nás reálně ohrožuje a definice toho co má armáda vůči státu plnit. Žijeme v době která neskončila před 30 lety, ale v době která skončila asi před 50 lety. Takže žijeme vlastně někde kolem studené války. Máme tu sice nějakou armádu o které skoro nikdo nic neví. Dřívější naše armáda fungovala ve všech odvětvích tak jak měla. Před 30 lety přišla změna režimu a naše armáda naprosto funkční se začala rozpadat až do takové míru, že ztratila schopnost zajišťovat to co je třeba. Armáda prostě zmizela z povrchu země české. Z toho vyplývá, že naše země nemá funkční armádu. Proč? Protože zde byly záměry ze západu odzbrojit země Varšavské smlouvy. Tyhle země se ze svéprávných zemí staly země poražené a nikdo si to nechce přiznat. Prohráli jsme studenou válku a západní Evropa s USA nás srazili na kolena.

Zápaďáci vědomi si toho, že nás porazili a to velmi snadno. Využili situace a prostě nás odzbrojili a my se s radostí nechali oškubat a podrobit. Vůbec jsme netušili jak moc jsou lidé od nich jiní. Vychováváni jinak, jiný život a teď se to začíná ukazovat v plné nahotě. Jsme jako voda a oheň. Všechno, čím oni žijí je nám cizí. Multikulturalismus, příjmání migrantů a největší nepřítel je Rusko.

Jenže my se už pomalu probouzíme do nových dnů a najednou je vše jinak. Najednou vidíme, kam jsme spadli a jak moc nás ponížili. Ne všichni, ale hodně lidí otevírá nevěřícně oči. Už vidíme jak nás dotlačili do zničení armády a najednou vidíme něco, co armáda není, ale jakási složka ozbrojených sil. Není tu ale pro nás, ale pro zájmy západních mocností. Armádu zničíte odříznutím od rezerv a to se stane, když se z ní stane armáda profesionálů. Když se podíváte do historie, tak profesionální armáda nikdy nevyhrála. Vždy byla poražena armádou vlastenců. Je rozdíl bojovat za peníze, nebo za vlastní život a život svých dětí. Ano, vzpomeňte si čím Rusové porazili Německo. Co máme my? Profesionální armádu a velikosti malého města. To je prostě fakt. Proto není schopna nikdy splnit povinnosti ukládané jim zákonem.

Tak jsme vstoupili do Nata a první počin bylo napadnutí našich přátel v Jugoslávii. Neslavný začátek mizerné české armádičky. Všichni by měli vědět, co mají zápaďáci před očima. Je to bohatství Sibiře které jim nedá spát. U nás se najednou zpevňují mosty. Proč? Potřebují unést vojenskou techniku. Spěje to k válce a ti které Rusové osvobodili půjdou pro nim. Budeme na hrotě a západ si z nás udělá území boje. Pročpak si ničit svoje země, když mají hloupou Čtyřku která to odnese.

Jak bude vypadat takový konflikt?

Napřed je třeba vědět, že do konfliktu by se zapojila Čína. Nemůže si dovolit nechat padnout Rusko, protože pak by byla na řadě ona. To už je ohromná síla a USA to ví. Přesto se jednou odhodlá riskovat, protože prostě potřebuje další zdroje a ty jsou v Rusku. Všechno je to o politice, protože teď už se nedá oddělit politik od vojáka a vše řídí zahraniční politika. Tady se koukněte na naši zahraniční politiku a zjistíte, že žádnou nemáme. My máme jen Německo a Brusel. Ten určuje a my konáme.

USA má teď na programu obrat Rusko o všechny spojence. Připravilo je o Ukrajinu a nyní se pokouší jim vzít Bělorusko. Spoléhají se na to, že Rusové se nebudou chtít dostat do jaderného konfliktu. To je zatím jediná brzda a vědí, že by komerční válku vedenou západem vyhráli. Co by to udělalo s východními členy Nata? Vzali by nám i tu malou armádu a všichni by byli podřízeni Nato, nikoliv své zemi.

Rusové by se pravděpodobně pokusili odvrátit válku napřed nejadernými silami, ale v případě, že by nebyla jiná možnost, tak by jaderné zbraně na svoji ochranu použili. Tak si položte otázku kde by se ta válka vedla. V USA? Ne, bojištěm by se stala Evropa. Takže tu máme vytvořeny čtyři cíle pro případný jaderný útok z Ruska a dvě jsou u Prahy. Tahle místa by byla totálně zničena. Všechny obranné a velitelské prvky jsou na západě a útočné jsou na východě. Ano, u nás doma. V případě konfliktu by východní Evropa byla naprosto zničena. Kdo nás má bránit? Nikdo, protože žádnou armádu nemáme a západ nás použije jako živý terč.

Tento článek vzniká už hodně let, ale pořád jsem s ním nechtěla ven, protože jsem potřebovala otevřený názor někoho, komu lidé uvěří a budou vědět, že tomu rozumí. Tím člověk se stal ing. Jaroslav Štefec plukovník v záloze, který jasně a zřetelně vysvětluje co se děje a co by se dělo v případném válečném konfliktu s Ruskem. Proto jsem ho převyprávěla aby se dostal k co nejvíce lidem, protože tady půjde o život.

Zdroj