Koronavirus

Jak v Rusku zvládají dobu kovidovou … a Sorošova úderka.

Ne webu zvedavec.org vyšel článek „Jak v Rusku zvládají dobu kovidovou“, resp. necenzurované svědectví českého občana, jak v Rusku zvládají epidemii Covid-19. Problémem je,že jako zdroj je uveden email. Pojďme se ale poohlédnout po pravdě … když tímto směrem odmítá jít Sorošovic úderka.

Článek najdete zde. Budete-li pátrat na webu, narazíte na obdobný text v diskuzi na seznamzpravy.cz, přesněji u komentáře uživatele František Suchý. I tady se ovšem můžete setkat s odkazem na zdroj … „že se svolením přítele, který tohle napsal na FB …„. Na tento hanebný text se okamžitě vrhli lepšolidé, s doporučením, že takové „nesmysly“ má dotyčný Putinův agent publikovat výhradně na Aeronetu. Zajímavostí je, že ty lepšolidi nezajímala pravda … prostě tohle je hybridní Putinův útok na naší svatou pravdu, tak zmlkni ruský švábe.  Ovšem je tam taky příspěvek, který říká:

Jiří Duffek: Samozřejmě nemohu potvrdit to, co zde prezentujete.

Mohu se pouze připojit s tím, jak byly včera (6.3.2021) zaplněny stadiony první ruské fotbalové ligy při zápase CSKA Moskva : Akhmat, stadion Arena CSKA (Moskva) Informace ze zápasu 6085 diváků a při zápase FK Rostov : Soči, stadion Rostov Arena, (Rostov) 12 580 diváků..(?)

Tak nějak to potvrzuje Vaše slova, že je zřejmě v Rusku vše v normálu.. Alespoň při fotbalových zápasech první ligy..

Více není co dodat..

Přeji hezký den..

A s touto informací se už dá pracovat. Předně – CSKA má svoje oficiální webové stránky a na nich se dozvíme, jak to bylo s přístupen na zápas – info zde. kdo nezvládá ruštinu, tak strejda Google přeloží celkem obstojně. Ve stručnosti: v den zápasu se lístky neprodávají, nutno zakoupit on-line předem (celkem logické, odbourají se fronty před pokladnami), dále pak už jen doporučení – máte přijít dříve, dodržovat rozestupy, doporučují se rukavice a masky (pokud je zapomenete!! doma, vybaví Vás jimi při vstupu zdarma). Dále je upozornění, že se bude měřit bezkontaktní metodou teplota a kdo bude mít 37 stupňů pana Celsia a více, nebude vpuštěn. Následuje ještě sdělení, že zápas se bude vysílat i on-line a kdo pociťuje nějaký diskomfort, má dát přednost sledování z pohodlí domova.

Na webu jsou i videa z daného zápasu, kde jsou i záběry na tribuny :

Zajímavé je i následující video – zejména na začátku (spokojení fanoušci) a pak ke konci jsou vidět tribuny …

https://www.youtube.com/watch?v=mLvmSvYGStU

Takže takhle trpí běžní Rusové v diktátorském Putinově Rusku pod jeho tvrdou okovanou botou …

A co u nás? … v mírumilovném, prosperujícím a demokratickém koutě Evropy? Tady máme policejní hodinu, stanné právo, zákaz opustit okres, pokud nemáte byznys shodný s Andrejem (třeba květinářství), tak máte svůj obchůdek zavřený … jo a v den zápasu Hamáčkova ozbrojená úderná pěst hrdinně rozprášila 170 přijíždějících aut na nějaký bleší trh. Účastnící zjevně nepochopili, že pokud by jeli nakupovat do Kauflandu nebo jiného nadnárodního řetězce, tak jim policie asistuje u parkování, aby vše proběhlo ke spokojenosti prodávajících … ale hloupě se asi prokecli, že jedou na blešák…

A pro všechny, kteří argumentují vážnost situace blížícím se kolapsem nemocnic bych měl jednu otázku:

Už ti naší demokratičtí vládcové vrátili počet nemocničních lůžek na úroveň r. 1989, tedy do stavu, který tady zanechali komunisti? … protože pokud ano, pak by byly nemocnice zaplněny tak ze 40%.

Suma sumárum …  za mě – řekl bych, že ten článek na Zvědavci bude pravda.