Okupace

Kolaborace nad zájmy občanů České republiky

Jindřich Kulhavý: Vstupujeme do nové éry evropských dějin, kde hospodářsky padají hranice mezi státy a kde evropanství překlene všechny staré trpkosti mezi národy. Kontinentální vlastenectví vytlačí vlastenectví národní. Zítra rodnou zemí Čechů bude Protektorát, státem Čechů bude Říše s českou vlastí Evropa.

Nyní bychom mohli otevřít anketu, o čí výrok jde. Pokud si představíte, že místo názvu Říše by v něm byla uvedena Evropská unie, pak bychom tento text mohli přiřadit například k Fialovi, Němcové a Vystrčilovi z ODS, Richterové, Peksovi, Hřibovi či Bartošovi od Pirátů, Pekarové Adamové, Kalouskovi, Pospíšilovi, Schwarzenbergovi a Niedermayerovi z Top09, Hermanovi z KDU-ČSL, dokonce možná i Havlovi, jakožto prvnímu polistopadovému prezidentovi na sklonku kariéry. Nebo třeba Jourové či Charanzové z ANO, Drahošovi, Hilšerovi, Fischerovi ze Senátu, Hamáčkovi z ČSSD? Prezidentským kandidátům Kocábovi či Pavlovi, nebo řadě pseudoumělců typu Jana Hrušínského? Či jej snad vyslovil páter Halík? Ten seznam možných adeptů je mnohem delší. Realita je však úplně jiná. Tato slova patří jednomu z největších kolaborantů naší historie. Vyslovil je Emanuel Moravec, ministr školství a lidové osvěty Protektorátu Čechy a Morava.

Možná až teprve nyní Vám dochází tragičnost celého procesu začleňování České republiky do struktur Evropské unie a područí německého šovinismu. Sen fašistického diktátora a strůjců nacistického rozpínání se plní až několik desetiletí po skončení 2.světové války. Samotná konstrukce EU vznikla na troskách plánované Velkoněmecké říše a vstoupili do ní i ti, kteří tenkrát patřili k nejutiskovanějším. Snaha Němců pomocí zbraní a šíření strachu ovládnout ostatní národy narazila na odpor Rusů. Po dalších 5ti desetiletích se podařilo Slovany rozdělit a postavit je proti sobě. Zbraně byly na chvilku odloženy, jen se jimi občas haraší, volnou ruku dostali politici. Obchod se strachem nahradil děla a minomety. Evropská unie používá taktiku cukru a biče. Původní sliby o rovnoprávnosti, narovnaných vztazích a úzké spolupráci jsou zapomenuty, na řadu přišly soubory omezování, nařizování, restrikcí a obrovského utrácení za loajalitu. To vše bez ohledu na zájmy prostých lidí. Vzniká novoevropská šlechta uzurpující si nároky na neomezené rozhodování a bez možnosti kontroly. A opět v ní má největší zastoupení Německo.

,,Že jsme od 1. 5. 2004 členy EU je to nejlepší, co mohlo po listopadu ’89 přijít. Není to vůbec samozřejmost. Např. v současné situaci vidíme v přímém přenosu, jakou ochranu nám členství v EU a NATO poskytuje, nemluvě o ekonomických výhodách. Za tenhle pas jsem fakt vděčný.“ Výrok, kterým můžeme navázat na ten v úvodu, pronesl Daniel Herman a doplnil ho fotkou pasu, na němž je nápis Česká republika-Evropská unie. Ukazuje na odtržení od reality a také na to, jakým způsobem uvažuje naše politická elita, byť tento vyčpělý politik ochotný spolupracovat s Landsmanschaftem na rozebrání českého pohraničí formou návratu Němců do Sudet už k té úplné špičce nepatří. Měl však svou úlohu při likvidaci prosperujícího podniku produkující vepřové maso, který stál v místě, kde byli za války shromažďováni Romové. Kvůli památníku, který musel nutně stát na místě prasečáku, byly vynaloženy nekřesťanské peníze, byť dotyčný je členem KDU-ČSL. A je zvláštní, že této straně, která se postavila proti sňatku homosexuálů, nevadí, že její člen patří právě k těm, kteří by se chtěli za každou cenu ženit, vdávat.

Zájmy občanů České republiky se v mnohém liší od těch, které má bruselské vedení. To právě nyní mimo covidové hysterie, která stála nepředstavitelné množství peněz, řeší čtyři zásadní věci. Evergreenem je migrace, kdy na náš kontinent nadále míří další migranti, dále společenskou katastrofu nazvanou Great Reset a ekonomickou žumpu pojmenovanou Green Deal. Čtvrtou záležitostí je, kde na to vzít. Takže očekávejme brutální navýšení daní, s ním spojené zdražování energií, které bude obsahovat další vysoké zdanění, podobný nárůst přijde u hazardu, požitků a také u prostého bydlení. Evropská komise je nesmírně aktivní v ožebračování prostých lidí. Tedy mne, Vás, Vašich sousedů, přátel, taktéž lidí, které neznáte. Všechny je spojuje to, že žijí v Evropské unii. Těch nahoře se to nedotkne, prostě se navýší režie politických organizací a ty za úlitbu schválí cokoliv. Emanuel Moravec stál v čele české kolaborace s nacistickou německou říší. Ti výše uvedení se postavili na jeho místo a vedou si stejně úspěšně v propagaci Evropské unie. Přesto jim řada Čechů, Moravanů a Slezanů dá ve volbách svůj hlas. Copak skutečně tolik lidí chce žít opět v protektorátu?