Koronavirus

Kdo prosazuje očkování dětí nevyzkoušenou vakcínou proti koronaviru? “Odborníci” co berou obrovské peníze od západních farmaceutických firem

V ČR již začínají “vládní odborníci” otevřeně hovořit o údajné nutnosti očkovat nevyzkoušenou vakcínou proti koronaviru i dětí. Jinak se prý nedosáhne kolektivní imunity. Co na tom, že u dětí se tento typ koronavirové infekce nijak neprojevuje (mají v naprosté většině tzv. “bezpříznakový průběh, což je sám o sobě oxymóron z hlediska definice akutní choroby). Pokud děti nemají příznaky akutní choroby, tak jí těžko mohou přenášet na ostatní!

Za zmínku stojí i připomenutí, že podle “odborníků” je koronavirus první nemoc v historii, kdy lze kolektivní imunity dosáhnout pouze očkováním! U všech ostatních chorob to může být kombinace prodělaní nemoci a případně očkování!

Proto se z hlediska zdravotního jedná o zjevný nesmysl. Jaká je tedy motivace těchto “odborníků”, aby se nevyzkoušenými vakcínami, které navíc ani nebyly vyvinuty pro děti, očkovaly české děti?!

Když se podíváme na hlavní propagátory očkování dětí, tak vidíme stará známá jména Prymula, Chlíbek, Arenberger, Maďar atd. Všichni tito “odborníci” mají mimo jiné jedno společné. Pracují pro západní farmaceutické firmy, které očkovací vakcíny vyrábějí. Většinou formou tzv, studií, což je většinou jen jiné slovo pro úplatky za poskytnuté služby (většinou schválení léků a jejich doporučení k užívání v ČR). Třeba R. Prymula si s dcerou Karolínou založil pro tenhle účel firmu Biovomed s.r.o, která pak inkasovala desítky milionů korun ročně (jak asi ty peníze za studie “inkasuje” nyní? Psali jsme zde). R. Maďar dokonce sedí ve správní radě největšího dovozce vakcín do ČR (psali jsme zde). Současný ministr zdravotnictví P. Arenberger si za klinické studie vydělá 28 mil ročně a vlastní 65 nemovitostí a ještě stíhal být ředitelem FN KV v Praze a aktivně působit v náboženské obci. R. Chlíbek se také činí pro farmaceutickou firmu GSK a třeba i Pfizer. O jeho majetkových poměrech, ale na rozdíl od Prymuly, či Arenbergera není zatím nic známo.

Všichni výše uvedení “odborníci” jsou v obrovském střetu zájmů a jejich motivace je bud čistě zištná (provize z prodeje vakcín), nebo jsou vydíráni kvůli předchozím “provizím”. Takový morální kredit mají propagátoři dětského očkování. V každé normální zemi by bud někteří seděli ve vězení, nebo museli chodit kanálem! Za povšimnutí stojí, že výše uvedení pánové byli po celou dobu zaměstnanci státních nemocnic!

Jen naprostý blázen by dnes nechal naočkovat své děti experimentální vakcínou, která může jejich zdraví POUZE uškodit!

Joe Nowak, Chicago, USA

Zdroj