Svět podle lepšolidí

Komentáře Krysodlaka (49)

Kdo u nás vládne?… je ve světle posledních událostí docela zajímavá otázka. Sice máme vládu, ale ta je ve skutečnosti jen mluvčím různých  nevolených seskupení.

Jasné je jedno – zahraniční politiku určuje CIA prostřednictvím BIS, pracující za vydatné pomoci různých rádoby novinářů typu Kundry a Kroupy. Babiš skáče jak pískají – patrně mu kdysi v Langley ukázali něco z toho, co na něj mají… O zdravotní politice rozhoduje jakýsi samozvaný “poradní” orgán MeSES, figurující ve veřejném prostoru pod několika názvy. Zdá se, že jde o partičku šmelinářů se zdravotnickým materiálem napojených na Babiše, kteří prosazují vedle minima užitečných návrhů hlavně zdraví a životy ohrožující nápady, které jsou často v rozporu jak se zákonem, tak se zdravým rozumem. Podle všeho stojí tahle vypečená partička i za vyhazovem Pirka z IKEMu – pro nežádoucí názory. Důsledky svých rozhodnutí se snaží házet na lidi s jiným názorem, kteří ale povětšinou nebyli puštěni ke slovu.

Rozsudky soudů se pro změnu řídí podle aktivistů a nátlakových skupin z politických neziskovek. Je až dojemné, jak se soudy, tisk a zahraniční politika shodují v názorech – “případ je jasný svědectví/důkazů netřeba!”. I proces s Horákovou měl v tomhle směru lepší režii i důkazní materiál. Policie jede ve vyšších kruzích na neziskovou objednávku (viz “předsudečná nenávist”).

Když kolem poloviny devadesátek v Plzni šla parta recesistů do voleb s programem  připojit ČR k USA, všichni si klepali na hlavu. Dnes jsme prakticky bezprávnou kolonií pár amerických soukromníků a jejich říšských zprostředkovatelů a dějí se tu věci, které by v USA donedávna (do nástupu demokratického socialismu) nebyly možné.

Květnové oslavy

opět ukázaly, kdo je kdo. Zejména, když se vyznavači takzvaného “civilizovaného západu” chodí poprat k pomníku padlých, kteří nemohou za to, jaký je tu dnes bordel.

Partičce mávající na Olšanech eurohadry a pofidérními transparenty bych doporučil knihu “Oběti Jalty” od jistého Tolstoje (prapříbuzného známého spisovatele), která tu v Křížkově překladu vyšla začátkem devadesátek. Obávám se, že budou “čumět na drát”. Únosy provedené NKVD na našem území se tak dostávají do širších souvislostí, stejně jako deportace Vlasovců do SSSR.

Extra trapné se v současnosti jeví výkřiky Pirátů, které svou uvědomělostí překonávají svazácké agitky 50. let. Hřib se prý na Vítkově nechal slyšet na téma “dobyvatelská Rudá armáda”. Škoda, že mu obratem někdo nevrazil bodák parádního kvéru mezi půlky (i když on by asi raději “bodák” Jandy z europornohodnot).

Dvojí metr

naší politické policie a justice je stále zřetelnější. Jakési kdysi nácky popotahují skoro 15 let za nějaké nálepky, v jednom případě za neuskutečněnou(!) akci (a nějakou děvenku snad i za hakenkrajc vytetovaný na prdeli). Jsou vláčeni systémem jako hnutí omezující práva a svobody osob, což v praxi nikdy nerealizovali. Strana běžně omezující práva a svobody osob – Piráti – ale volně funguje, ohrožuje majetky občanů, poškozuje zájmy státu a jeho obyvatel a nic se jim neděje.  Obdobný případ je paragraf “hanobení rasy, národa a přesvědčení”. Pokud se slovně pustíte do musulmanů, dostanete šest let na tvrdo. Jestli se ale pustíte do Rusů, dostane se vám adorace a oslav. Na Rusy se zjevně zákonná ochrana nevztahuje. Kdyby ano, většina idiotů s protiruskými transparenty by dnes seděla za katrem spolu s vládou a půlkou tajných služeb. O to víc k zblití je, když naše justice veřejně schvaluje genocidu ruskojazyčného obyvatelstva  na Ukrajině a ty, kdo se proti tomu postaví prohlašuje automaticky za teroristy.

Presumpce viny

byla donedávna doménou aktivistů. Dnes je běžnou metodou likvidace jak na úrovni státu, tak u naší justice. Na základě ničím veřejně nedoložené pohádky o událostech ve Vrběticích byla rozpoutána vlna protiruské hysterie. Na základě pomluv souručenství byla dehonestována řada lidí jako “dezinformátoři”. Pomluvy vládnou tomuto státu a oběti jsou přes existující hromadu paragrafů naprosto bez šance. A přitom jde ze strany vykladačů “jediné pravé pravdy” o otevřeně protiústavní činnost. Jsem zvědavý, kdy dojde na kriminál i za použití sousloví “právní stát”, které v současnosti bohužel v této zemi, kde už zase můžeme být vyhozeni z práce za názor, znamená výsměch.

Krysodlak